IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    За какви печалби говориш след като ти се налага постоянно да довнасяш пари? Май вече и ти не знаеш какво правиш
    Май имаш раздвоение на личноста.Какви пари да довнасям и за какво.Репа нямам.Играя само с мои пари.Да нямаш впредвид себе си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Имам хубави пакети акции на приятно ниски цени че не виждам смисъл да бързам за каквито и да е покупки.Голяма част от покупките са за бързи печалби,но основните ми дългосрочни пакети си стоят.Кеш винаги трябва за каквото и да е било.Сега края на месеца или началото на следващия ще изпратя следващия транш свежа пара до посредника.
      За какви печалби говориш след като ти се налага постоянно да довнасяш пари? Май вече и ти не знаеш какво правиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Имам хубави пакети акции на приятно ниски цени че не виждам смисъл да бързам за каквито и да е покупки.Голяма част от покупките са за бързи печалби,но основните ми дългосрочни пакети си стоят.Кеш винаги трябва за каквото и да е било.Сега края на месеца или началото на следващия ще изпратя следващия транш свежа пара до посредника.
        +1 Досега почти не държах кеш, ама вече се научих

        Коментар


        • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
          И аз кътам малко кеш
          Имам хубави пакети акции на приятно ниски цени че не виждам смисъл да бързам за каквито и да е покупки.Голяма част от покупките са за бързи печалби,но основните ми дългосрочни пакети си стоят.Кеш винаги трябва за каквото и да е било.Сега края на месеца или началото на следващия ще изпратя следващия транш свежа пара до посредника.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Не още
            И аз кътам малко кеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
              Вожде, ти набута ли вече свежия кеш?
              Не още

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Направи ги задавят и купувачите си сядат на задника.
                Вожде, ти набута ли вече свежия кеш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  И веднага ги хранят......
                  Направи ги задавят и купувачите си сядат на задника.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                    Започнаха да се показват едни пари....Уж нямаше купувачи па....
                    И веднага ги хранят......

                    Коментар


                    • Започнаха да се показват едни пари....Уж нямаше купувачи па....
                      Last edited by radon222a; 21.01.2015, 15:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                        Той друго искаше да каже. Батя е един от малкото инвеститори тук, който управлява наистина сериозни средства. Представи си, че имаш 1 млн. лв. да инвестираш. Как ще ги наредиш и колко големи пакети ще имаш
                        Няма да са в една артия със сигурност.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Честно казано не съм убеден че е много правилно да се държат много големи обеми артии от една компания колкото и ликвидна да е тя на нашия супер неликвиден пазар.
                          Той друго искаше да каже. Батя е един от малкото инвеститори тук, който управлява наистина сериозни средства. Представи си, че имаш 1 млн. лв. да инвестираш. Как ще ги наредиш и колко големи пакети ще имаш

                          Коментар


                          • Честно казано не съм убеден че е много правилно да се държат много големи обеми артии от една компания колкото и ликвидна да е тя на нашия супер неликвиден пазар.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Всичко е до мащаб на инвестиране. Ако играеш с 1 000 акции можеш по всяко време да се правиш на велик спекулатор и да купуваш или продаваш при всеки повей на пазара в дадена посока. Съвсем друга е обаче играта ако търгуваш със 100 000 бр.
                              Да, нямаш тази подвижност и възможност за бързи маневри, но все пак никой не би искал да има с 99Т по-малко, само и само да е маневрен

                              По-скоро би ти казал "Абе да ти имам проблемите"
                              Абсолютно съм съгласна тук. Много добре го каза. Дай боже всички да го докараме до тия обеми на инвестиране

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Отпусни му малко края и при покупките на бфб, заслужил си си известно количество бфб-забавление
                                Това им разправям че има и кеш и кеш а не искат да ме разберат
                                Разбира се. Винаги може да се разчита на моята подкрепа, когато му дойде времето.

                                Коментар

                                Working...
                                X