IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мажо днес каква цена ще определи?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      За хайрсъзов ставаше въпрос освен да си забравил че е твой ник...вчера си говореше с него и се подкрепяхте в една друга тема.....
      Хайде да ви оставя на маркета и че аз имам работа за вършене ....
      От този сървър пишем поне 6 човека, кой с кой ник е, не ти дължим отчет.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        Обикновени ги продадох на 2.38 ако ще сме точни, а иначе не зная защо се бъркате.
        Вероятно ви липсва обучение?

        Само да вметна, аз привилегии не съм имал никога и тях никога не ги коментирам.
        Уточнявам за Монти - привилегиите бяха по - скъпите.
        За хайрсъзов ставаше въпрос освен да си забравил че е твой ник...вчера си говореше с него и се подкрепяхте в една друга тема.....
        Хайде да ви оставя на маркета и че аз имам работа за вършене ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          що ли във форума се носи един твой пост че си купил пълен пакет на 1,69 на обикновените....
          сега като махнаха привилигированите стана по нормален разговора с теб....нема да се бъркаме що е това привилегия и има ли почва на нашата борса...
          Там спора беше на тема прив. който се продадоха на 2,2 така че обикн нема начин да си продал на 2,4....
          Обикновени ги продадох на 2.38 ако ще сме точни, а иначе не зная защо се бъркате.
          Вероятно ви липсва обучение?

          Само да вметна, аз привилегии не съм имал никога и тях никога не ги коментирам.
          Уточнявам за Монти - привилегиите бяха по - скъпите.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Можеш, да ме обучиш единствено как да надушвам дървени хартии.
            2.4? Да, точно там продадох. Да, точно тогава ти пак не разбрал и недочул
            се включи не на място.
            що ли във форума се носи един твой пост че си купил пълен пакет на 1,69 на обикновените....
            сега като махнаха привилигированите стана по нормален разговора с теб....нема да се бъркаме що е това привилегия и има ли почва на нашата борса...
            Там спора беше на тема прив. който се продадоха на 2,2 така че обикн нема начин да си продал на 2,4....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Ша взема да ви се обидя и да спра да ви водя Обучение какво е привилигирована акция и какво е обикновена и как от 2,4 става 1,05....при всичкото ми непознаване че ще пада .....
              И как като се увеличат от 150 милиона на 240 милиона ще се качват заради 5 ст. дивидент... и сините очи на блУндинките който са повечето притежатели на акции....тук
              Можеш, да ме обучиш единствено как да надушвам дървени хартии.
              2.4? Да, точно там продадох. Да, точно тогава ти пак не разбрал и недочул
              се включи не на място.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Че той кога е бил с тарикатите..

                Прави обратното на Монти и ще си all right!
                Ша взема да ви се обидя и да спра да ви водя Обучение какво е привилигирована акция и какво е обикновена и как от 2,4 става 1,05....при всичкото ми непознаване че ще пада .....
                И как като се увеличат от 150 милиона на 240 милиона ще се качват заради 5 ст. дивидент... и сините очи на блУндинките който са повечето притежатели на акции....тук

                Коментар


                • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                  С този назидателен тон личи че не си много в час, Тук почти всички тарикати вече са продали, за по-умен от всички ли се мислиш?
                  Че той кога е бил с тарикатите..

                  Прави обратното на Монти и ще си all right!
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Само илядо и петстотин...петстотин продадох в петък. от 2К КОЙТО КУПИХпак в петък ..
                    Повече в тази акция не влагам....
                    Ама вие тук сте нагли и днес ще страдате щото немате уважение към маркета....
                    С този назидателен тон личи че не си много в час, Тук почти всички тарикати вече са продали, за по-умен от всички ли се мислиш?
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Balans Разгледай мнение
                      Колегааааа нека всеки види колко акции са минали на пазара след излизане на съобщението за пускане на новите книжа и да си направи изводите колко велик държавен инвеститор си:-)))))))))))) И да не кажеш, че тия големите сделки са твои

                      А иначе си голям разбирач и даваш съвети без дори да някой да ги иска !!
                      Само илядо и петстотин...петстотин продадох в петък. от 2К КОЙТО КУПИХпак в петък ..
                      Повече в тази акция не влагам....
                      Ама вие тук сте нагли и днес ще страдате щото немате уважение към маркета....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Все тая.Хима не ми е приоритет.Взех си друга артийка вчера.
                        Ееее, Вожде, къде отиде

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Все тая.Хима не ми е приоритет.Взех си друга артийка вчера.
                          Чудесно , а какво киснеш тук ?
                          Last edited by vankel; 29.06.2016, 01:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                            Няма да има
                            Все тая.Хима не ми е приоритет.Взех си друга артийка вчера.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Видях го и побързах да си продам акциите през почти 7 стинки..
                              Истината е че не знам какво ще стане като пуснат привилегиите...
                              Мажо може и да подкрепи и да се качат повече ,но ми се струва че ще има и продаващи..
                              Не е препоръка...

                              Колегааааа нека всеки види колко акции са минали на пазара след излизане на съобщението за пускане на новите книжа и да си направи изводите колко велик държавен инвеститор си:-)))))))))))) И да не кажеш, че тия големите сделки са твои

                              А иначе си голям разбирач и даваш съвети без дори да някой да ги иска !!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Ще има
                                Няма да има

                                Коментар

                                Working...
                                X