IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо при сделка не ми показва продавач?Сигурно съм стотния питащ,ама не мога да намеря нищо по въпроса

    Коментар


    • Паниката не е добър съветник. Човек прави откровени глупости под нейно въздействие
      При положение че на пазара има пакетен купувач, който както се видя мин. седмица беше готов да плаща по 2,17-2,18 за пакети от десетки хил. акции, ти да ръсиш по пазар и да мачкаш цената за да пласираш мизерни бройки, вместо да потърсиш съдействие от брокера си...
      Абе верно е че си трябва и храна за акулите...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Помоему се продава за кеш, с който да се отиграят благоприятните движения на запад...
        То ако е за това всичко е ок ами да не да е щото не виждат скоро файда от бфб-то

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pienataas Разгледай мнение
          Aloooooooyyyyyy ко стана бе уйде коньо у реката.....и цкбто и тоз хим.....
          Дздздз некой верно се ебава с тая акция...замразиха ми се Хавоарите хахах
          Направо се сурна по пързалката борсичката.

          Коментар


          • Aloooooooyyyyyy ко стана бе уйде коньо у реката.....и цкбто и тоз хим.....
            Дздздз некой верно се ебава с тая акция...замразиха ми се Хавоарите хахах

            Коментар


            • Помоему се продава за кеш, с който да се отиграят благоприятните движения на запад...

              Коментар


              • Никой не знае къде ще се ходи, но има условия за това. Пазара ще покаже.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                  От няколко седмици се продава, но днес прекаляват. Голям страх. Тази неизвестност на север от нас, не се знае каква я мислят ...
                  .....и продължават. Май ще ходи под 2лв.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • realista

                    От няколко седмици се продава, но днес прекаляват. Голям страх. Тази неизвестност на север от нас, не се знае каква я мислят ...

                    Коментар


                    • някой бавно разпродава....

                      Коментар


                      • Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани)

                        Линк към старата тема:
                        http://www.investor.bg/forum/showthr...60#p1399704610
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Аз гледам тъпо от няколко месеца по позицията....щото съм си купил достатъчно....
                          Бе и аз съм позапасил бая с артията, но явно мен ме избива на умно гледане. Дано не се изшити съвсем източния фронт, че пак ше станем мнооого дългосрочни

                          Успех.

                          Коментар


                          • Пичове добрю ютро на всички
                            Днеска съм ултра супер оптимист! Смятам, че акцията ще изхвърчи брутално днес - може и да стигне скока половин стинка
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                              Някой си купува обаче...))- 30 000
                              Същия номер го прилага и при ЦКБ ,падни стани разногледи ги направи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                                Аз основно гледам умно от няколко седмици по позицията. Ти купуваш ли?
                                Аз гледам тъпо от няколко месеца по позицията....щото съм си купил достатъчно....

                                Коментар

                                Working...
                                X