IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако от 2-ра и 3-та линия подемат порива на локомотива Шелли Койн ,ще стане интересно
    Last edited by petrg5s; 30.08.2023, 15:40.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от haryy Разгледай мнение
      Нещо си в грешка. Той не е на загуба от Агрия и Доверие.
      Да не си му гледал акаунта ,та се изказваш толкова категорично???
      Това което някои е казал/написал в анонимен форум,не го приемай за чиста монета !
      И за Агрия беше казал на рибите,че няма да продава и че 100лв е сега ,всеки един момент ще стане реалност,а продаваше точно в този момент !
      Така че, знаем му номерцата
      Last edited by petrg5s; 28.08.2023, 20:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение



        Разбирам,че искаш да си изкараш нервите от масивните ти загуби в Агрия,Доверие и къде ли не,но аз не съм виновен ,че си слаб инвеститор !
        Има една приказка за кривия космос.Опитай да я разбереш
        Нещо си в грешка. Той не е на загуба от Агрия и Доверие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Рибарче, май те направи да си говориш сам това Шели
          Ако ~55% бърза печалба значи да те направят да си говориш сам,ОК


          Разбирам,че искаш да си изкараш нервите от масивните ти загуби в Агрия,Доверие и къде ли не,но аз не съм виновен ,че си слаб инвеститор !
          Има една приказка за кривия космос.Опитай да я разбереш

          Коментар


          • Рибарче, май те направи да си говориш сам това Шели

            Коментар


            • изтрито заради дебилна модерация
              Last edited by petrg5s; 14.09.2023, 11:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                Ще замирише на 2007
                2007 ,та и по-зле, е ситуацията навън.
                Ако в БГ сме някакъв изолиран остров на спасението в целия свят,тогава да,допускането ти може и да е вярно
                Но не сме
                Last edited by petrg5s; 28.08.2023, 14:15.

                Коментар


                • Голяма графика

                  Last edited by Спекулант79; 25.08.2023, 19:57.

                  Коментар


                  • Аз пък имам някакви спомени, че с този ник пишеше още 2005
                    Last edited by Спекулант79; 25.08.2023, 18:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                      Албена - фаворит ?!?!?!
                      Тук Батя може да се изкаже, знам че като млад и е бил фен.
                      Нее, чак фен никога не съм бил на Албенка. Вероятно бъркаш с МонБатя. Откъде тръгна и ника ми 2006-2007 ма година
                      Албена има много закостенял, комунистически мениджмънт. Иначе досега да беше се развила уникално и би струвала поне 10 пъти повече.
                      ДОХ ми е фаворит и на мен, но трябва да има някакво решение с войната за да изригне истински силно.. в пъти.
                      Иначе тази година се случи така че много радост ми носят компаниите от втория ешелон на портфейла ми.. Алтерко и Софарма (през варантите). Номер 3 и 4 дръпнаха цялата му доходност много

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

                        Груев, според мен БФБ 2023 и БФБ 2007 г. нямат нищо общо. Коя компания сега е надценена??? Спремо резултатите, които показват, дори и цената на Алтеркото изглежда приемлива. Е, аз не се възползвах от ралито, но хич и не ме е яд. Не пипам акции на компании, чиито бизнес модел не разбирам. В моите очи единтсвено Софармата изглежда понадута (и то доста). Но пък тука ДОнев яко натиска. Но всички други от Софикса са ОК.
                        Пазара сега е много по-мъдър от преди 17 г. Също така е много по-тесен. С малко ресурс лесно могат да се държат нива. Все още има и огромен кеш, който си търси начин да се намести.... В макро рамката също всичко е ОК. Вече вскчи свикнахме дори и с огъня в Украйна, и така можем да откараме и 5, че и десет години (да не дава господ разбира се, че жалко за убитите хора и съсипаните животи).

                        По-скоро бавното влачене на Софикса ще продълни още известно време (по инерция и в малки обеми). А към 9-месечието може и други компании да се включат в ралито. Моите фаворити са Доверието, ПИБ и Албена. Приятна изненада може да дойде и от Атера, че защо не и от твоя БРЕФ...
                        А като наближи и зимата - ще му мислим за по-сериозна корекция.

                        П.С. Аз също не се възползвах нито от ръста на Софарма, нито на Алтерко, но това не ме обезкуражава. Просто си чакам да дойде реда и на моите позиции...
                        Албена - фаворит ?!?!?!
                        Тук Батя може да се изкаже, знам че като млад и е бил фен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

                          В моите очи единтсвено Софармата изглежда понадута (и то доста).
                          Колко да е понадута Фармата, при положение, че за полугодието изкара 37 млн. печалба самата тя, и отделно върна 60-70 млн. на акционерите под формата на дивидент. А да не забравяме, че си е холдинг. Трейдънгът и той прави по 7 млн. лв. на тримесечие, а майката притежава почти 90% от това.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Амин, Тонка, амин - вече все повече замирисва яко на 2007 с подобни изказвания.
                            Груев, според мен БФБ 2023 и БФБ 2007 г. нямат нищо общо. Коя компания сега е надценена??? Спремо резултатите, които показват, дори и цената на Алтеркото изглежда приемлива. Е, аз не се възползвах от ралито, но хич и не ме е яд. Не пипам акции на компании, чиито бизнес модел не разбирам. В моите очи единтсвено Софармата изглежда понадута (и то доста). Но пък тука ДОнев яко натиска. Но всички други от Софикса са ОК.
                            Пазара сега е много по-мъдър от преди 17 г. Също така е много по-тесен. С малко ресурс лесно могат да се държат нива. Все още има и огромен кеш, който си търси начин да се намести.... В макро рамката също всичко е ОК. Вече вскчи свикнахме дори и с огъня в Украйна, и така можем да откараме и 5, че и десет години (да не дава господ разбира се, че жалко за убитите хора и съсипаните животи).

                            По-скоро бавното влачене на Софикса ще продълни още известно време (по инерция и в малки обеми). А към 9-месечието може и други компании да се включат в ралито. Моите фаворити са Доверието, ПИБ и Албена. Приятна изненада може да дойде и от Атера, че защо не и от твоя БРЕФ...
                            А като наближи и зимата - ще му мислим за по-сериозна корекция.

                            П.С. Аз също не се възползвах нито от ръста на Софарма, нито на Алтерко, но това не ме обезкуражава. Просто си чакам да дойде реда и на моите позиции...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Амин, Тонка, амин - вече все повече замирисва яко на 2007 с подобни изказвания..
                              Ама кой месец на 2007 г.?
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Нов лидер по маркет кап в Софикс, на практика и на БФБ (като изключим фалшивите публични).

                                Коментар

                                Working...
                                X