IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Лошото обаче, че изложеното от теб важи и при цена 60 ст., и от 6 лв.
    тц

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

      'щото тази мега-компания не можеш и насмогна на новинарският поток да поемеш и анализира. ДВИ-то инфаркт ше получи от интензивността на предоставяне на публична информация за развитие на тази могъща каменна структура..... та така.
      нещо пропуснах ли?
      Лошото обаче, че изложеното от теб важи и при цена 60 ст., и от 6 лв.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

        що така реши?
        'щото тази мега-компания не можеш и насмогна на новинарският поток да поемеш и анализира. ДВИ-то инфаркт ше получи от интензивността на предоставяне на публична информация за развитие на тази могъща каменна структура..... та така.
        нещо пропуснах ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

          още дълго ще си я гледаме прИмоцията
          що така реши?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
            ПрИмоцията продължава ...
            още дълго ще си я гледаме прИмоцията

            Коментар


            • ПрИмоцията продължава ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Извинявам се ако го приемаш лично ,аз даже не смятах че имаш акции в Хим....?
                Не съм искал никого да обидя ,ама ХИМ не е компания за пример и за растеж ако ни нагазят тайфуни и урагани...
                Извинявам се на всички който са видели злоба в поста..
                Просто нагласата ми е че идва пак време разделно и аз не искам да бъда от страна на губещите....
                Та търся къде сантимента на купуващите и продаващите...
                И там е време разделно...
                Това с тегленията на фондовете и мен изненада....
                Там мислех че са едни от най големите оФци...
                Поздрави!
                така е прави си!
                Извинявам се и аз за думите си, които не бяха към теб, а просто така имах нужда да .....изтривам си поста!
                Успех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

                  Много е просто, ама много много просто..

                  Едни имат "твърди" границите на личният си мир - по презумпция Аз = светът, поне такъв какъвто трябва да бъде, при това АЗ е константа във времето + че е еталон.

                  Други, знаем колко малко знаем и как зад ъгъла ни дебне неизвестното (приключението), за съжаление най-често с бата в ръка...

                  К'во се впрягаш. Мен като почнат да ми "отварят очите" тези от група 1 и спирам дискусията. Това от известно време, преди си мислех че мога да използвам аргументи, после се разбра че насрещните аргументи не се чуват и разговор е по презумпция безсмислен. Подобно е на пътя - като видих някой простак дето се сгъва на 4 за да те засече и застане една кола по-напред в задръстването - ми направу евала, пусни го да си троши главата. Не можеш да му помогнеш пречейки му да те изпревари...

                  Много добре го даваш, имам впечатление че няма кой във форума да каже лоша дума за теб. От там насетне .... хора всякакви.
                  Благодаря човече!
                  Аз знам,че доста не знам и не спирам да чета, ровя и питам!
                  Поздрави и успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975

                    Абе какво Ви става на всички тези дни?
                    Не стига, че сме една шЪпа тук ами все някой гледа да напада другите?!?!
                    Онзи ден един пубер дето по цял ден пише нули и единици във виртуален свят, тръгна да ме учи на ценности? Човек дето е виждал оръжие и окоп само в Counter Strike ми говори за армия!!! Човек дето си мисли, че партенка е онова дето майка му слага на задника, като й свършат памперсите ми се представя за велик!!! Човек дето не е създал семейство и не е преспивал бебе с колики в 02.00 сутринта, тръгнал да ме учи за живота.... Май нещо доста "инвеститУри" взеха да живеят в 3Д виртуален свят!!!

                    Монти, не съм те нападал е не разбирам злобата в поста ти! Ти не си самотен и лабилен човек, като някои други!
                    Моите сто акции в СОФАРМА ми донесоха точно 1 170лв дивидент. От тук чакам пак горе-долу толкова и ще си ги правя каквото искам.
                    Желая успех на всички тук и вместо да се разединяваме и ритаме по-кокалчетата, си пожелавам да се подкрепяме и учим един от друг!
                    Извинявам се ако го приемаш лично ,аз даже не смятах че имаш акции в Хим....?
                    Не съм искал никого да обидя ,ама ХИМ не е компания за пример и за растеж ако ни нагазят тайфуни и урагани...
                    Извинявам се на всички който са видели злоба в поста..
                    Просто нагласата ми е че идва пак време разделно и аз не искам да бъда от страна на губещите....
                    Та търся къде сантимента на купуващите и продаващите...
                    И там е време разделно...
                    Това с тегленията на фондовете и мен изненада....
                    Там мислех че са едни от най големите оФци...
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975

                      Абе какво Ви става на всички тези дни?
                      Не стига, че сме една шЪпа тук ами все някой гледа да напада другите?!?!
                      Онзи ден един пубер дето по цял ден пише нули и единици във виртуален свят, тръгна да ме учи на ценности? Човек дето е виждал оръжие и окоп само в Counter Strike ми говори за армия!!! Човек дето си мисли, че партенка е онова дето майка му слага на задника, като й свършат памперсите ми се представя за велик!!! Човек дето не е създал семейство и не е преспивал бебе с колики в 02.00 сутринта, тръгнал да ме учи за живота.... Май нещо доста "инвеститУри" взеха да живеят в 3Д виртуален свят!!!

                      Монти, не съм те нападал е не разбирам злобата в поста ти! Ти не си самотен и лабилен човек, като някои други!
                      Моите сто акции в СОФАРМА ми донесоха точно 1 170лв дивидент. От тук чакам пак горе-долу толкова и ще си ги правя каквото искам.
                      Желая успех на всички тук и вместо да се разединяваме и ритаме по-кокалчетата, си пожелавам да се подкрепяме и учим един от друг!
                      Много е просто, ама много много просто..

                      Едни имат "твърди" границите на личният си мир - по презумпция Аз = светът, поне такъв какъвто трябва да бъде, при това АЗ е константа във времето + че е еталон.

                      Други, знаем колко малко знаем и как зад ъгъла ни дебне неизвестното (приключението), за съжаление най-често с бата в ръка...

                      К'во се впрягаш. Мен като почнат да ми "отварят очите" тези от група 1 и спирам дискусията. Това от известно време, преди си мислех че мога да използвам аргументи, после се разбра че насрещните аргументи не се чуват и разговор е по презумпция безсмислен. Подобно е на пътя - като видих някой простак дето се сгъва на 4 за да те засече и застане една кола по-напред в задръстването - ми направу евала, пусни го да си троши главата. Не можеш да му помогнеш пречейки му да те изпревари...

                      Много добре го даваш, имам впечатление че няма кой във форума да каже лоша дума за теб. От там насетне .... хора всякакви.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                        Аз лично ги слагам пак в хима около 2000бр.Мислех в софарма ама тук потенциала по-голям май,след някой друг месец се надявам да видим кой крив и кой прав
                        +1

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Абе вие сте големи инвеститорЕ и милиооонерЕ, аз имам дивидент от около 200 лв и ще си купя един обед по охолен ...
                          За здравето на Хим....
                          Ама вие детО ,сте по 500 К .....
                          ще ви стискам палци....
                          Да се явят други да ви заместят ,че то нещата натам отиват , търсите вече смена....
                          Ами като се замисля трябва да има и от двете.Едните ще правят пари,а другите ще гледат как някой си прехвърлял или купувал нещо си.Ама дали е така или не е пак не е много сигурно.И така като гледам едно сигурно има тука тези вторите ще ходят да хапнат охолно за 200лв.
                          Last edited by dolce; 23.09.2017, 20:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            и двете
                            Абе вие сте големи инвеститорЕ и милиооонерЕ, аз имам дивидент от около 200 лв и ще си купя един обед по охолен ...
                            За здравето на Хим....
                            Ама вие детО ,сте по 500 К .....
                            ще ви стискам палци....
                            Да се явят други да ви заместят ,че то нещата натам отиват , търсите вече смена....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                              Аз да съм готов,а като дойдат зимните спортове ще ти дам колкото поискаш
                              За сега гледам прехвърляния на едни акции през последните 10 -на дни от единия джоб в другия и си мисля , че паричките са от така наречения дивидент или попълването ще е от него....
                              Не е препоръка..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                                Аз лично ги слагам пак в хима около 2000бр.Мислех в софарма ама тук потенциала по-голям май,след някой друг месец се надявам да видим кой крив и кой прав
                                и двете

                                Коментар

                                Working...
                                X