IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Не искам да ви притеснявам ,ама мажо ще си купува Галата и Велграф а такива като мен ще си купуват всичко друго но не и хим....
    За какво да стоя на амбразурата на акция която като свършат желаещите за покупка в първите дни на даването на дивидент може да стане шанца или водопад...
    Рано е за зимни спортове...
    Аз да съм готов,а като дойдат зимните спортове ще ти дам колкото поискаш
    Last edited by dolce; 23.09.2017, 12:13.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

      Аз лично ги слагам пак в хима около 2000бр.Мислех в софарма ама тук потенциала по-голям май,след някой друг месец се надявам да видим кой крив и кой прав
      Не искам да ви притеснявам ,ама мажо ще си купува Галата и Велграф а такива като мен ще си купуват всичко друго но не и хим....
      За какво да стоя на амбразурата на акция която като свършат желаещите за покупка в първите дни на даването на дивидент може да стане шанца или водопад...
      Рано е за зимни спортове...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
        Предполагам вторник късно следобед ,Хима ще нареди по сметки към посредниците над 21 мил. Ще окаже ли влияние тази сума върху пазара , като се има предвид , че над 75% си остават в групата , но все пак си е сума ?!
        Аз лично ги слагам пак в хима около 2000бр.Мислех в софарма ама тук потенциала по-голям май,след някой друг месец се надявам да видим кой крив и кой прав

        Коментар


        • Предполагам вторник късно следобед ,Хима ще нареди по сметки към посредниците над 21 мил. Ще окаже ли влияние тази сума върху пазара , като се има предвид , че над 75% си остават в групата , но все пак си е сума ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

            Химимпорт се появи на борсата в края на 2006-та с гаф в COBOS системата и малките играчи не можеха да купуват евтино (тогава) на цена около 4 лева за акция. Какви сравнения може да прави човек с Химимпорт от 2005-та и 2006-та ми е малко мъгляво, но на борсата всеки вижда това, което иска да види.
            Мисля, че сравнението беше не конкретно за Хим, а за борсата като цяло, т.е очаква и сега да расте, като 2005-2006та

            Коментар


            • "Информационно обслужване" ще направи за 20 дни сайта на председателството

              Държавното дружество "Информационно обслужване" ще разработи сайта на Българското председателство на Съвета на ЕС, съобщи пресслужбата на ресорното министерство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                2006 имаше търговия с Хим. И сега има търговия с акцията. Една от най-ликвидните е от години. Друго имах предвид, ама щом така ги виждаш нещата... В период на растеж сме.
                Химимпорт се появи на борсата в края на 2006-та с гаф в COBOS системата и малките играчи не можеха да купуват евтино (тогава) на цена около 4 лева за акция. Какви сравнения може да прави човек с Химимпорт от 2005-та и 2006-та ми е малко мъгляво, но на борсата всеки вижда това, което иска да види.

                Коментар


                • 2006 имаше търговия с Хим. И сега има търговия с акцията. Една от най-ликвидните е от години. Друго имах предвид, ама щом така ги виждаш нещата... В период на растеж сме.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                    Ситуацията е подобна на 2005 -2006 година и май вече всички го виждат
                    В смисъл, че тогава нямаше търговия с акции на Химимпорт ли?

                    Коментар


                    • Ситуацията е подобна на 2005 -2006 година и май вече всички го виждат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                        този геквач и гелабар се точи 10г кумпел, а като те гледам или си новак или си старо куче с нов ник. не питай старило, а питай патило.
                        като си толкова отворен, 'що не правиш коле на паркета ами се буташ в тази селска бутафорна борсичка!?
                        Бурше , кефиш ме, ама много! Не съм с нов ник и не съм новак. Минал съм 2007 мисля доста добре, а преди нея имам още доста годинки. Кое му беше лошото като се купуваше Хим на 60ст., а после до 2,40 стигна акцията. Къде виждаш пропуснати възможности...? Близо 4 пъти печалба. После имаше спад, но на борсата не всичко е мед и рози и се търси отиграване на позицията. Това се казва възможности и едни ги виждат други не. Сега аз пак виждам възможност в тази акция. Много време мина и тя изостана сериозно. Хима обаче се променя в положителна насока и е много вероятно да има пак такова движение нагоре в пъти. Разликата от преди каква е, ами сега има много повече апетит за риск и много повече спящи пари, които чакат въможност за да не се обезценят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
                          Кога да очакваме дивидента тук?
                          До сряда другата седмица.

                          Коментар


                          • Кога да очакваме дивидента тук?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Не мога да разбера защо ХИМ не участва в наддаването за ЧЕЗ....
                              А може би е основният купувач.......знае ли човек

                              Коментар


                              • Не мога да разбера защо ХИМ не участва в наддаването за ЧЕЗ....

                                Коментар

                                Working...
                                X