IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодарим г-н Керезов, но изпуснахете в бъдещето развитие, новостите при ГАЗ. Днес двамата изпълнителни директори по БТВ, разясниха, че компанията не добива шистов, а конвенционален газ и ще е един истински лидер на пзара, докато се опитват зелените да пречат на БГ икономика.....Дал късмет да направите БГ енергийно независима....

    Коментар


    • И аз благодаря на г-н Керезов за навременното включване .

      Използвам случая да попитам и помоля има ли актуализирана концепция за развитие

      на публичните дружества от състава на холдинга и ако има то моля да я публикувате.

      Ако няма , препоръката ми от миналия път остава !

      Коментар


      • Благодарим за разяснението г-н Керезов!

        Ще ми е интересно да чуя обяснението по въпроса на netware5... смятах го за един от сериозните форумци...

        Коментар


        • Реших да се включа във форума, защото намирам за необходимо да отговоря на двама от пишещите във форума на "Химимпорт" - netware5 и Alee. Дали лодката е тръгнала да потъва е много спорен въпрос; анулирането на полет е обичайна практика по цял свят - причини много, технически, метеорологични или чисто икономически. С последното визирам отменения полет за Виена вчера, поради слабо затоварване( същия е отменен на 16.05.). Един отменен полет не означава масово, а що се отнася до визията и как и накъде ще се развива авиокомпанията - ако новите Ербъс-и и Ембраер-и са липса на визия, ако инвестираните в авиокомпанията над 130 млн.евро и изчистването на наследените дългове са липса на визия - то остава единствено да Ви пожелая да летите не с българската авиокомпания , а с Малев.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Пичове, хайде да не спамим темата!
            Та по същество - Абе нали всички си бяха накупили тук!? Какво е това упорито цакане на бида... ша вземи да качите цената бре
            Докато купувача е един цената ще е тази

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Пичове, хайде да не спамим темата!
              Та по същество - Абе нали всички си бяха накупили тук!? Какво е това упорито цакане на бида... ша вземи да качите цената бре
              Последни полюции предполагам .

              Коментар


              • Пичове, хайде да не спамим темата!
                Та по същество - Абе нали всички си бяха накупили тук!? Какво е това упорито цакане на бида... ша вземи да качите цената бре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Трола за мен е нещо, като виртуален Едвин Сугарев.... На Поета ЕС има ли смисъл нещо да му показваш

                  Пп. http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...D=5479&Level=2
                  Датс райт

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                    10хс

                    Показваш на троловете кой е Феликс Ванкел ?!
                    Трола за мен е нещо, като виртуален Едвин Сугарев.... На Поета ЕС има ли смисъл нещо да му показваш

                    Пп. http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...D=5479&Level=2

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Да аз също протестирам срещу модераторо-тролския чадър. Пишем в общи теми и нямам впечатление да си обидил някой


                      Пп. Ванкелов двигател
                      http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...82%D0%B5%D0%BB
                      10хс

                      Показваш на троловете кой е Феликс Ванкел ?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                        До неделя след изборите .
                        Да аз също протестирам срещу модераторо-тролския чадър. Пишем в общи теми и нямам впечатление да си обидил някой


                        Пп. Ванкелов двигател
                        http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...82%D0%B5%D0%BB

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                          Ай сиктир, тамън ти пишех лично, че си се клонирал и ми писа, че си си спрял личните.
                          Докога е бана?
                          До неделя след изборите .

                          Коментар


                          • vinkel has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

                            If you are trying to send this message to multiple recipients, remove vinkel from the recipient list and send the message again.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankel
                              Аха , тъпия модератор ме банна вчера

                              Ай сиктир, тамън ти пишех лично, че си се клонирал и ми писа, че си си спрял личните.
                              Докога е бана?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                                Обърнах му внимание за спам робота Стамболов че поства едно и също нещо и попитах ОМГ как е времето в Монтанско
                                Обикновенно ги накарай те да обиждат и да ги баннат....прави се на шут....
                                После е по спокойно...
                                Иначе имаш ли освен в петрол при Енерго про....

                                Коментар

                                Working...
                                X