IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • чехите къртят : 0.26 ст дивидент е предложен

    Коментар


    • Имам чувството, че някои хора чак сега го забелязват това дружество

      Коментар


      • Скоро трябва да направят анонс за дивидент

        Коментар


        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
          Интересно ..продължават да минават пакети и отляво се наредиха хубави ордери . Явно майката ще се опита да си изпълни това което беше споменато преди увеличението на капитала а именно да падне до 80 % .
          И аз си мисля, че пак е майката. Хубави пакети минават и явно влизат институционални, което е добре.

          Коментар


          • Интересно ..продължават да минават пакети и отляво се наредиха хубави ордери . Явно майката ще се опита да си изпълни това което беше споменато преди увеличението на капитала а именно да падне до 80 % .

            Коментар


            • Бре момци, тук защо никой не коментира отчета а ? Чичо я кажи и ти нещо ?

              http://www.infostock.bg/infostock/co...nts/LACH/13357

              Коментар


              • Според мен към 31.12 са ясни нещата , за мен по интересна е тази година защото преките продажби непрекъснато растат и ще се усетят ефектите от инвестициите ..Не знам защо говорят за натоварване на мощностите като специално за тръбни радиатори ако не се лъжа капацитетът е 1,1 млн радиатори .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                  Мене ФФ толкова не ме вълнува, колкото ФР, който ще се види в междинния отчет към 31.12... А очакванията ми са за един много добър отчет. Все пак за да се изтъргува 1% от собствения капитал се водят преговори, разменя се информация. Със сигурност този, който харчи близо половин милион се е запознал добре с текущото финансово състояние на дружеството и си е направил добре сметката. Ние също чакаме.
                  +1
                  Чичо и ти си прав, за това спор няма ! Ти сериозно ли влезна тук, какъв процент от портфейла ти е ако не е тайна ?

                  Коментар


                  • Мене ФФ толкова не ме вълнува, колкото ФР, който ще се види в междинния отчет към 31.12... А очакванията ми са за един много добър отчет. Все пак за да се изтъргува 1% от собствения капитал се водят преговори, разменя се информация. Със сигурност този, който харчи близо половин милион се е запознал добре с текущото финансово състояние на дружеството и си е направил добре сметката. Ние също чакаме.
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                      Питам се дали има фонд който да притежава толкова, и дали мажо не продаде на някого ?
                      Правилно съм предположил ! Това със сигурност е добра новина, защото free floata се увеличава макар и с малко.

                      Коментар


                      • На 20.01.2017 г. „Корадо-България” АД („Дружеството”) получи уведомление по чл. 145, ал. 1 от ЗППЦК от акционера „Корадо”, а.с, Република Чехия. Съгласно уведомлението, след сделка, приключена на 17.01.2017 г., акционерът вече притежава 7 427 409 броя акции, които представляват приблизително 84,60% от основния капитал на Дружеството.
                        Чехите са били продавачът на големия пакет акции. От ОСА на 18.05.2016 г., когато са се явили с 7 521 819 бр. до 13.01.2017 г са продали общо 94 410 бр.
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                          При увеличението имаше 14 ...


                          Увеличението на Корадо-България АД е успешно, като бяха записани 89% от предложените акции, или 2 576 786 броя за общо 7 086 161,50 лв., съобщиха от дружеството в края на миналата седмица.
                          Кои обаче са записалите тези акции е един от важните въпроси за текущото състояние на капиталовия ни пазар. От публикуваният списък става ясно, че това са 33 лица, сред които 15 български договорни и пенсионни фонда. Те са вложили в Корадо-България АД общо 2,74 млн. лв.
                          Най-много акции, или 1 433 150 броя, е записал мажоритарният акционер Корадо АД. При емисионната цена от 2,75 лв., това прави общо 3,94 млн. лв., или 55,62% от всички.
                          Вложението на УПФ ДСКА Родина е за 310 860 акции, или 854 865 лв., и е второто по-големина. На трето място със 180 465 акции за 496 278,75 лв. е Ай Ен Джи УПФ.
                          Останалите фондове вложители са ДФ Компас Прогрес (128 497 акции), ДФ Компас Стратегия (52 720 акции), ДФ Компас Евростабилност (62 037 акции), Ай Ен Джи ДПФ (66 511 акции), Ай Ен Джи ППФ (37 674 акции), ДФ Юг Маркет Оптимум (4 000 акции), ДФ Юг Маркет Максимум (22 000), ДФ ДСК Баланс (75 000), ДФ ДСК Растеж (105 000), ДПФ ДСК Родина (17 840 акции), ДПФПС ДСК РОдина (3 120 акции), ППФ ДСК Родина (31 820 акции) и Райфайзен България Глобален Растеж с 29 090 акции.
                          Иконус-Икономически консултации и услуги ЕООД е с 5 000 акции, както и Кей Енд Джей Сървисис ЕООД.
                          Благодаря колега ! Значи това са вариантите кой е продавача, мажо или някой от трите фонда ,които имат повечко бройки

                          Коментар


                          • При увеличението имаше 14 ...


                            Увеличението на Корадо-България АД е успешно, като бяха записани 89% от предложените акции, или 2 576 786 броя за общо 7 086 161,50 лв., съобщиха от дружеството в края на миналата седмица.
                            Кои обаче са записалите тези акции е един от важните въпроси за текущото състояние на капиталовия ни пазар. От публикуваният списък става ясно, че това са 33 лица, сред които 15 български договорни и пенсионни фонда. Те са вложили в Корадо-България АД общо 2,74 млн. лв.
                            Най-много акции, или 1 433 150 броя, е записал мажоритарният акционер Корадо АД. При емисионната цена от 2,75 лв., това прави общо 3,94 млн. лв., или 55,62% от всички.
                            Вложението на УПФ ДСКА Родина е за 310 860 акции, или 854 865 лв., и е второто по-големина. На трето място със 180 465 акции за 496 278,75 лв. е Ай Ен Джи УПФ.
                            Останалите фондове вложители са ДФ Компас Прогрес (128 497 акции), ДФ Компас Стратегия (52 720 акции), ДФ Компас Евростабилност (62 037 акции), Ай Ен Джи ДПФ (66 511 акции), Ай Ен Джи ППФ (37 674 акции), ДФ Юг Маркет Оптимум (4 000 акции), ДФ Юг Маркет Максимум (22 000), ДФ ДСК Баланс (75 000), ДФ ДСК Растеж (105 000), ДПФ ДСК Родина (17 840 акции), ДПФПС ДСК РОдина (3 120 акции), ППФ ДСК Родина (31 820 акции) и Райфайзен България Глобален Растеж с 29 090 акции.
                            Иконус-Икономически консултации и услуги ЕООД е с 5 000 акции, както и Кей Енд Джей Сървисис ЕООД.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                              85 000 ... в инфосток се виждат 15000 ???
                              Еми да, аз имам доверие на Инфосток, но явно и те дават фира...
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Питам се дали има фонд който да притежава толкова, и дали мажо не продаде на някого ?

                                Коментар

                                Working...
                                X