IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Математиката ми казва , че мажо ако е решен да повдига ликвидноста , то той би я направил при тези цени. Явно на него не му пука за пазара на хартията, та за това и ще почакам , а и за тези 8,85 има доста по доказани компании с обратна връзка и продължаващ растеж !

    Коментар


    • А поради каква причина продаде? Не вярваш в потенциала, не вярваш в печалбите, не вярваш че ръстта ще продължи, или чисто интуитивно си взел решението?

      Коментар


      • Интересното е , че и двете последни сделки може и да са от един същи колега - пожелавам му и той да ПРЕПЕЧЕЛИ $ УСПЕХ в хъса !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          -Освен да БЛАГОДАРЯ !
          Тук мисията ми приключи , макар и да не съм ги сметнал правилно , останах си със 6бр.
          Браво Инта, трябват здрави нерви да си стискал досега след целия този ръст. Аз, ако имах, щях на 10 лв да съм разкешил отдавна. Успех на останалите акционери тук.

          Коментар


          • -Освен да БЛАГОДАРЯ !
            Тук мисията ми приключи , макар и да не съм ги сметнал правилно , останах си със 6бр.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

              Така е.... и малко психологически момент, в мозъка има спомен за цени 10, 11 , 12 и нагоре и събужда усещане , че е евтино , въпреки че математиката казва обратното .
              Математиката показва едно нещо, но пазара може да покаже друго нещо. Пазара не е точна наука.

              Коментар


              • Някакво инфо кога ще ни кацнат по сметките новите акции?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Бат Сали това според мен е "капман"-ефекта - напомпване когато ги няма всички картончета в обръщение))))
                  Така е.... и малко психологически момент, в мозъка има спомен за цени 10, 11 , 12 и нагоре и събужда усещане , че е евтино , въпреки че математиката казва обратното .

                  Коментар


                  • Бат Сали това според мен е "капман"-ефекта - напомпване когато ги няма всички картончета в обръщение))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Минаха бройки на 9лв. , което отговаря на 13,50 стара цена, около 8% над цената на затваряне вчера ,очаквано , за сега ....

                      Коментар


                      • Примерно стара цена 12,50 отговаря на 8,33333 , според мен , така че някъде там ще е срещата , евентуално . През годините назад обаче винаги цената изпълзяваше нагоре и то бързичко, ще видим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
                          На 7,60 никой не иска да ми даде , скъперници!
                          Ти пък, съвсем тънко искаш да минеш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
                            На 7,60 никой не иска да ми даде , скъперници!
                            И аз съм с настройка 7+ лв. Да видим кой мисли като нас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bat sali
                              На 7,60 никой не иска да ми даде , скъперници!
                              Bat Sali, стана грешка с цитата, исках да кажа това [quote]повече от 7 кинта не ми се откъсват от сърцето засега,))) по-натам ще видим )))))[//quote] извинявам се, че още спя
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bat sali
                                повече от 7 кинта не ми се откъсват от сърцето засега,))) по-натам ще видим )))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X