IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако някой присъства днес на ОС, най-учтиво молим да ни информира
    "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

    Коментар


    • http://www.investor.bg/novini-i-anal...odieto-244432/

      Коментар


      • какъв му е потенциала на трибуквеното, че нещо го недолюбва пазара, може да е конспративен някакъв подход.))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          вижте и малко встрани от Вас - Софтрейда например върви към 0,35ст -вероятен дивидент
          срещу само 8,30лв.
          Това около 4 процента ли са ,горе долу колкото Хим......пък и той си е доста подценен и с потенциал някак си.Не че и при Софтрейда няма потенциал ,ама коефициентите са в полза на трибуквеното дружество,само дето в момена е в неразположение.
          Last edited by спекуланта; 31.07.2017, 22:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            вижте и малко встрани от Вас - Софтрейда например върви към 0,35ст -вероятен дивидент
            срещу само 8,30лв.
            Както вървят нещата, догодина дивидента ще е двоен.

            Коментар


            • вижте и малко встрани от Вас - Софтрейда например върви към 0,35ст -вероятен дивидент
              срещу само 8,30лв.

              Коментар


              • Тук гладът за акции е толкова голям, че консервативно погледнато 150% ръст тази година и още толкова през 2018 няма да ме учудят.
                Чехите излезнаха много сериозни досега, за съжаление аз започнах да им вярвам чак когато акцията беше стигнала 5-6 лева... тоест първия дабъл го изтървах.

                Не знам дали има друга компания на БФБ, която всяка година от последните 3 - толкова рязко да увеличава печалбата си. В допълнение мисля че още не са приключили с инвестиционната си програма за завода в Стражица. Освен предстоящите безплатни акции, ако през 2018 направят и един по-голям сплит и продължават да увеличават производството, това би дало няколкогодишна супер доходност и Цачев от Елана ще се окаже прав (на уебинара от преди няколко дена беше споменал, че Корадо е подходяща и за "дълго" инвестиране).

                Имам немалко тук на средна цена около 7,20 лв, бих допълвал още ако продължава да расте. Успех на всички в тази позиция!

                Коментар


                • Само да информирам какъв е ръста, от началото на годината до днес сме +106%

                  А само преди три дни на 28ми беше толкова
                  Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  Ръста от началото на годината до сега е 82%, няма такава ракета !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sylver88 Разгледай мнение
                    Ех, как ме яд, че не влезнах с повече в деня за акции. Нищо, ще чакам след увеличение на капитала да спадне цената с 3-4 лв и тогава още малко да увелича позицията.
                    Както е казал класикът (дедо Андре Костолани):
                    .
                    След трамвай или акция не се тича... Бъди търпелив: следващият трамвай,
                    както и следващата акция ще дойдат всеки момент..., със сигурност.

                    .
                    .ПП: Какво да кажа аз, дето Райфайзен ми ги тикаха в ръцете по 2,75 лв, a аз се ослушвах...
                    Last edited by Чичо Манчо; 28.07.2017, 14:38.
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Тук нещата станаха ама много -LACH- лачени !
                      Ще трябва да пуснат нова линия в производството - за хартии !
                      Колкото и да му се иска , ракетна стана и таксата !
                      Хахаха, не може да не ти се признае, че имаш страхотно изразяване ! А иначе си абсолютно прав

                      Коментар


                      • Ех, как ме яд, че не влезнах с повече в деня за акции. Нищо, ще чакам след увеличение на капитала да спадне цената с 3-4 лв и тогава още малко да увелича позицията.

                        Коментар


                        • Тук нещата станаха ама много -LACH- лачени !
                          Ще трябва да пуснат нова линия в производството - за хартии !
                          Колкото и да му се иска , ракетна стана и таксата !

                          Коментар


                          • Ръста от началото на годината до сега е 82%, няма такава ракета !

                            Коментар


                            • Бре какво правите бре, няма ме за два часа и направо сме излетели ! Портфейла само от тук подскочи с има няма 6000лв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение

                                Докато се наканя да се кача и тя пак литнала
                                Единствената ми акция, която не бих продал за сега. Има много хляб в нея. До края на годината няма да се учудя, ако я видя на 18-20 лв. Не е препоръка. Съжалявам, че не купих повече от нея.

                                Коментар

                                Working...
                                X