IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
    Интересно ще е като дадат + 1 безплатна акция.
    Да, интересно ще е да видим дали и до колко това ще окаже ефект върху ликвидността... Да си пожелаем друго - да запазят скоростта, която набраха и резултатите, които постигнаха в последните 1-2 години, Цената сама ще ги следва. Не е препоръка.
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Интересно ще е като дадат + 1 безплатна акция.
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Кире, много здраво се оказа това корадо - само напред и нагоре, браво, не очаквах че такова яко се оказва)))))
        Казвах ви аз ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение

          ... Добре пораснахме днес,доволен съм.
          Миро, ти ли го прокълна днес

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение

            Да,и при Каролци се появи.Явно някой е решил да го реинвестира,Добре пораснахме днес,доволен съм.
            Всъщност ръста е защото с три акции ден преди това падна, иначе се върнахме на нивата от 14 юни.

            Коментар


            • Кире, много здраво се оказа това корадо - само напред и нагоре, браво, не очаквах че такова яко се оказва)))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                Дивидентът вече е наличен.
                Да,и при Каролци се появи.Явно някой е решил да го реинвестира,Добре пораснахме днес,доволен съм.
                Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                Коментар


                • Дивидентът вече е наличен.
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • КОРАДО БЪЛГАРИЯ

                    Уведомление за паричен дивидент


                    http://www.infostock.bg/infostock/co...nts/LACH/14468


                    Поствам го, защото днес, 2 юни , е последният ден (заради сетълмента) за търговия на техни акции с право на дивидент. Сделките, сключени днес ще бъдат вписани в ЦД до 6 юни.
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                      Е ми ще чакаме тия дни повече информация по въпроса за "допълнителните" акции. Единственият източник комай ще е премийния резерв, който е 4509 хил.лв. Тъкмо ще стигне. Ако ли не - 9 август, Стражица...
                      Точно от този резерв ще стане увеличението според мен .


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                        и как става 33% като само мажоритаря в момента държи 84%?
                        Ами като продават от технич дял докато free-float-a стана 33%. Така заявяват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                          и как става 33% като само мажоритаря в момента държи 84%?
                          Като "постепенно и организирано" изкара 16-17% от своите на тезгяха.
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                            Честно казано за мен целта е СОФИКС защото с 33% free float и 13 млн акции ...изглежда напълно постижимо .
                            и как става 33% като само мажоритаря в момента държи 84%?
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Е ми ще чакаме тия дни повече информация по въпроса за "допълнителните" акции. Единственият източник комай ще е премийния резерв, който е 4509 хил.лв. Тъкмо ще стигне. Ако ли не - 9 август, Стражица...
                              Last edited by Чичо Манчо; 23.05.2017, 19:39.
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                                Няма "раздаване" тука. Това да не е благотворително дружество? В смисъл как? Мажоритарят ще ни "подари" по 1 акция от неговите за всеки 2 наши ли? Ей така - щото е добра душа ли? Не приятелю! Съвсем ясно е казано, че ще се емитират нови акции, сиреч ще се увеличава капитала. При това положение или се използват собствени средства (резерви, неразпределена печалба) или се използват свеж ресурс предоставен от сегашните акционери при някаква (неизвестно каква) емисионна цена
                                Имах предвид че че според мен ще е с интегриране на резерви .. а не свеж ресурс предоставен от сегашните акционери .

                                Коментар

                                Working...
                                X