IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Красота!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
      Е сега да се видят нашите бичета колко струват! Много е лесно Тони да напише, че са се били объркали чертичките на техничарите, когато има голям купувач по 1-2 позиции
      Викаш бичетата да не станат бързо бързо на мИчета ! Аз използвам тези спадове за да купувам, пък за вас не знам ! Взех си една компания с 13% дивидентна доходност !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Е сега да се видят нашите бичета колко струват! Много е лесно Тони да напише, че са се били объркали чертичките на техничарите, когато има голям купувач по 1-2 позиции
        Обещавам нищо да не казвам повече, щом така те жегвам. Какво толкова стана - малко корекция да поразместим позиции или вярваш че влязохме в мечи пазар, та си толкова апокалиптичен от 3-4 дни?

        п.п. нека чуем какво ще каже Пауъл за другата седмица за първа пролет ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
          Е сега да се видят нашите бичета колко струват! Много е лесно Тони да напише, че са се били объркали чертичките на техничарите, когато има голям купувач по 1-2 позиции
          Шаран ,аз разбирам нещо да с познал да се радваш
          Нито си казал кога,нито до къде ще ходи.Нищо
          Отделно си яко в киреча и Софарма и БСЕ,така че само луди се радват когато губят пари
          Нередовен пътник си ,казах ти

          Коментар


          • Е сега да се видят нашите бичета колко струват! Много е лесно Тони да напише, че са се били объркали чертичките на техничарите, когато има голям купувач по 1-2 позиции

            Коментар




            • Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                ​​​​​ [ATTACH=CONFIG]n4039546[/ATTACH]

                ...и съответно без препоръка

                Коментар


                • ​​​​​
                  Click image for larger version

Name:	BABA-MECA.jpg
Views:	1
Size:	6.6 КБ
ID:	4039546

                  Last edited by precakanoto; 14.03.2023, 21:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Рибарче, не знам дали някой е давал по-точни прогнози от мен


                    Е затова не си още в игнора.Защото ме забавляваш

                    Коментар


                    • Рибарче, не знам дали някой е давал по-точни прогнози от мен. Ти специално срещу мен да тичаш не можеш да ме стигнеш по точни прогнози. Да ти припомня, че аз бях единствения, който каза в началото на миналата година че ще падне до 500 и той слезе до 529. Т.е. отклонение 29 пункта. Всички други прогнози бяха за повишаване до 800-1 000 пункта. Колко е отклонението? А за прогнозата ми от преди няколко седмици с отлонение 2 пункта нещо да кажеш?
                      Last edited by Спекулант79; 13.03.2023, 16:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        Тонка, не те бива в прогнозите.
                        Присмял се хърбел на щърбел
                        Ако мислиш,че ти нещо си познал,грешиш
                        От петък чакаме чертежа с идеята ти....но няма нищо
                        Иначе този спад го чакаш още от декември и когато беше 600

                        Коментар


                        • Хе хе ми то е ясно, че все някога ще пробие

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                            Тонка, не те бива в прогнозите.


                            е чакай де - ти една банка фалира и вече на 30мин. взе да отсъждаш.
                            Пророчицата вижда дългосрочно, ке стане


                            п.п. те Алтерко и Софарма да вървят нагоре пък ти си чакай спадове

                            Коментар


                            • Тонка, не те бива в прогнозите.

                              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Ей такива прогнози са най-полезните.. Ще има срив, не знам кога, но ще има.. бъдете нащрек, някога през тоя век!
                                Имам идея кога ще е но не мога да кажа със сигурност, тъй като има и политически фактори, но хайде ето ти прогноза за NYSE - sell in May and go away, за БГ колко ще удари и как божа работа, надявам се няма да е като 2008-2009

                                Коментар

                                Working...
                                X