IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

    В спорът се ражда истината, дори и от човек, погледнато от дистанцията на времето сбъркал.
    Не съм в позиция да споря . Просто винаги слагам бидове и аскове за по 500-600 лв, за да се ориентирам какво се случва. През отчетния период на фондовете имах да кажем 20 продажби, от които примерно 18 с купувач реалистите. Това ме накара да мисля, че се оправя доходност. Сега е лесно да се констатира, че това е било грешка, но към онзи момент не бе така. Лично за мен е факт, че мажовците гонят нещо, но тъй като нямам представа какво е това, за мен това се превръща в хазарт. Акцията може да стане и 10 лева, нямам представа, но и биткойна примерно може да стане 100 К долара. Както и да е, ще се радвам да се инвестират тук колкото се може повече пари, това е добре за всички, дори и за теза като мен, които не са преценели правилно нещата . Пожелавам успех!
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Много добре се е изказал колегата! Мечоците днес предложиха над 300К акции на тези нива и им бяха прибрани с ръст на цената!
      Не искам да съм на мястото на големите писачи които изтърваха ралито Това е брутално прегазване на мИчета !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Днес и Райфа ни налазиха стабилно.. Добре се развиват нещата
        Потвърждавам - истина е.
        Днес Райфа ( RBBBG ) се намеси на 2.30лв и на два и тридесет и нещо с големи покупки, НО .......по велик от " БАТКО" нЕма. Кибритлия е да знаете! Реши ли да прави нещо го прави и прегазва всички! За него няма невъзможни неща. Запали и изкупи айсберги и всичко по пътя си и завършихме на 2,36лв., а ако имаше няколко минути тези дето се бяха заредили до 2,40 лв. щеше да ги отнесе като ............ С годините се уверявам, че този МАЖОРИТАР е ОГРОМЕН за нашият пазар. Той определя музиката. Всички трябва да се съобразяваме с него и да играеме неговата игра, иначе ще губим. Хайде за много години колеги! Който разбира тука се спира!
        Другата истина ,която Батя каза е ,че чичо не си изигра картите както трябва и затапи пазара на 4,27лв. Аз също мисля ,че това беше грешка.
        Утре сядам и гледам........ ХИМИМПОРТ си е ФЛАГМАНЪТ на БФБ. Това е мият поглед за сега!


        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Това са теории на конспирацията. Аз вярвах в такива, точно преди нова година и сбърках! Имам някакво мнение, но предвид резултатите ми не е редно да го натрапвам
          В спорът се ражда истината, дори и от човек, погледнато от дистанцията на времето сбъркал.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Предположения защо мажо купува/ФФ намалява/?
            Не мисля, че ще правят увеличение или ще пускат нови привилегии.
            Друго е но какво?
            Това са теории на конспирацията. Аз вярвах в такива, точно преди нова година и сбърках! Имам някакво мнение, но предвид резултатите ми не е редно да го натрапвам
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              Коя съпротива точно прегази?! Много обичате да се изказвате неподготвени!
              Много добре се е изказал колегата! Мечоците днес предложиха над 300К акции на тези нива и им бяха прибрани с ръст на цената!

              Коментар


              • Предположения защо мажо купува/ФФ намалява/?
                Не мисля, че ще правят увеличение или ще пускат нови привилегии.
                Друго е но какво?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  Точно!
                  Благодаря
                  С всичките 100 броя ли!
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Изключително брутално прегазване на съпротива!!!
                    Коя съпротива точно прегази?! Много обичате да се изказвате неподготвени!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                      Не подценявайте, Тони. Той е и тук, и в ЦКБ (допускам), и в Софарма. Подценените дружества не са толкова много, за да се поставя въпроса Химимпорт или Софарма., най-добре е и в двете.
                      Точно!
                      Благодаря

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                        Тонка, ако много ти е мила фармата си пиши там на воля и ни остави тук да се радваме на печалбите си!
                        Не подценявайте, Тони. Той е и тук, и в ЦКБ (допускам), и в Софарма. Подценените дружества не са толкова много, за да се поставя въпроса Химимпорт или Софарма., най-добре е и в двете.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Споко бе.......ще продължи да расте,иначе ще се изпизди другата работа......
                          Привет,
                          имах в предвид че тук очакванията са за покупки от Мажо, а според мениджмънта на други компании и директиви и дрън дрън, инсайдъри не би трябвало да пазаруват сега.

                          имам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Тук явно не важат прозорците, които се спазват в сфарм...
                            Тонка, ако много ти е мила фармата си пиши там на воля и ни остави тук да се радваме на печалбите си!

                            Коментар


                            • Ако се отпушат някой от по-евтените позиции на Софикс шоуто ще бъде гарантирано.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение

                                Тука някой просто вдига цената, като изкупува определени обеми на ден, а не събира пакети.
                                Ако е решил по висока цена, 2.40 не е никава съпротива.
                                Напротив.Периодично навежда цената.Не е нормално например-2,3лв...-2,31лв....-2,32лв.....,цената си пъпли на горе....и изведнъж някой продава на 2,28лв. И това всеки ден и начесто.Инък с това темпо щеше да 3лв до сега.

                                Коментар

                                Working...
                                X