IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Очакванията за отчета?
    "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

    Коментар


    • Тук някой знае ли кой продава? Дали някой смята че трябва да разкеши преди отчета ,или пък просто ни вдигат Free Float.Мениджмънта някъде спомена че ще има нови акции за да се задоволи търсенето,ако не греша.
      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

      Коментар


      • С този малък free float и доброто представяне на компанията, особено ако наистина си удвоят печалбите в следващите години, скоро ще се молим за тези цени, да купуваме...
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Е къде дремахте де когато бяха евтинки
          Е аз имам доволно бройки. Средната ми е 4,34лв. така че едва ли "дремане" е точната дума при мен. По-скоро мисля да си реинвестирам дивидента пак тук, но се надявам да е с нови акции, че тука свободните са кът...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
            Ще пускат нови акции, чакаме да си вземаме от тях, че тези доста скъпички станаха
            Е къде дремахте де когато бяха евтинки

            Коментар


            • Ще пускат нови акции, чакаме да си вземаме от тях, че тези доста скъпички станаха

              Коментар


              • Ейййй опасни сте !!!! Да не каже нещо човек. Пълно затишие и покритие и никой не си признава!!!!!))))) Да обобщим с народната приказка - "Бегай земьо - Шоп те гази"..!!!!..)))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • стига сте го разграбвали този фрифлоут, бе хора!?))) Ракетата още е на старта а Не остана за чужденците)))) Дано не ги откажете така!!?!))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                    Войтех Чамек: Инвестициите в Стражица със сигурност ще продължат

                    http://www.capital.bg/biznes/kompani...sus_sigurnost/
                    Интересно интервю , дотук чехите само ни радват от думите му разбирам да очакваме още приятни изненади ..

                    Коментар


                    • Войтех Чамек: Инвестициите в Стражица със сигурност ще продължат

                      http://www.capital.bg/biznes/kompani...sus_sigurnost/

                      Коментар



                      • "Въпреки по-високите цени, компанията очаква да запази или дори да увеличи маржа на печалбата си. Ние не сме алчни, но бихме се задоволили с двойно по-голям финансов резултат", каза още той.

                        Това най ми хареса....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                          Здравейте, колеги. Има ли публикувана официална подробна информация относно издаването на емисията от преференциални акции на Корадо ?

                          От ръководството на компанията съобщиха още, че планират емисия преференциални акции, за да увеличат ликвидността на дружеството и да задоволят търсенето на акции на "Корадо – България". "Търсенето надвишава предлагането и в момента не сме в състояние да го удовлетворим", каза Чамек.

                          http://www.capital.bg/biznes/kompani...ent_za_2016_g/
                          Ми все още е само намерение явно ...доколкото имам непотвърдена информация има голям интерес от фондове но със сегашната ликвидност ...а и Чамек каза че е алергичен към банков дълг а имат проекти за бояджииски цех и евентуално придобиване на активи .

                          Коментар


                          • Здравейте, колеги. Има ли публикувана официална подробна информация относно издаването на емисията от преференциални акции на Корадо ?

                            От ръководството на компанията съобщиха още, че планират емисия преференциални акции, за да увеличат ликвидността на дружеството и да задоволят търсенето на акции на "Корадо – България". "Търсенето надвишава предлагането и в момента не сме в състояние да го удовлетворим", каза Чамек.

                            http://www.capital.bg/biznes/kompani...ent_za_2016_g/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              Да са живи и здрави, догодина повече Добре че понапълних тук, и ще това ще ми е втората година в компанията Освен добрия дивидент, имам и около 50% капиталова... А казват че не можело да си хем спекулант, хем дивидентаджия
                              Може може, при растящ пазар и растящи печалби всичко може

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                                чехите къртят : 0.26 ст дивидент е предложен
                                Да са живи и здрави, догодина повече Добре че понапълних тук, и ще това ще ми е втората година в компанията Освен добрия дивидент, имам и около 50% капиталова... А казват че не можело да си хем спекулант, хем дивидентаджия

                                Коментар

                                Working...
                                X