IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
    Началната дата на изплащането на дивидента е: 15.06.2022 година
    x3news
    Компания за пример ! Браво на чехите !

    Коментар


    • Началната дата на изплащането на дивидента е: 15.06.2022 година
      x3news

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

        Не съм казал, че кеширам всичко. Просто станах по-предпазлив и преструктурирам портфейла в посока малко по-ликвидни позиции. Бъди здрав!
        Благодаря ! Жив и здрав и ти !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Това, че си на кеш значи ли това, че очакваш корекция на пазарите за да влезеш или за момента просто не си решил къде да инвестираш ? Аз не съм продал и една акция от компанията, и ми е с най голяма тежест с повече от 16%. Докато снасят добри дивиденти не мърдам от тук ! А относно ликвидността знаеш, че тя е такава при много компании, и ако гледаме и това вариантите къде да се инвестира съвсем се ограничават.
          Не съм казал, че кеширам всичко. Просто станах по-предпазлив и преструктурирам портфейла в посока малко по-ликвидни позиции. Бъди здрав!
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

            Да ти кажа честно Здравко, дружеството е добро, но е много слабо ликвидно (дори за БФБ). По тази причина реших да понамаля участието си тук и продадох това-онова. Не че беше кой знае колко, но го намалих и в момента ми е ~4-5% от портфейла. Така, че аз съм на кеш. Иначе чехите са точни и заслужават подкрепа. А и перспективите в краткосрочен план (до 1-2 години) не са лоши. Виждаш какво става с жилищното строителство.
            Това, че си на кеш значи ли това, че очакваш корекция на пазарите за да влезеш или за момента просто не си решил къде да инвестираш ? Аз не съм продал и една акция от компанията, и ми е с най голяма тежест с повече от 16%. Докато снасят добри дивиденти не мърдам от тук ! А относно ликвидността знаеш, че тя е такава при много компании, и ако гледаме и това вариантите къде да се инвестира съвсем се ограничават.
            Last edited by Zdravko; 11.10.2021, 13:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Чичо Манчо, ще реинвестираме ли, и къде, или кеш ще сбираме ?
              Да ти кажа честно Здравко, дружеството е добро, но е много слабо ликвидно (дори за БФБ). По тази причина реших да понамаля участието си тук и продадох това-онова. Не че беше кой знае колко, но го намалих и в момента ми е ~4-5% от портфейла. Така, че аз съм на кеш. Иначе чехите са точни и заслужават подкрепа. А и перспективите в краткосрочен план (до 1-2 години) не са лоши. Виждаш какво става с жилищното строителство.
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Чичо Манчо, ще реинвестираме ли, и къде, или кеш ще сбираме ?
                Веднага реинвестиран.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                  Авансовият дивидент - получен...
                  Чичо Манчо, ще реинвестираме ли, и къде, или кеш ще сбираме ?

                  Коментар


                  • Авансовият дивидент - получен...
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Дневен оборот - 8 лв. Играем си на инвеститори с тоя гараж за снаждане на тръби. А само преди поколение българи летяха в космоса.

                      Коментар


                      • [QUOTE=sinbad;n3772753]
                        Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                        Щото го реинвестираме. Аз лично оня ден я бутнах с 1.5% на горе.

                        Това добре,ти си знаеш!Но ми харесва тоя юнак с Х 2000 ,ден през ден я бута,да видим какво ще последва!?
                        А мойто беше смешно 510 кинта вкарах, толкова ми беше дидидентът, но си имам правило.

                        Коментар


                        • [QUOTE=Yolo;n3772737]

                          Щото го реинвестираме. Аз лично оня ден я бутнах с 1.5% на горе.

                          Това добре,ти си знаеш!Но ми харесва тоя юнак с Х 2000 ,ден през ден я бута,да видим какво ще последва!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                            Очаквах,да върне след дивидента,но не би!Що ли?
                            Щото го реинвестираме. Аз лично оня ден я бутнах с 1.5% на горе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Обемите са миниатюрни. С 1000 лева можеш да сваляш и качваш цената с по няколко процента. Чудя се на колко да продавам
                              Пробвай се да продадеш, па да видим дали ще я свалиш толкова....

                              Коментар


                              • Обемите са миниатюрни. С 1000 лева можеш да сваляш и качваш цената с по няколко процента. Чудя се на колко да продавам

                                Коментар

                                Working...
                                X