IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вървят някакви слухове, че Хима /или някой от групата/ са придобили Баумакс. Някой знае ли нещо официално - така ли е, не е ли? Ако е така какво мислите - за добро ли е, за лошо ли?
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение
      а ако не ги е видяла вярно пак може да стане борсов милионер...
      при положение, че преди това е била борсов милиардер
      Хахахаха, че аз ако бях милиардерка щях ли да се мотам на БФБ. Както се казва, тук няма къде да си похрача парите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Благородно ти завиждам как ясно виждаш бъдещите движения на акцията. Ако продължаваш така и ги отиграваш, бързо ще станеш борсов милионер
        Aми като влизам в позиции си имам очаквания за тях. Иначе какво да правя с тези акции, да си ги купувам и да си ги държа за внуците . Мисля като ми стигне таргетите да излизам. Въпросът е, че очакванията са ми за първата половина на следващата година, ако не ги стигнем тези нива ще препраглеждам акцията. Но си мисля, че има добри предпоставки да видим отново силен ръст в началото на следващата година.
        *не е препоръка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Благородно ти завиждам как ясно виждаш бъдещите движения на акцията. Ако продължаваш така и ги отиграваш, бързо ще станеш борсов милионер
          а ако не ги е видяла вярно пак може да стане борсов милионер...
          при положение, че преди това е била борсов милиардер

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
            ... Очакванията са ми, да мине до към 2.8-3 лв. и да видим пак връщане до 2 лв.
            Благородно ти завиждам как ясно виждаш бъдещите движения на акцията. Ако продължаваш така и ги отиграваш, бързо ще станеш борсов милионер

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Абе най-готиното е, че плахите душици продадоха
              Бе продали, колко да са продали. Нито обеми имаше, нито ниски цени. Само леко допълнихме, а можеше и по-добре да е.
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Ако имах съмнение дали ще мине 2,20 отдавна да бях приключил с тази позиция. Мисля че потенциала тук е много по-голям и затова тази акция е и най-тежка в портфейла ми.
                Тепърва нови и нови играчи ще се успокояват за бъдещето на България и икономиката й и ще се включват на пазара. А Химимпорт не случайно е наричан Флагмана на БФБ
                Да, ясно. И аз ги чакам от 3 години насам като беше дъното да минат 2.2 ама ту ги стигне и се върне назад. В дългосрочен план 10 лв. не им мърдат, ама така както сме го подкарали може да минат и 10 години докато ги стигнем. За това съм решила да играя според движенията. Очакванията са ми, да мине до към 2.8-3 лв. и да видим пак връщане до 2 лв.
                *Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Напълно възможно! Скоро счетоводната ще гони 6 лв., а толкова много акции се прибраха по дългосрочни портфейли на големи чужди фондове, че предлагането ще е все по-тънко. Когато решат че има подходящи условия (полит. стабилност и подобрена ик. среда) без да се напъват ще я закарат където си искат. А масата която обича да купува на юруш и да гони дивото по баира може да я закара дори по-нагоре от най- смелите им очаквания

                  Ситуацията е - мечетата гледат на парцали, докато на бичетата им се гънат крачетата
                  http://www.dnes.bg/index/2014/11/08/...3,image1#photo
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Напълно възможно! Скоро счетоводната ще гони 6 лв., а толкова много акции се прибраха по дългосрочни портфейли на големи чужди фондове, че предлагането ще е все по-тънко. Когато решат че има подходящи условия (полит. стабилност и подобрена ик. среда) без да се напъват ще я закарат където си искат. А масата която обича да купува на юруш и да гони дивото по баира може да я закара дори по-нагоре от най- смелите им очаквания

                    Абе най-готиното е, че плахите душици продадоха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                      на 4лв за по сигурно
                      Напълно възможно! Скоро счетоводната ще гони 6 лв., а толкова много акции се прибраха по дългосрочни портфейли на големи чужди фондове, че предлагането ще е все по-тънко. Когато решат че има подходящи условия (полит. стабилност и подобрена ик. среда) без да се напъват ще я закарат където си искат. А масата която обича да купува на юруш и да гони дивото по баира може да я закара дори по-нагоре от най- смелите им очаквания

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                        Че колко над 2.40 я чакаш да иде ?
                        на 4лв за по сигурно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Специално за Химимпорт - имам много малко акции (наистина много малко) и ще вляза по-стабилно само ако видя цени над 2.40лв. Дотогава е много относително, може да купя още малко акции, но по-големите количества ще ги купувам само при пробив на това ключово ниво. Предпочитам да пропусна малко доходност, отколкото да влизам с двата крака при все още негативни графики (да, графиките по мое мнение все още са в негативна посока).
                          Че колко над 2.40 я чакаш да иде ?
                          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                            Специално за Химимпорт - имам много малко акции (наистина много малко) и ще вляза по-стабилно само ако видя цени над 2.40лв.
                            Добре, аз ще ти продам над 2.40 лв.
                            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                              Нека скока започне сега ...Имаме МП
                              Мутри в Парламента?
                              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                                Батя и аз си съм оптимист за тази хартия и понапазарувах на 1.8 Ти гледам, че доста изкъсо следиш тук позицията. Какви са ти очакванията след обявяването на правителството. Ще минем ли съпротивата от 2.2 лв.?
                                Ако имах съмнение дали ще мине 2,20 отдавна да бях приключил с тази позиция. Мисля че потенциала тук е много по-голям и затова тази акция е и най-тежка в портфейла ми.
                                Тепърва нови и нови играчи ще се успокояват за бъдещето на България и икономиката й и ще се включват на пазара. А Химимпорт не случайно е наричан Флагмана на БФБ

                                Коментар

                                Working...
                                X