IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иван Давидов

    Някой май завижда и то много!
    завистта е една от най-силните черти присъща на хората и особено на българите!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
      Какво стана с новия сайт?

      Какво стана с ДВИ? Има ли вече такъв?

      Въобще - какво става?
      последният път при задаването на тези въпроси, уважаваният и много отворен на приказки А.Керезов с подвита опашка си замълча и покри!!! ФАКТ!

      Защото.... просто НИЩО, ама едно голямо НИЩО са направили!!! с изклю§ение на финасова гимнастистика!!! и това е ФАКТ... неоспорим!

      когато тази вилика грандоманска компания направи реални оптимизации и подобрения на имиджа си, тогава и единствено тогава ще получи отново признанието и уважението на пазара.

      Коментар


      • Някой иска втори апартамент и го иска веднага !!!

        Коментар


        • Отварям темата за ХИМА и нещо ми се губи....
          Имам чувството, че бях дал едно предложение за лоялна подкрепа на акциите на групата....
          Не знам защо е изтрита от модитата ?
          Бах маа му - за лоялност към фирмата ставаше въпрос....То вярно са ППДК и ПДК( предпоследни и последни дупки на кавала), но момчета и момичета, не се престаравайте в триенето......Това ужасно много дразни инвеститори, които са работили и инвестирали в дружества на групата, когато сте се напикавали под масата.....

          пп Много се ядосах на себе си, че се ядосвам на пудели

          Казах !!!

          11.11.2019 g !!!

          Last edited by aleks262; 11.11.2017, 18:37.

          Коментар


          • Какво стана с новия сайт?

            Какво стана с ДВИ? Има ли вече такъв?

            Въобще - какво става?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              мда
              няма начин да не съм се объркал .................. обаче ми се струва, че ти си поредния акционер в тази тема който никога не е отварял никакъв отчет на дружеството

              няма значение, де ................ нали затова е форума .................... да си помагаме

              и така .............. малко факти:

              от годишния консолидиран отчет на дружеството за 2016 год. разбираме, че ПОАД ЦКБ-СИЛА е единственото дъщерно дружество което увеличава с около 2 000 000 акции участието си при "мама" докато всички останали разпродават ................ на страница 68:

              [ATTACH=CONFIG]n3261786[/ATTACH]


              а от отчета който беше публикуван преди десетина дни разбрахме, че ПОАД ЦКБ-СИЛА през настоящата 2017 година е закупила още 407 800 акции - това можеш да го видиш на страница 15

              [ATTACH=CONFIG]n3261787[/ATTACH]

              започнете и да четете преди да пишете -> препоръка е!!!
              To oсвен да можеш да четеш ,трябва малко и да разбираш :
              ПОАД ЦКБ СИЛА не са пенсионните фондове ,които си мислиш и няма нужда на никого освен на собственика си да доказват или отчитат доходност !
              Трите пенсионни фонда на ЦКБ СИЛА нямат акции в Химимпорт !
              Започни да мислиш преди да се изходиш по въпроса !
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Ще има но не се знае накъде,американците почнаха да падат яко.
                Toлкова яко са се спихнали горките, че са на половин % от върха и над ма20
                А ние сме 10% и продължаваме да си флиртуваме с ма200.
                И ако продължаваме да го правим ще се случи като в приказката за стомната, те тогава ще стане лошо. Че нямаме и къси....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  няма значение, де ................ нали затова е форума .................... да си помагаме

                  и така .............. малко факти:

                  от годишния консолидиран отчет на дружеството за 2016 год. разбираме, че ПОАД ЦКБ-СИЛА е единственото дъщерно дружество което увеличава с около 2 000 000 акции участието си при "мама" докато всички останали разпродават ................ на страница 68:

                  започнете и да четете преди да пишете -> препоръка е!!!
                  Признавам, че въртиш майсторски фактите ... но благодаря за поста по ред причини ...
                  Какво виждам аз :
                  1.общия сбор обикн.+прив. почти не се променя от 2015 към 2016 ....Разликата от няколко млн. пазара ги е засмукал а цената е нагоре ...
                  2.придобиването от ПФ може да е индикатор за бъдещо поскъпване...
                  Last edited by Andi11; 10.11.2017, 10:19.
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Ще има но не се знае накъде,американците почнаха да падат яко.
                    Тъкмо ще инвестират при нас

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                      Има раздвижване. Добре е за тези които имат тук. Като приключат на тези нива, ще минат на друго.
                      Ще има но не се знае накъде,американците почнаха да падат яко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                        Полки, За мен е важно да са на печалба и да раздават дивидент.
                        за теб не знам какво е важно, но от мен запомни едно:

                        РИСКА КОЙТО ПОЕМАШ С ДЪРЖАНЕТО НА АКЦИИ НА ХИМИМПОРТ ЕДИНСТВЕНО ЗА ДА ВЗЕМЕШ 2,97% ДИВИДЕНТ НЕ Е ОПРАВДАН ............... без значение е дори, че в банките дават по 0,001% лихва, ако ще го вадиш като довод това

                        това ще го разбереш с цената на много сълзи и мъки, а аз ти го сервирам на готово ................ за теб остава само да го асимилираш и осъзнаеш...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                          Полки, като не ти харесва акцията, никой не ти я и натрапва. Търси капиталови печалби другаде, в акциите на групировката едва ли ще ги има.
                          съвети от анонимници по форуми не приемам ---> не се хаби напразно, момко...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                            Не знам какви отчети гледаш - но пенсионните фондове на ЦКБ Сила нямат акции в Химимпорт .
                            Нещо си се объркал.
                            мда
                            няма начин да не съм се объркал .................. обаче ми се струва, че ти си поредния акционер в тази тема който никога не е отварял никакъв отчет на дружеството

                            няма значение, де ................ нали затова е форума .................... да си помагаме

                            и така .............. малко факти:

                            от годишния консолидиран отчет на дружеството за 2016 год. разбираме, че ПОАД ЦКБ-СИЛА е единственото дъщерно дружество което увеличава с около 2 000 000 акции участието си при "мама" докато всички останали разпродават ................ на страница 68:

                            Click image for larger version

Name:	цкб сила 1 .jpg
Views:	1
Size:	54.1 КБ
ID:	3261786



                            а от отчета който беше публикуван преди десетина дни разбрахме, че ПОАД ЦКБ-СИЛА през настоящата 2017 година е закупила още 407 800 акции - това можеш да го видиш на страница 15

                            Click image for larger version

Name:	цкб сила 2 .jpg
Views:	1
Size:	34.1 КБ
ID:	3261787


                            започнете и да четете преди да пишете -> препоръка е!!!
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              ти май отчети не поглеждаш

                              посочи ми кои от изброените "пенсионните, договорните фондове и други институции, които трябва да покажат доходност до края на 2017г." имат акции в ХИМ-а освен ЦКБ-Сила

                              дай по-сериозно с фактите ...................... иначе красиво си го написал -> личи си , че като малък си мечтал за ракети и двигатели...
                              Не знам какви отчети гледаш - но пенсионните фондове на ЦКБ Сила нямат акции в Химимпорт .
                              Нещо си се объркал.

                              Коментар


                              • Работата става дебела.

                                Коментар

                                Working...
                                X