IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кво стана тука бре? Без нито една сделка днес ....
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      мда
      няма начин да не съм се объркал .................. обаче ми се струва, че ти си поредния акционер в тази тема който никога не е отварял никакъв отчет на дружеството

      няма значение, де ................ нали затова е форума .................... да си помагаме

      и така .............. малко факти:

      от годишния консолидиран отчет на дружеството за 2016 год. разбираме, че ПОАД ЦКБ-СИЛА е единственото дъщерно дружество което увеличава с около 2 000 000 акции участието си при "мама" докато всички останали разпродават ................ на страница 68:

      [ATTACH=CONFIG]n3261786[/ATTACH]


      а от отчета който беше публикуван преди десетина дни разбрахме, че ПОАД ЦКБ-СИЛА през настоящата 2017 година е закупила още 407 800 акции - това можеш да го видиш на страница 15

      [ATTACH=CONFIG]n3261787[/ATTACH]

      започнете и да четете преди да пишете -> препоръка е!!!
      Ти правиш ли разлика между пенсионен дружество и пенсионен фонд !?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        ле-ле, ле-ле, ле-ле .................... ле-ле

        тука вече от комична ситуацията става трагикомична



        ай стига, бе...



        верно ли само на собственика се отчитат

        ти си бил върха, бе, пич

        ПОАД ЦКБ СИЛА .................... да ти преведа първата дума, че очевидно не знаеш какво е ПОАД -> ПЕНСИОННООСИГУРИТЕЛНО АКЦИОНЕРНО ДРУЖЕСТВО

        ето го сайта да не го търсиш, че може и да не го намериш -> http://www.ccb-sila.com/

        ето ти и трите фонда за които твърдиш, че не са в ПОАД ЦКБ СИЛА и нямат акции в Химимпорт:

        - Доброволен пенсионен фонд -> чети тук: http://www.ccb-sila.com/%D0%B4%D0%BE...BD%D0%B4_18_21

        - Професионален пенсионен фонд -> чети тук: http://www.ccb-sila.com/%D0%BF%D1%80...BD%D0%B4_18_20

        - Универсален пенсионен фонд -> чети тук: http://www.ccb-sila.com/%D1%83%D0%BD...BD%D0%B4_18_19

        Аз не знам ПОАД ЦКБ СИЛА освен с горните 3 фонда да се занимава с нещо друго по простата причина, че имат само 3 разрешения за управление

        http://www.ccb-sila.com/%D1%80%D0%B0...0%B8%D0%B5_1_8

        мистър Александър Керезов и тук е в надзорния съвет и можеш да го попиташ дали ПОАД ЦКБ СИЛА притежава акции в Химимпорт



        щом твърдиш, че трите пенсионни фонда на ЦКБ СИЛА нямат акции в Химимпорт, то тогава остава да кажеш на кой са тези 7 464 307 акции които се водят в графата на ПОАД ЦКБ СИЛА

        ако не кажеш на КОЙ са тези 7 464 307 акции ще приема, че се опитваш да манипулираш инвестиционна общност и се опитваш да дискредитираш както ПОАД ЦКБ СИЛА, така и самото дружество Химимпорт, че не поднася вярна информация



        дори когато се изхождам пак чета ................. и чета с разбиране


        ПОАД ЦКБ СИЛА е управлящо дружество,както примерно е ПОД Алианц България. Примерно тe с печалбите си всяка година си раздават дивидент.

        Ти явно не можеш да направиш разликата.


        И няма нужда да питам дали пенсионните фондове на ЦКБ Сила имат акции в Химимпорт,защото знам - всички пенсионни фондове са длъжни да публикуват периодично информация какви инвестиции имат и ако не те мързи може да си направиш справка.

        Линк няма да ти давам ,тъй като явно там си спец .

        На кого са акциите за които питаш – ами то всичко си е написано кратко и ясно.

        Не ми се занимава повече с теб !

        П.П. Ако ме цитираш го прави така както аз съм го написал !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
          CHIM

          31.12.2013 - 1.60
          31.12.2014 - 1.70
          31.12.2015 - 1.40
          31.12.2016 - 1.70
          31.12.2017 - ?
          1,85
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • CHIM

            31.12.2013 - 1.60
            31.12.2014 - 1.70
            31.12.2015 - 1.40
            31.12.2016 - 1.70
            31.12.2017 - ?

            Коментар


            • Апропо Полки от написаното от теб ми хареса това,че си призна,че Хима не е задоволил очакванията ти което аз още преди твърдях че ще се случи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                аз същото ти написах и миналото лято, но ти тогава не го разбра, а сега ти харесва

                тогава ти казах, че вместо да си купиш две бетонени кутийки във фекалния залив трябваше парите да ги инвестираш в ЦКБ и тази пролет да си купиш 4 бетонени кутийки във фекалния залив

                сега наемите ти носят 2,5% годишна доходност, а ако беше осъществил покупките 9 месеца по-късно със същата сума щеше да имаш 5% годишна възвращаемост

                но ти тогава (лятото на 2016 г.) не вярваше на ЦКБ-то и продаваше на 0,9** лв. за твое съжаление...
                Няма шанс да вкарам всичките пари в ЦИБ и разни други акции.Лакомията е лош съветник.Ето виж при теб какво се получи като завря всичко в Хима,че и репо сделки направи.В крайна снетка се размина с очакванията.При мен наемите вървят и ЦКБ се представи добре.Аз съм ок и не се лакомея.Освен това бфб ми е за забавление.Основният ми източник на доходи изкарва на месец толкова колкото някой хора не могат да изкарат с години на борсата.Заставам зад думите си с документи ако някой не му се вярва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Браво бе Полки!!! Хареса ми това което си написал.Кратко и ясно.100 % истина.Очаквах още преди няколко години Хима да се представи оо-добре,но още тогава ме усъмни и заоочнах да не го харесвам.Към днешна дата фактите доказват правотата ми.
                  аз същото ти написах и миналото лято, но ти тогава не го разбра, а сега ти харесва

                  тогава ти казах, че вместо да си купиш две бетонени кутийки във фекалния залив трябваше парите да ги инвестираш в ЦКБ и тази пролет да си купиш 4 бетонени кутийки във фекалния залив

                  сега наемите ти носят 2,5% годишна доходност, а ако беше осъществил покупките 9 месеца по-късно със същата сума щеше да имаш 5% годишна възвращаемост

                  но ти тогава (лятото на 2016 г.) не вярваше на ЦКБ-то и продаваше на 0,9** лв. за твое съжаление...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • ле-ле, ле-ле, ле-ле .................... ле-ле

                    тука вече от комична ситуацията става трагикомична

                    Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    To oсвен да можеш да четеш ,трябва малко и да разбираш :
                    ай стига, бе...

                    Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    ПОАД ЦКБ СИЛА не са пенсионните фондове ,които си мислиш и няма нужда на никого освен на собственика си да доказват или отчитат доходност !
                    верно ли само на собственика се отчитат

                    ти си бил върха, бе, пич

                    ПОАД ЦКБ СИЛА .................... да ти преведа първата дума, че очевидно не знаеш какво е ПОАД -> ПЕНСИОННООСИГУРИТЕЛНО АКЦИОНЕРНО ДРУЖЕСТВО

                    ето го сайта да не го търсиш, че може и да не го намериш -> http://www.ccb-sila.com/

                    ето ти и трите фонда за които твърдиш, че не са в ПОАД ЦКБ СИЛА и нямат акции в Химимпорт:

                    - Доброволен пенсионен фонд -> чети тук: http://www.ccb-sila.com/%D0%B4%D0%BE...BD%D0%B4_18_21

                    - Професионален пенсионен фонд -> чети тук: http://www.ccb-sila.com/%D0%BF%D1%80...BD%D0%B4_18_20

                    - Универсален пенсионен фонд -> чети тук: http://www.ccb-sila.com/%D1%83%D0%BD...BD%D0%B4_18_19

                    Аз не знам ПОАД ЦКБ СИЛА освен с горните 3 фонда да се занимава с нещо друго по простата причина, че имат само 3 разрешения за управление

                    http://www.ccb-sila.com/%D1%80%D0%B0...0%B8%D0%B5_1_8

                    мистър Александър Керезов и тук е в надзорния съвет и можеш да го попиташ дали ПОАД ЦКБ СИЛА притежава акции в Химимпорт

                    Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    Трите пенсионни фонда на ЦКБ СИЛА нямат акции в Химимпорт !
                    щом твърдиш, че трите пенсионни фонда на ЦКБ СИЛА нямат акции в Химимпорт, то тогава остава да кажеш на кой са тези 7 464 307 акции които се водят в графата на ПОАД ЦКБ СИЛА

                    ако не кажеш на КОЙ са тези 7 464 307 акции ще приема, че се опитваш да манипулираш инвестиционна общност и се опитваш да дискредитираш както ПОАД ЦКБ СИЛА, така и самото дружество Химимпорт, че не поднася вярна информация

                    Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    Започни да мислиш преди да се изходиш по въпроса !
                    препоръка е
                    дори когато се изхождам пак чета ................. и чета с разбиране
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Отварям темата за ХИМА и нещо ми се губи....
                      Имам чувството, че бях дал едно предложение за лоялна подкрепа на акциите на групата....
                      Не знам защо е изтрита от модитата ?
                      Бах маа му - за лоялност към фирмата ставаше въпрос....То вярно са ППДК и ПДК( предпоследни и последни дупки на кавала), но момчета и момичета, не се престаравайте в триенето......Това ужасно много дразни инвеститори, които са работили и инвестирали в дружества на групата, когато сте се напикавали под масата.....

                      пп Много се ядосах на себе си, че се ядосвам на пудели

                      Казах !!!

                      11.11.2019 g !!!
                      Абсолютно си прав.Те хал хабер са си нямали от акции когато ние сме инвестирали на бфб обаче трият със замах на баш брокери от Уол стрийт.Малко поне уважение и мисъл преди да се трият постове.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        за теб не знам какво е важно, но от мен запомни едно:

                        РИСКА КОЙТО ПОЕМАШ С ДЪРЖАНЕТО НА АКЦИИ НА ХИМИМПОРТ ЕДИНСТВЕНО ЗА ДА ВЗЕМЕШ 2,97% ДИВИДЕНТ НЕ Е ОПРАВДАН ............... без значение е дори, че в банките дават по 0,001% лихва, ако ще го вадиш като довод това

                        това ще го разбереш с цената на много сълзи и мъки, а аз ти го сервирам на готово ................ за теб остава само да го асимилираш и осъзнаеш...
                        Браво бе Полки!!! Хареса ми това което си написал.Кратко и ясно.100 % истина.Очаквах още преди няколко години Хима да се представи оо-добре,но още тогава ме усъмни и заоочнах да не го харесвам.Към днешна дата фактите доказват правотата ми.

                        Коментар


                        • Ами какво да ви кажа - ходете при чичо....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иван Давидов

                            Някой май завижда и то много!
                            завистта е една от най-силните черти присъща на хората и особено на българите!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                              Какво стана с новия сайт?

                              Какво стана с ДВИ? Има ли вече такъв?

                              Въобще - какво става?
                              последният път при задаването на тези въпроси, уважаваният и много отворен на приказки А.Керезов с подвита опашка си замълча и покри!!! ФАКТ!

                              Защото.... просто НИЩО, ама едно голямо НИЩО са направили!!! с изклю§ение на финасова гимнастистика!!! и това е ФАКТ... неоспорим!

                              когато тази вилика грандоманска компания направи реални оптимизации и подобрения на имиджа си, тогава и единствено тогава ще получи отново признанието и уважението на пазара.

                              Коментар


                              • Някой иска втори апартамент и го иска веднага !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X