IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение

    По-скоро плашливите се юрнаха да продават и малко като свалиха цената раздвижиха позицията с промоция за по-големи пакети :-)
    Понякога нещата са така - който не може да плува, изобщо да не се съблича.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Прецакаха търговията с това уреждане на пакет за хубава цена. Дано да не му приседне.
      По-скоро плашливите се юрнаха да продават и малко като свалиха цената раздвижиха позицията с промоция за по-големи пакети :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

        Ти мислиш ли, че "ония" не знаят къде си харчат парите и за какво иде реч
        хахаха... май идея си нямаш май "там" какви дебили с розови очила има, на които са им делегирани "разни харчове".
        нещата са по-комплесни от черно-и-бяло

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

          Ти мислиш ли, че "ония" не знаят къде си харчат парите и за какво иде реч
          Сигурен съм че "ОНИЯ" знаят но ми се щеше и от "ДРУГИТЕ" да се включат в играта. Понеже нали идеята е да се масовизира спорта. Както гласеше старият девиз "Масов Спорт- Здрав Народ!". Сега тия закъснели космонавти са малко в позицията на вола дето като рие на врата му пада. За една врътка от 20000лв развалят репутация за милиони.
          Last edited by Бързоходко; 17.01.2018, 13:44.

          Коментар


          • ,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
              От цялата работа май най-много ще си изпати ЕТФ-а на НВ във Франкфурт. Щот ония хора там май няма да са хепи да купуват нещо дето по дефиниция трябва да е сравнително стабилно, а на практика се оказва че е доста лесно манипулируемо.
              Ти мислиш ли, че "ония" не знаят къде си харчат парите и за какво иде реч

              Коментар


              • От цялата работа май най-много ще си изпати ЕТФ-а на НВ във Франкфурт. Щот ония хора там май няма да са хепи да купуват нещо дето по дефиниция трябва да е сравнително стабилно, а на практика се оказва че е доста лесно манипулируемо.

                Коментар


                • И продължавам да си чакам ралито. Това до тук не беше никакво рали.

                  Коментар


                  • Направи се тапа под която летят пакети.

                    Коментар


                    • От цялата работа излезе че това не е никаква ракета. Ракетите не се връщат да взимат закъснели космонавти на борда. Обаче от друга страна този с големия пакет май няма да позволи друг закъснял да се качи от перон 2.36.

                      Коментар


                      • Миченцата ще ядат дървото, но това си е техен проблем.
                        Мен това, разбира се, изобщо не ме интересува.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                          2-3 ластика и мисля, че ще се забрави бързо.
                          Да продават, че да им е спокойно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Прецакаха търговията с това уреждане на пакет за хубава цена. Дано да не му приседне.
                            2-3 ластика и мисля, че ще се забрави бързо.

                            Коментар


                            • Прецакаха търговията с това уреждане на пакет за хубава цена. Дано да не му приседне.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Имаше разни лафове от типа "Срещу вятъра не се пикае", както и "Падаща кама се не хваща".

                                Коментар

                                Working...
                                X