IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпоративна ТБ (6C9 / CORP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
    Ако е така наистина, то тогава Василев прави сериозни грешки, че не огласява тези неща публично, а чрез говорители.
    Василев е бита карта.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      малко по-различно стоят нещата .................... тука го извъртяха Цв.Василев

      Как човек на Пеевски и Бойко Борисов прилапа завод "Рубин"
      Ако е така наистина, то тогава Василев прави сериозни грешки, че не огласява тези неща публично, а чрез говорители.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        Василев е продал "Рубин" за 25 милиона лева.
        Активите на КТБ/ТЦ ИМЕ ударно се осребряват в полза на държавата...

        http://offnews.bg/news/%D0%98%D0%BA%...B0_460013.html
        малко по-различно стоят нещата .................... тука го извъртяха Цв.Василев

        Как човек на Пеевски и Бойко Борисов прилапа завод "Рубин"

        Коментар


        • някои случки стават все по-трудни за ...смилане
          http://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%...ews286703.html

          Коментар


          • Василев е продал "Рубин" за 25 милиона лева.
            Активите на КТБ/ТЦ ИМЕ ударно се осребряват в полза на държавата...

            http://offnews.bg/news/%D0%98%D0%BA%...B0_460013.html

            Коментар


            • Това за което я обвиняват "женицата" много лесно може да се докаже.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polina Разгледай мнение
                Да и аз точно това си мислих. Прокопиев иска да сменя ръководството на КФН, за да сложи негови хора там, сега иска и в БНБ да си набута хората. А цялата тази врява, която вдига играе в полза на мамин Делянчо, който съвсем скоро може да инициира тези промени, защото уж "хората го искат" и така да довърши започнатото от Прокопито. Според мен договорката е червенобузко да свърши тая работа, а Пеевски да му даде лиценз за банка, който БНБ на няколко пъти му е отказвала. После ще видим как всичките активи на Пеевски се претопяват и минават под шапката на новата банка на Прокопиев. Това е малко като схема за пране на пари. Нали се сещаш, като минат през чистата и неопетнена с безупречна репотацийка банчица на Прокопито и после ДП става добре облечен бизнесмен или както той сам се определи, един успял мъж на 30. А и да не забравяме, че Прокопито има да връща доста милиони на Алфабанк (, а и може би и доста други банки). Така май и двамата си решават проблемчетата, а?
                Намали пуканките, че...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  пак бъркаш двата щата

                  от "капитал" са я търсили за конфликта на интереси с брат и от ПИБ

                  а аз казах, че всеки може да напише подобна бележка "издадена" от КТБ, където и ти се намеси, че е отказала коментар като не си е вдигала телефона

                  дали правиш разлика между двете неща??? .............. някаква атака има срещу жената от тандема прокопиев/пеевски и ще я изгонят съвсем скоро явно

                  като правите завера срещу някого поне изпипвайте нещата защото понякога ви четат интелигентни хора които могат да разграничат написаното в две статии
                  Да и аз точно това си мислих. Прокопиев иска да сменя ръководството на КФН, за да сложи негови хора там, сега иска и в БНБ да си набута хората. А цялата тази врява, която вдига играе в полза на мамин Делянчо, който съвсем скоро може да инициира тези промени, защото уж "хората го искат" и така да довърши започнатото от Прокопито. Според мен договорката е червенобузко да свърши тая работа, а Пеевски да му даде лиценз за банка, който БНБ на няколко пъти му е отказвала. После ще видим как всичките активи на Пеевски се претопяват и минават под шапката на новата банка на Прокопиев. Това е малко като схема за пране на пари. Нали се сещаш, като минат през чистата и неопетнена с безупречна репотацийка банчица на Прокопито и после ДП става добре облечен бизнесмен или както той сам се определи, един успял мъж на 30. А и да не забравяме, че Прокопито има да връща доста милиони на Алфабанк (, а и може би и доста други банки). Така май и двамата си решават проблемчетата, а?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    пак бъркаш двата щата

                    от "капитал" са я търсили за конфликта на интереси с брат и от ПИБ

                    а аз казах, че всеки може да напише подобна бележка "издадена" от КТБ, където и ти се намеси, че е отказала коментар като не си е вдигала телефона

                    дали правиш разлика между двете неща??? .............. някаква атака има срещу жената от тандема прокопиев/пеевски и ще я изгонят съвсем скоро явно

                    като правите завера срещу някого поне изпипвайте нещата защото понякога ви четат интелигентни хора които могат да разграничат написаното в две статии
                    Пред "Капитал" Нели Кордовска коментира, че позицията й по въпроса с местоработата на брат й се изчерпва с отговорите на БНБ, а по въпроса за това дали има депозит в КТБ заяви, че е в работна среща и да я потърсим по-късно. Впоследствие ръководителят на "Банков надзор" не вдигаше мобилния си телефон.
                    .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      ЕУементарно погледнато Капитал са я дирили, а защо спряла да вдига, е това се питаме всички. Ако да нямаше печат и беше парлама БнБ да бе опровергала на мига. Ако ли не-много почва да мирише.
                      пак бъркаш двата щата

                      от "капитал" са я търсили за конфликта на интереси с брат и от ПИБ

                      а аз казах, че всеки може да напише подобна бележка "издадена" от КТБ, където и ти се намеси, че е отказала коментар като не си е вдигала телефона

                      дали правиш разлика между двете неща??? .............. някаква атака има срещу жената от тандема прокопиев/пеевски и ще я изгонят съвсем скоро явно

                      като правите завера срещу някого поне изпипвайте нещата защото понякога ви четат интелигентни хора които могат да разграничат написаното в две статии

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        на вас в карлуково не ви ли спират нета след 22 часа?
                        Тогава го пускат вее darthVader. Влез в час.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          запиването ти е като на човек който лично я е търсил или някой около него е търсил въпросната държавна служителка

                          остава сега да ни кажеш кой я е търсил, какво сте я питали и защо се е наложило да спре да си вдига телефона
                          ЕУементарно погледнато Капитал са я дирили, а защо спряла да вдига, е това се питаме всички. Ако да нямаше печат и беше парлама БнБ да бе опровергала на мига. Ако ли не-много почва да мирише.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БОГ Разгледай мнение
                            Не се пенЯви много че ще ти паднат батериите. АЗ СЪМ ТОЯ ДЕТО ЩЕ Я ТЪРСИ (след време) И АЗ СЪМ ТОЯ ДЕТО ЩЕ И ТЪРСИ СМЕТКА ПРИЖИВЕ. И аз съм тоя пред когото тая мастия ще влачи миризливите си черва и ще моли за милост напразно. Аз съм....
                            на вас в карлуково не ви ли спират нета след 22 часа?

                            Коментар


                            • .......БОК.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                запиването ти е като на човек който лично я е търсил или някой около него е търсил въпросната държавна служителка

                                остава сега да ни кажеш кой я е търсил, какво сте я питали и защо се е наложило да спре да си вдига телефона
                                Не се пенЯви много че ще ти паднат батериите. АЗ СЪМ ТОЯ ДЕТО ЩЕ Я ТЪРСИ (след време) И АЗ СЪМ ТОЯ ДЕТО ЩЕ И ТЪРСИ СМЕТКА ПРИЖИВЕ. И аз съм тоя пред когото тая мастия ще влачи миризливите си черва и ще моли за милост напразно. Аз съм....

                                Коментар

                                Working...
                                X