IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Е обичам сплитовете !!!
    Намаза ли филията? Няма ли да има още малко промоция? Мисля, че може да слезе още малко, ако някой иска да освободи ресурс

    Коментар


    • Е обичам сплитовете !!!
      Last edited by inta53; 13.10.2017, 16:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
        Някой да не би да има вътрешна информация за отчета, че така се промени цената тук?
        Едва ли ,промени се в унисон с всички останали участници в корекцията......даже все още малко се е променила

        Коментар


        • Някой да не би да има вътрешна информация за отчета, че така се промени цената тук?

          Коментар


          • Рекох ви, че аз ще съм в чакалнята по надолна гара къде корава зима, що ме преварвате бре?

            Коментар


            • Корадо-България" избра "Елана Трейдинг" за маркет-мейкър на БФБ - София

              Целта на компанията е да затвърди позицията си на местния капиталов пазар

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
                Хм, мина някакъв обем, който ви вкара в тройката за деня /по обем/
                Хубаво е да има обем ..гледам и акционерите вече са 710 и се доближаваме до заветната бройка 750

                Коментар


                • Хм, мина някакъв обем, който ви вкара в тройката за деня /по обем/

                  Коментар


                  • добро е, но много се наду предварително))), алумината в момента ми изглежда - по-изгодна, (откакто слезе от индекса) -там текат70 милиона инвестиции от 1г. вече за , а догодина влизат в действеие (тук е /10 от техните) незнам кога ще се увеличи тук производство, но там вече е обратното броене (Y) не е препоръка, димитровден е близо )))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Наред с рекордното производство и бояджийския цех това долу измести сериозно таргета ми :

                      "КОРАДО-България" планира и разширяване на производството си в България. Преди месец компанията е закупила парцел от 30 декара до сегашната база. На него има завод за метални конструкции, който вече не работи. "Жалко, че бившият собственик е оставил двете сгради да западнат и сега е нужен голям ремонт", каза Ржезничек. До края на годината покривът ще бъде реновиран, а след последващи обновления там или ще бъде инсталирана oщe eднa линия за производство на тръбни радиатори, което ще увеличи двойно капацитета на базата в Стражица, или щe ce произвеждa изцяло нов продукт, който в момента не се прави нито у нас, нито в Чехия. Към момента детайлите вce oщe не са изцяло изчистени.

                      Коментар


                      • Компанията планира разширяване на дейността си у нас

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

                          Дано да ги осребри
                          Оборот трябва
                          и аз си викам дано - да допълня стоте бройки!
                          При тази печалба, догодина ако решат да раздадат дори само 50% май идва към 20-22ст?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            в понеделник дали някой няма да ги осребри?
                            Дано да ги осребри
                            Оборот трябва
                            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                            Коментар


                            • в понеделник дали някой няма да ги осребри?
                              NE - Баба Меца е в производствена почивка!!! - Пуснала е уредбата в гората, за да учи малките мечета, да танцуват https://www.youtube.com/watch?v=W3JsuWz4xWc
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение
                                Новите акции са вече по платформите.Честито
                                в понеделник дали някой няма да ги осребри?

                                Коментар

                                Working...
                                X