IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
    Мажо пазарува а партнйоре намалява.
    20.99 , доскоро 21.01 или почти 48 хил. акции разлика.

    Коментар


    • И Крипто-Хим папир да предложат, флагманът си е флагман !!!
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Да не предложи нови привилегировани на тези нива?
        Няма да се учудя ако нещо такова се умува Тонка.

        Коментар


        • Наистина много хипотези, но едва ли някой от дружеството ще излезе и ще даде повече информация. Според мен въпросът е какво следва от тук нататък, и как всеки дребен инвеститор (включая и себе си) да се движи успоредно с мажо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
            А нещо за ЧЕЗ ?
            Няма ги в списъка с официалните кандидати, но инфото през последните седмици от Чехия внезапно спря. Преди това се бълваха новини буквално през ден ... По-важният въпрос за мен е ако са решили да купуват компания "X", как ще го направят

            Коментар


            • А нещо за ЧЕЗ ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                И защо го прави?
                Да не предложи нови привилегировани на тези нива?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                  Мажо пазарува а партнйоре намалява.
                  И защо го прави?

                  Коментар


                  • Мажо пазарува а партнйоре намалява.
                    Last edited by dolce; 12.01.2018, 18:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      Какви са нещата, които ще могат да правят, ако имат повече акции и които сега не могат да правят?
                      Аз се сещам за търгово за отписване или придобиване на нови дружества чрез вливане. И двете ми звучат леко фантастични. Предположения?
                      това би противоречало коренно на години наред отстояваната позиция от Ал.Керезов за публичност на дружествата от групировката.
                      не че плановете не се променят с времето... по-притеснително е тоталното информационно затъмнение около всички публ. дружества от групата.
                      този форум е един брутален пасквил за четящите го от групата и не само за тези от групата.
                      спорадично се прокрадва и някое по-вярно предположение за случващото се около дружествата на Химимпорт от участници на бг пазара, които "чуват" рано отвътре нещата

                      Коментар


                      • Ще го затворят поне на 2,3лв

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                          Какви са нещата, които ще могат да правят, ако имат повече акции и които сега не могат да правят?
                          Аз се сещам за търгово за отписване или придобиване на нови дружества чрез вливане. И двете ми звучат леко фантастични. Предположения?
                          Кредитен рейтинг на България А-3 (демек не е боклук) Пазаруват чужденци,така мисля аз

                          Коментар


                          • Моето скромно мнение че решаващ ще е бъдещия дивидент

                            Коментар


                            • Какви са нещата, които ще могат да правят, ако имат повече акции и които сега не могат да правят?
                              Аз се сещам за търгово за отписване или придобиване на нови дружества чрез вливане. И двете ми звучат леко фантастични. Предположения?
                              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                                В този случай не е ли по-добре за тях в един ден да вдигнат цената, за да мине пакета. Пък след това - каквото такова.
                                Друго е. Ама какво....
                                Може да я вдигне бързо, но не прави това. Чака да се насъберат повече бройки и тогава купува. Не иска, да купува много бройки после на високото..
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X