IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Защо пък точно тия !?
    такъв е лафа...
    "Иванова, мийте ги тия ....."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
      Интересно, никой не купува над 1.70... бийте ги тия мечета де..
      Защо пък точно тия !?
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Интересно, никой не купува над 1.70... бийте ги тия мечета де..

        Коментар


        • то това е старо ....
          и какво от това ...то там имаше май доста дълг
          Last edited by swot; 27.01.2015, 17:54.

          Коментар


          • Last edited by 15%; 27.01.2015, 17:54.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Близко до "Химимпорт" дружество става акционер в Baumax

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Вожде, май е по-добре да спрем, защото явно няма да се разберем.
                Няма проблем.Всичко е ок.

                Коментар


                • Вожде, май е по-добре да спрем, защото явно няма да се разберем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    А траншовете свежа пара какво е? След като печелиш много, защо вкарваш още пари?
                    Ами тук какво искаше да кажеш .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Ами не четат внимателно и после получават раздвоение на личноста.Да си заредиш платформата с пари означавало че покриваш репа.Не бях чувал до сега такава логика ама и това доживях.
                      Вожде, престани да се правиш на луд! Къде съм казал, че покриваш репа?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                        Ами печалбата е само на хартия Не си продал не си спечелил/загубил/
                        Ами не четат внимателно и после получават раздвоение на личноста.Да си заредиш платформата с пари означавало че покриваш репа.Не бях чувал до сега такава логика ама и това доживях.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          А траншовете свежа пара какво е? След като печелиш много, защо вкарваш още пари?
                          Защото когато се появи възможност за влизане на ниски цени трябва да съм готов за покупки.Познавам добре психологията на бфб и теорията ми за българския лапнишаран не ме е подвела до сега .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                            Хихихи. Не се прави. Ти беше с репото на Петрола миналата седмица
                            Брях не знаех.Сигурно съм и преспал с някоя инвеститорка без да разбера .

                            Коментар


                            • Ами печалбата е само на хартия Не си продал не си спечелил/загубил/
                              Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              А траншовете свежа пара какво е? След като печелиш много, защо вкарваш още пари?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Май имаш раздвоение на личноста.Какви пари да довнасям и за какво.Репа нямам.Играя само с мои пари.Да нямаш впредвид себе си?
                                А траншовете свежа пара какво е? След като печелиш много, защо вкарваш още пари?

                                Коментар

                                Working...
                                X