IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Мда... делириума бил тежко състояние в което пациента търси на кой да си го изкара. Тъжна картинка.. искрено съчувствам

    По темата - Потвърждавам, и моето инфо е че чужденец през Капман е бил големия продавач и както 15% е забелязал с вчерашните разпродажби, изчезнаха и дебелите аскове, които се влачеха надолу от дни
    Ако на Бойко верно му е увряла главата и се разбере с РБ и ПФ за стабилно правителство, ще станем свидетели на интересни сесии тук
    искаш ли да се обзаложим че ако направи коалиция с РБ и ПФ ще си видиш хима на 1.00 лв през 2015

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Че не ги ли удари вчера тези нива, или бъркам ?
      Удари ги но за сега там му е мястото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        1.75
        Че не ги ли удари вчера тези нива, или бъркам ?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Как го виждаш да закъса в плитчините, като за първи етап, на кое ниво ?
          1.75

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Ами а дано ма гледам Флагманчето пак забива нос .
            Как го виждаш да закъса в плитчините, като за първи етап, на кое ниво ?
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Мда... делириума бил тежко състояние в което пациента търси на кой да си го изкара. Тъжна картинка.. искрено съчувствам

              По темата - Потвърждавам, и моето инфо е че чужденец през Капман е бил големия продавач и както 15% е забелязал с вчерашните разпродажби, изчезнаха и дебелите аскове, които се влачеха надолу от дни
              Ако на Бойко верно му е увряла главата и се разбере с РБ и ПФ за стабилно правителство, ще станем свидетели на интересни сесии тук
              Ами а дано ма гледам Флагманчето пак забива нос .

              Коментар


              • Батя, струва ми се, че на Бойко главата повече не може да уври, колкото е увряла - това, до тука пак е нещо, ами дали са уврели вече и на някои от ръбовете в РБ!?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                  Някой май не си е пил лекарствата...
                  Мда... делириума бил тежко състояние в което пациента търси на кой да си го изкара. Тъжна картинка.. искрено съчувствам

                  По темата - Потвърждавам, и моето инфо е че чужденец през Капман е бил големия продавач и както 15% е забелязал с вчерашните разпродажби, изчезнаха и дебелите аскове, които се влачеха надолу от дни
                  Ако на Бойко верно му е увряла главата и се разбере с РБ и ПФ за стабилно правителство, ще станем свидетели на интересни сесии тук

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dutchman Разгледай мнение
                    Много яд, много злоба, много проценти печалба в последните постове
                    И аз си "чопнах" от Капман днес
                    Аз днес взех малко от дивидентните (защото съм се зарекъл само дивидентни акции да купувам следващите 2-3 год.). Но като гледам желанията за продажби, може още 5-10% да слязат, но си е време за вход. Ако скалъпят правителство ще има некъв импулс нанагоре...

                    Коментар


                    • Много яд, много злоба, много проценти печалба в последните постове
                      И аз си "чопнах" от Капман днес

                      Коментар


                      • VINS
                        За последен път моля за колегиален разговор и нормално държание.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                          Някой май не си е пил лекарствата...
                          Преди лягане се пият !

                          Коментар


                          • Някой май не си е пил лекарствата...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                              Пич, какво те интересуват Батки, матки и прочее други женски органи.

                              Ти си върти си парите, прави си печалбата пък кой колкото иска да си се хвали, негова си работа.

                              Мен ми е все тая например, кой колко процента е направил - жив и здрав да е, да си ги харчи със здраве. Аз гледам аз да си направя печалбата.
                              Не ми пука въобще даже!!! АЗ СЪМ ИДЕАЛНИЯТ ПРИМЕР, звучи като самохвалство (съжалявам) но е факт, я се разрови из постовете ми години назад и ми цитирай пост където да съм конкретизирал с цифри, колко % съм спечелил, колко ми е бил портфейла през години те и т.н. и т.н. НИКЪДЕ!!! Въпроса е за лъжите, бруталните лъжи, когато лъжиш перманентно се превръщаш в балон, всички знаем какво става с балоните............ спирам, бая се развихрих, Батка знам че четеш, ДОГОДИНА 8736475628568765862 % ДОХОДНОСТ И 676576765784659746578465465976459762345 МИЛИОНА ЛЕВА ПЕЧАЛБА ТИ ПОЖЕЛАВАМ И ДА НЕ ЗАБРАВИШ ДА ПОЧЕРПИШ ЕЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Задаваш въпроси-отговори
                                Някой да ти каже кога да влезеш ли чакаш ?
                                Кой ти ли да ми кажеш?????? ААААААА господин СПЕКУЛАНТ аз като пълних много, мноооого хиляди акции на Хима на нива 60 и няколко стотинки и оборота тогава беше по 10-15 хиляди лева на сесия ти къде беше а??????????? И ти и батя и Инпиратуръ тогава ли пълнехте а????? Хич не ми лицемернечете много добре го написах и то няколко пъти!!! Това че днес имаше лека разпродажба не означава че до петък няма да я напомпят на над 2 лева(може би) ПРОСТО ЛЪЖИТЕ И МАНИПУЛАЦИИТЕ НА СПЕКУЛАНТА-МИЛИОНЕР СА МИ МНОГО ИНТЕРЕСНИ! И чакам с нетърпение при следващият ъп как пак ще излезе и ще се пъчи как той ВЕЛИКИЯТ СПЕКУЛАНТ ПАК ВЗЕЛ НА ДЪНОТО И ПРОДАЛ НА ВЪРХА 4574875478502858 МИЛИОНА АКЦИИ С 7873457357 РЕПА, при положение че лично знам как го бяха притиснали репата преди, айййй стига с тези махленски лъжи на ВЕЛИКИЯТ СПЕКУЛАНТ те вредят на всички ни!!! Спрял съм да търгувам от няколко месеца, причината не е нито във Хима, НИТО В БАТЯ, а е много проста като се влее малко ликвидност тогава пак ще обърна внимание на БФБ, до тогава имам други приоритети. Успех на всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X