IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не се блъскайте, ще има за всички, ама по-скъпо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
      ами така си е,но не виждам в нея нещо ново,което повечето инвеститори тук могат да съберат като иформация
      И на мен ми е малко странна тази статия. Наистина всичко написано се знае и от нас и от читателите на Капитал от години и няма някаква новина тук. Принципно законите са спазени, това че на някой това не му харесва или го смята за рисково си е негов проблем. Ако някой смята, че не е ОК да поиска промяна на закона. Когато законът ти разрешава да караш пиян, то няма какво да се очидваме на подобни гледки по пътищата. Това е. Сега да викаме, ох, ах, ама гледай какво става и т.н. е много смешно и жалко. И както обикновено, се мисли на дребно, а не се търси истинско решение. Така че на който не му харесва да иска промяна на закона. Докато е законно това, не виждам проблем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johnyk Разгледай мнение
        ами така си е,но не виждам в нея нещо ново,което повечето инвеститори тук могат да съберат като иформация

        Коментар


        • http://www.capital.bg/biznes/finansi...e_sa_vruzkite/
          интересна статия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Добре де защо не си влезе в ролята и подкрепи ръстта при другите позиции? Така
            стопира движението нагоре на целия пазар.
            Защото това е Спар.... опа, България!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              някой пак ще гони михаля по нагорнището .................... а после ще се хвали, че е изкарал стотина бързи лева
              Добре де защо не си влезе в ролята и подкрепи ръстта при другите позиции? Така
              стопира движението нагоре на целия пазар.

              Коментар


              • Скоро , скоро..

                Коментар


                • някой пак ще гони михаля по нагорнището .................... а после ще се хвали, че е изкарал стотина бързи лева

                  Коментар


                  • Как е бичета? С малките покупки нагоре, а с обемите надолу...Ох, забравих, няма нищо по-хубаво от това да имаш ликвидна акция, която да е способна да поема всичкото продажба на пазара

                    Коментар


                    • Това мисля, че е добър знак.

                      Коментар


                      • ммм, раздвижване..

                        Коментар


                        • По - добре да спим щото като се търгува сме червени

                          Коментар


                          • Съвсем заспахме тук...

                            Коментар


                            • Знаете че при холдингите по-важен е консолидирания отчет. Там печалбата вероятно ще е около 80 млн. лв., което при сегашната цена дава Р/Е 5 и е достатъчно атрактивно за местни и чужди инвеститори, стига сентимента на пазара да се подобри и страха да се поуталожи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Нормално, все пак всички знаем колко трудно се прави печалба в тези тежки времена
                                На мен си ми харесва отчета. Държат фронта въпреки натиска на кризата. Все пак не съм оптимист, че ще повлияе на моментната цена. Поне не повече от 10 ст.

                                *Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X