IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Намери поста от тая година ими го покажи
    Недей да спориш!
    Хайде малко почивка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Ха-ха-ха, говореше го тая година.
      Намери поста от тая година ими го покажи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        А не познах ли ??? Я помисли малко преди да приказваш.Или толкова я следиш тая боклучива артия.
        Ха-ха-ха, говореше го тая година.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          1,70
          На 1.72. днес ложех да ги продам но предпочетох да продължа да спя.Дай 1.75 и са твои.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Позна и че ще падне на 1,10 тоя "боклук".
            А не познах ли ??? Я помисли малко преди да приказваш.Или толкова я следиш тая боклучива артия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Готово бре ще ти го продам.Колко даваш на артия?
              1,70

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Продай ги тогава, какво чакаш.
                Аз ще ти ги купя, искаш ли?
                Нали искаш да се оттървеш.
                Готово бре ще ти го продам.Колко даваш на артия?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Напротив!Ако проследиш хронологията на постовите ми ще видиш че съм познал точно когато е трябвало и съм си спестил много загуби.Ти вярваш на бляновете на масата която още вярва в дядо Коледа
                  Позна и че ще падне на 1,10 тоя "боклук".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Имам още 3720 бр които ще разкарам с голям кеф ,защото смятам че нищо не става от тая артия.
                    Продай ги тогава, какво чакаш.
                    Аз ще ти ги купя, искаш ли?
                    Нали искаш да се оттървеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Този, който не познава нещата в тази тема, си ти. Имаш най-висок процент на неуспеваемост.
                      Напротив!Ако проследиш хронологията на постовите ми ще видиш че съм познал точно когато е трябвало и съм си спестил много загуби.Ти вярваш на бляновете на масата която още вярва в дядо Коледа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        Все приказва как въобще не се интересува от акцията и как така винаги се появява и повтаря едно и също - как ще пада
                        Имам още 3720 бр които ще разкарам с голям кеф ,защото смятам че нищо не става от тая артия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Този, който не познава нещата в тази тема, си ти. Имаш най-висок процент на неуспеваемост.
                          Хахаха! Ти ще си от следващите които ще реват от тая артия и аз ще бъда тук за да ти го напомня.Тоя Хим не става.Затова и не расте както друг път.Помпят го нашите инвестори и до толкова могат щото чужденците се нагледаха на нашите балкански номера.Успех със загубите !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение

                            Да, тогава пак купиx на 1,5 средна, като се раздаваше във форума . Супер си!
                            Абе то и аз купих на 1.202 и на 1.283 и на 1.40 и на 1.60 но това не означава че артията се е представила добре.Колко е цената днес да ти кажа ли? 1.72 е днешната.Тия купулилите на 1.50-1.60 дали са доволни????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Той като надуши врътка тогава се активизира,бърза спекулка му дай.Щом вземе много да приказва значи
                              очаква бързо движение на асансьора.
                              Все приказва как въобще не се интересува от акцията и как така винаги се появява и повтаря едно и също - как ще пада

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Не позна!!
                                Този, който не познава нещата в тази тема, си ти. Имаш най-висок процент на неуспеваемост.

                                Коментар

                                Working...
                                X