IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение

    Докато се наканя да се кача и тя пак литнала
    Не е късно и аз ще увелича малко теглото си тук

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
      Ракета.
      Докато се наканя да се кача и тя пак литнала

      Коментар


      • Ракета. Сега като раздат допълнително акции, да видим дали цената се редуцира с 30%. Много се съмнявам.
        Last edited by realista; 28.07.2017, 11:22.

        Коментар


        • Отчет - почти двойна печалба... Какво повече да искаш... Много добри
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • С днешния ръст тук стойността на бройките ми надмина приятната цифра от 60 000лв

            Коментар


            • Явно отчета ще е мн добър

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Момчета не следя от близо компанията и сигурно сте прави. Идеята на мажо може да стане факт догодина. Знам за настоящото оса.
                Успех на всички.
                Лично за мен една евентуална заявка за емитиране на привилигирована емисия би била "лош" сигнал, "червена" лампа определено. Особено пък ако е при 7%. При толкова много източници за финансиране, при повече от успешно IPO (без привилегии) от 2014/2015 г. едно подобно решение трябва да е много сериозно аргументирано. Но всичко това е в сферата на хипотезите и предположенията. Съмнявам се, че в скоро време ще се стигне до нещо подобно.

                Успех и на теб!
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Момчета не следя от близо компанията и сигурно сте прави. Идеята на мажо може да стане факт догодина. Знам за настоящото оса.
                  Успех на всички.
                  Благодаря Тони!Успех и на теб!

                  Коментар


                  • Момчета не следя от близо компанията и сигурно сте прави. Идеята на мажо може да стане факт догодина. Знам за настоящото оса.
                    Успех на всички.

                    Коментар


                    • Тони, вече има официална покана за ИОСА, на което ще се гласува съответното увеличение на капитала. Ти ми цитираш интервю от началото на годината, където човекът е споделил между другото и някои свои планове, но крайното решение се оказа друго.
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Имам предвид решението за увеличение на капитала,със собствени средства,предвидено да се вземе на събрание от 09.08.2017,т.е все още не е факт,а евентуално ще се случи....А е възможно в бъдеще да издадат и привилегировани,но поне към настоящия момент не съм срещал официална информация....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          ами увери се сам, ако не изтрият линка

                          В профит са в грешка...Акциите ще бъдат такива,каквито ги е описал Чичо Манчо...Няма да бъдат привилегировани...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                            Акциите ще са обикновени, поименни, безналични, с право на глас. Не знам за каква "привилегия" си чел. Може би тази, че право да запишат акции от това увеличение ще имат само съществуващи акционери.
                            ами увери се сам, ако не изтрият линка


                            Корадо България отчита 18.6% ръст на приходите си от продажби за изминалата 2016 г., съобщиха днес от компанията на специална среща с представителите на медиите и инвеститорските среди. Съвкупните приходи...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Интересна компания, коректен мажо(за сега)!
                              Имате ли инфо за тези привилегировани акции, които искат да пуснат?
                              Акциите ще са обикновени, поименни, безналични, с право на глас. Не знам за каква "привилегия" си чел. Може би тази, че право да запишат акции от това увеличение ще имат само съществуващи акционери.
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


                                от един друг сайт:
                                ""Повечето инвестиции се осъществяват със собствени средства, а големите проекти трябва да се финансират през капиталовия пазар. Не вярвам в дълга", каза още Чамек като уточни, че философията на компанията е всяка следваща година да дължи все по-малко. "Не обичам дълга, а и в повечето случаи не можеш да си го позволиш", допълни той.

                                Заради високото търсене на акциите на компанията на Българска фондова борса (бел. ред. отчетен е ръст от 47% през 2016 г. и нови над 17 на сто от началото на 2017 г), компанията ще предложи емисия привилегировани акции."

                                п.п. с тези резултати и при една 7г. емисия на 7% например, бих се замислил
                                Те и на 4% да ги пуснат, пак ще ги запишат на макс. Едва ли някой ще ти даде 7% в момента...

                                Коментар

                                Working...
                                X