IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Малко нисък таргет си си дал....
    Но на 100 000 бройки е добре...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Тъй, тъй ... още когато ги купих преди 2 г. им определих продажната цена.... 2.20
      Малко нисък таргет си си дал....
      Но на 100 000 бройки е добре...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Дето е сега бати е достатъчно...
        Тъй, тъй ... още когато ги купих преди 2 г. им определих продажната цена.... 2.20
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Тогава ЦКБ къде ще я докарате.... да не вземе да поскъпне повече от баткото
          Дето е сега бати е достатъчно...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Тогава ЦКБ къде ще я докарате.... да не вземе да поскъпне повече от баткото
            На 1/2 е достатъчно ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Какво ще играем на дребно...направо на 18 ...та да е пълно удоволствието...
              Тогава ЦКБ къде ще я докарате.... да не вземе да поскъпне повече от баткото
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
                ... Ок, после ще ти го дам на 6 кинта и ти ще се кефиш, и аз също
                Какво ще играем на дребно...направо на 18 ...та да е пълно удоволствието...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Щом не е препоръка на 3.5 ще стане....Към 3.3 ще ти дам един голям пакет....

                  ... Ок, после ще ти го дам на 6 кинта и ти ще се кефиш, и аз също

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
                    Нека продават, че имам да пълня още много, не ми се пълни на 3,5 голям пакет !

                    Не е препоръка за инвестиционно решение !
                    Щом не е препоръка на 3.5 ще стане....Към 3.3 ще ти дам един голям пакет....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Никой не коментира днешния глад за акции по позицията...
                      Хитри са купувачите.. обират 2-3 дни предлагането на тия нива, после се дръпнат за да се панират пак гадулките и да извадят още малко акции за продажба, па им ги приберат отново И след изборите ще има... Ама какво става тук, защо катери така!?

                      Нека продават, че имам да пълня още много, не ми се пълни на 3,5 голям пакет !

                      Не е препоръка за инвестиционно решение !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Никой не коментира днешния глад за акции по позицията...
                        Хитри са купувачите.. обират 2-3 дни предлагането на тия нива, после се дръпнат за да се панират пак гадулките и да извадят още малко акции за продажба, па им ги приберат отново И след изборите ще има... Ама какво става тук, защо катери така!?

                        Ха дано....
                        Не се кахъри - гадулки много...
                        Ние с барабаните сме за накрая .....

                        Коментар


                        • Никой не коментира днешния глад за акции по позицията...
                          Хитри са купувачите.. обират 2-3 дни предлагането на тия нива, после се дръпнат за да се панират пак гадулките и да извадят още малко акции за продажба, па им ги приберат отново И след изборите ще има... Ама какво става тук, защо катери така!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Според мен следва нов връх, над 2,40. Но колко над.. виж това не се наемам да прогнозирам.
                            Стратегията ми тук е: Лет дъ профит рън
                            Цената на придобиване ми е 1,15 лв., тежестта на акцията в портфейла - 35%


                            Много погледи са фокусирани в нивата за които говориш .
                            И топки имаш за рънър , но ако станете много с топките ??? - А те са деликатес

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              малки пакетчета прехвърчат, някой бяга, друг идва, какво ли следва?
                              Според мен следва нов връх, над 2,40. Но колко над.. виж това не се наемам да прогнозирам.
                              Стратегията ми тук е: Лет дъ профит рън
                              Цената на придобиване ми е 1,15 лв., тежестта на акцията в портфейла - 35%

                              Коментар


                              • и пак на плюс

                                Коментар

                                Working...
                                X