IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
    07:58
    Управителният съвет на „Корадо – България” АД („Дружеството”) е отправил до надзорния съвет на Дружеството („НС“) предложение за разпределяне на печалбата на Дружеството за 2023 г., част от която печалба да бъде използвана за изплащане на годишен дивидент на акционерите на Дружеството. Предложеният брутен размер на дивидента е 0,19 лв. (деветнадесет стотинки) на акция, в общ брутен размер на 2 502 036,65 лв.

    КОРАДОТО отново е "КОРАВО"!!!

    Коментар


    • И тук има преведен дивидент вчера.

      Коментар


      • Егати, август миналата тук продадох всичко 7,2. Тезата ми беше, че няма начин при това затягане на коланите да не пострадат периферийните производства. Не ги виждам да стигнат 7 и следващото лято. Иначе съм доволен от компанийката. Нямат какво толкова да направят.

        Коментар


        • Отчета е зле, много зле. Говори и че друг сектор е вързал кънките.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Една Атера да беше взел преди години,5 пъти повече щеше да направиш от тея шитни ,които си взел и то само за дивидент
            50 дивидентни акции по 0.1% .Сериозен инвеститор,няма що
            И аз съм много добър в прогнозирането на миналото. Айде стига заяждане... Какво печелите от всичко това?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
              Тук нещо май сваляме дивидента !
              Една Атера да беше взел преди години,5 пъти повече щеше да направиш от тея шитни ,които си взел и то само за дивидент
              50 дивидентни акции по 0.1% .Сериозен инвеститор,няма що
              Last edited by petrg5s; 21.04.2023, 11:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                Тук нещо май сваляме дивидента !
                За съжаление да. И на мен ми направи впечатление вчера... Тук май нямаха заеми, така че увеличението в лихвите би трябвало да не ги касае. Остава очакването за спад в бизнеса...

                Коментар


                • Тук нещо май сваляме дивидента !

                  Коментар


                  • За мен също.
                    Компания за пример.
                    Точна и коректна във всеко едно отношение.

                    Коментар


                    • 30.09.2022 30.09.2021
                      хил.лв. хил.лв.

                      Печалба за периода 4,459 4,241

                      Доход на акция 0,34 0,32

                      Коментар


                      • Компания за пример във всяко едно отношение ! Поздравления за мажоритаря и мениджмънта на компанията! Много здраве и успехи им желая!

                        Коментар


                        • Чудесна новина.
                          Спомням си, преди време бяха коментирали отново че ще разпределят допълнителни акции.... Но май така си остана...

                          Коментар


                          • Управителният съвет на „Корадо – България” АД („Дружеството”) е отправил до надзорния съвет на Дружеството („НС“) предложение за разпределяне на печалбата на Дружеството за първото полугодие на 2022 г., част от която печалба да бъде използвана за изплащане на 6-месечен дивидент на акционерите на Дружеството. Предложеният брутен размер на дивидента е 0,10 лв. (десет стотинки) на акция, в общ брутен размер на 1 316 861,40 лв.
                            x3news

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                              Ах, как ти личи ,че имаш!!! Двама ставаме на едно мнение!
                              Имам и още как ! Но имам и Хес, Софком, М+С, Адванс,БФБ, Монбат, Спиди, Стара планина, Браво, като дивидентни, плюс и от по новите растежни ! А от два месеца 21 дивидентни компании от Франкфурт
                              Last edited by Zdravko; 18.05.2022, 18:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Компания за пример ! Браво на чехите !
                                Ах, как ти личи ,че имаш!!! Двама ставаме на едно мнение!

                                Коментар

                                Working...
                                X