IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой смятал ли е днешната цена на каква такава отговаря преди безплатните акции........?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

      Тя и сега е след 6. Мазен ти е курбана
      Твойта може и да е... Говоря за настоящата... Натам отиват нещата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Petar,
        Мерси за информацията , прегледах инфото в Инвестора по темата и ме побърка това средната да е по висока от най високата....
        Иначе да, минала при на най високата 12,50...
        Интересно защо съм държал поръчка за 100 плюс акции на днешното купува от края на август ,която е изпълнена.
        Поздрави!
        "Твоето" брокер не е занулил поръчките пуснати за емисията и като си я дал на макс време просто е ударила цената ама след сплит-а Моите акции можех да ги търгувам на седмица след като намалиха цената и колегите тук ми обясняваха че брокера е сгъбил нещо. Така си и беше, като ги питах, оп а да наша грешка и ги спряха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

          Мина вече бе Монтич. Дойдоха си новите акции ама цената леко се "изсули". Леко със 60 ст на парче. Чакаме да видим какво ще е положението от тук натам.
          Petar,
          Мерси за информацията , прегледах инфото в Инвестора по темата и ме побърка това средната да е по висока от най високата....
          Иначе да, минала при на най високата 12,50...
          Интересно защо съм държал поръчка за 100 плюс акции на днешното купува от края на август ,която е изпълнена.
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            След 6..., може и да стане интересна...
            Тя и сега е след 6. Мазен ти е курбана

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              ...
              Стана ми интересна цената и търся малко информация...?
              След 6..., може и да стане интересна...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Тони ,гледам че я следиш компанията ...
                Тук имаше едно предложение за 50% безплатни акции ,докъде стигна или е вече е минало...?
                Стана ми интересна цената и търся малко информация...?
                Мина вече бе Монтич. Дойдоха си новите акции ама цената леко се "изсули". Леко със 60 ст на парче. Чакаме да видим какво ще е положението от тук натам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  Спрете се бе!!! Имам чувството че чета Пик и Блиц кафяви постове!?!?
                  Тони ,гледам че я следиш компанията ...
                  Тук имаше едно предложение за 50% безплатни акции ,докъде стигна или е вече е минало...?
                  Стана ми интересна цената и търся малко информация...?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                    Ама си плямпало. Ти имаш ли пари на БФБ, тролиш за да купиш евтино или само тролиш? Тук ще гледаме филма и ще видим дсли няма да стане пак колкото преди сплита към нова гвинея дина или Ян. Каквото стане ще поживеем и ще разберем. Ама човек ти ме остана позиция по която да не плюл, така че или си се ушил яко в нещо и не мога жеш да излезеш и тролиш на друготе по акциите, или само гледаш и сами си чешеш езика. Със здраве

                    Не се коси! - Без пара ще да е останал :- та не се гаси туй що не гасне !!!
                    Пубертета мавър адски ми възбужда "католическите" педочувства, но нали съм отговорен пред раднините му Монт и ПРец, все още се въздържам и милея аз над него с дедовия свян!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                      Намаза ли филията? Няма ли да има още малко промоция? Мисля, че може да слезе още малко, ако някой иска да освободи ресурс

                      Не ме слагаш за по ниш маркетмейкър от избрания по позицията нали???
                      Пробвам се и аз да уцелвам маркера!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Намазали са ви... ските... Ще има .... следващите седмици...
                        Спрете се бе!!! Имам чувството че чета Пик и Блиц кафяви постове!?!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                          Ама си плямпало. Ти имаш ли пари на БФБ, тролиш за да купиш евтино или само тролиш? Тук ще гледаме филма и ще видим дсли няма да стане пак колкото преди сплита към нова гвинея дина или Ян. Каквото стане ще поживеем и ще разберем. Ама човек ти ме остана позиция по която да не плюл, така че или си се ушил яко в нещо и не мога жеш да излезеш и тролиш на друготе по акциите, или само гледаш и сами си чешеш езика. Със здраве
                          Благодаря за пожеланията!

                          Гледай и дано го видиш по-рано! Успех и здраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            Намазали са ви... ските... Ще има .... следващите седмици...
                            Ама си плямпало. Ти имаш ли пари на БФБ, тролиш за да купиш евтино или само тролиш? Тук ще гледаме филма и ще видим дсли няма да стане пак колкото преди сплита към нова гвинея дина или Ян. Каквото стане ще поживеем и ще разберем. Ама човек ти ме остана позиция по която да не плюл, така че или си се ушил яко в нещо и не мога жеш да излезеш и тролиш на друготе по акциите, или само гледаш и сами си чешеш езика. Със здраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                              Намаза ли филията? Няма ли да има още малко промоция? Мисля, че може да слезе още малко, ако някой иска да освободи ресурс
                              Намазали са ви... ските... Ще има .... следващите седмици...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Е обичам сплитовете !!!
                                Пък някои в една друга тема пишат, че нямало ракети !

                                Коментар

                                Working...
                                X