IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
    Обърнах му внимание за спам робота Стамболов че поства едно и също нещо и попитах ОМГ как е времето в Монтанско
    Обикновенно ги накарай те да обиждат и да ги баннат....прави се на шут....
    После е по спокойно...
    Иначе имаш ли освен в петрол при Енерго про....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Къде си сложи пръстта....
      Обърнах му внимание за спам робота Стамболов че поства едно и също нещо и попитах ОМГ как е времето в Монтанско

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankel
        Аха , тъпия модератор ме банна вчера
        Къде си сложи пръстта....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
          Който купил , купил .


          Чакат ни интересни събития по тази и други позиции
          Винкеле, ти ли си?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Днес наблюдавахте ли как всичко по-сочно като ордер, което се появи за продажба в спреда, изчезва за секунди..
            На мен и нещо друго ми направи впечатление. Към края на сесията имаше някой зорлия с 3000 бр. и постоянно се местеше да бъде първи аск. По принцип с него "вървяха" и го "настъпваха" още 3 аска за общо 1000 и няколко акции. Накрая този с 3000 слезна малко, купиха му ги, а останалите 3-ма мераклии с по-малко изчезнаха .
            Въпрос към тях: тези 3000 акции ли бяха определящото за парите им в Хим.

            П.П. Това е риторичен въпрос, може и да не отговарят
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Днес наблюдавахте ли как всичко по-сочно като ордер, което се появи за продажба в спреда, изчезва за секунди.. Като няма пакети на телефон и през пазара ще почне да се купува, няма начин. Усещат се някой че трябва да изпреварят тълпата, която ще тръгне пак на юруш, като се успокои след изборите у нас и в Украйна
              Който купил , купил .


              Чакат ни интересни събития по тази и други позиции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Днес наблюдавахте ли как всичко по-сочно като ордер, което се появи за продажба в спреда, изчезва за секунди.. Като няма пакети на телефон и през пазара ще почне да се купува, няма начин. Усещат се някой че трябва да изпреварят тълпата, която ще тръгне пак на юруш, като се успокои след изборите у нас и в Украйна
                След избори винаги е имало юруш - факт
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Днес наблюдавахте ли как всичко по-сочно като ордер, което се появи за продажба в спреда, изчезва за секунди.. Като няма пакети на телефон и през пазара ще почне да се купува, няма начин. Усещат се някой че трябва да изпреварят тълпата, която ще тръгне пак на юруш, като се успокои след изборите у нас и в Украйна

                  Коментар


                  • я не манипулирай, много са точни самолетите , ти гледай тука изтребителите сега

                    Коментар


                    • Има, има раздвижване, но пилците ще се броят на есен..... Ако тръгне преди това аферим ашколсъм...

                      Коментар


                      • има раздвижване отляво

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                          Една от лодките на Флагмана май е тръгнала да потъва. Днес ми опънаха нервите от България Еър - масово анулират полети. Не става въпрос за проблеми от технически или метеорологичен характер, а ей така изведнъж им хрумва, че примерно в сряда няма да летят вече. Когато една авиокомпания започне изведнъж масово анулиране на полети от разписанието при вече продадени билети, нещата не са добри. Мъчно ми е, щото съм фен и на авиокомпанията и на Хима. Имам акции.
                          Ти откри топлата вода за България Ер. При тези задължения и липса на визия къде и как ще се развиват, рано или късно ще имат още проблеми (не че сега са малко).
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • Една от лодките на Флагмана май е тръгнала да потъва. Днес ми опънаха нервите от България Еър - масово анулират полети. Не става въпрос за проблеми от технически или метеорологичен характер, а ей така изведнъж им хрумва, че примерно в сряда няма да летят вече. Когато една авиокомпания започне изведнъж масово анулиране на полети от разписанието при вече продадени билети, нещата не са добри. Мъчно ми е, щото съм фен и на авиокомпанията и на Хима. Имам акции.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                              Днеска имам големи очаквания за драстично повишение на Хима - с половин стотинка
                              Аааааа много малко бре.Ъпа ще е як.

                              Коментар


                              • Има две събития които ще определят движението в следващите 2-3 месеца.Първото
                                е, че държавата смята да изтегли голям обликационен заем от международните пазари,а за да го получи всичко трябва да изглежда като по мед и масло.Второто
                                събитие,че ЕЦБ се кани да наводни пазарите в Европа с евро с цел сваляне на курса
                                спрямо долара.Освен вожда Ташунко ,който поддържа огъня за спад ,другите
                                песимисти нещо изчезнаха и не се обаждат.

                                Коментар

                                Working...
                                X