IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес излезе ФФ за 17.01.2018г. На 16.01.2018 има 3682бр. акционера на 17.01.2018 са вече 3885бр, т.е ръст от 203бр. Към 18.01.2018 няма промяна на ФФ според сайта на БФБ 20,99% ???

    http://www.csd-bg.bg/index.php?menu=statistika_emitent

    http://www.bse-sofia.bg/?page=News
    Last edited by Innocent; 18.01.2018, 14:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Много наияно...То щото на другите пазари не правят врътки
      Обаче другите пазари не се опитват тепърва да градят репутация. Иначе съм съгласен че вопъла ми е наивен, в смисъл, че на закъснелия космонавт едва ли му дреме или пък ще му дреме в бъдеще.

      Коментар




      • Личното ми и неангажиращо мнение е, че вероятността да отиде близо до 3-те лева, е в пъти по-голяма от въроятността да се върне пак на 2-ка. Но ще гледаме и ще видим, аз засега си чакам и дребните дневни флуктуации не ме касаят особено. успех на играещите по позицията![/QUOTE]

        Ама, ай да не до 2 -ка но поне 2,20 -2,25. Баххх то Батко, гледам днеска не ще и не ще да пусне малко фъндък поне до 2,30.

        Коментар


        • Не разбирам воплите на част от колегите, честно
          Колеги, това е Хим-а, бре, не е някаква ултра читава компания с мега ясна структура и отношение към съсобствениците, каквито се явяваме всички инвеститори в нея. Та дори в сайта на Стоковата борса на ингилизки, като ДВИ на дружеството е посочен г-н или г-жа, че не успях съвсем да се ориентирам, нали съм си прост - Nyama Posochen. Предполагам е някакъв финладец или поне скандинавец?

          Сега конкретно - а какво точно очаквате? Да растем всеки ден с по 5-6 стинки? Докога? Това да не е перпетуум мобиле? Нали трябва малко да върне, за да се засили. Близо 40% ръст за няма и месец малко ли е? Хайде да не се излагаме - стари кучета сме все пак, достаъчно компании сме видяли да се вдигат и да падат.

          Личното ми и неангажиращо мнение е, че вероятността да отиде близо до 3-те лева, е в пъти по-голяма от въроятността да се върне пак на 2-ка. Но ще гледаме и ще видим, аз засега си чакам и дребните дневни флуктуации не ме касаят особено. успех на играещите по позицията!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Много наияно...То щото на другите пазари не правят врътки
            + наивно е, че си мислим, че пазарът спира ръста на цената, защото тук пазарът няма много общо с движението, а големият инвеститор... явно трябва да мине още някой пакет.
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Много наияно...То щото на другите пазари не правят врътки
              +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

                А като се има предвид че през ЕТФ-а това се вижда чак във Франкфурт, пак ще излезе, че сме се изложили пред чужденците.
                Много наияно...То щото на другите пазари не правят врътки
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Вчерашния с 200 000та хиляди можеше и днес да се класира, да са му честити... Отиде сега 10 дена да му сърбаме връзкарското изпълнение.
                  А като се има предвид че през ЕТФ-а това се вижда чак във Франкфурт, пак ще излезе, че сме се изложили пред чужденците.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Вчерашния с 200 000та хиляди можеше и днес да се класира, да са му честити... Отиде сега 10 дена да му сърбаме връзкарското изпълнение.
                    Не е толкова зле, ще имаме време да понатоварим, да поразтоварим...
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Вчерашния с 200 000та хиляди можеше и днес да се класира, да са му честити... Отиде сега 10 дена да му сърбаме връзкарското изпълнение.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                        Временно примирие между мечките и биковете. Намерена е равновесна цена за този етап.
                        Не смятам така.Явно купувача използва страха и ще напазарува в последния момент.Ще го разберем в 17ч.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mysterious Разгледай мнение
                          Защо такова затишие по темата?
                          Временно примирие между мечките и биковете. Намерена е равновесна цена за този етап.

                          Коментар


                          • Явно играта ще е в 59 минута.

                            Коментар


                            • Защо такова затишие по темата?
                              "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Мисля, че ще има още две седмици ръст, вероятно по скромен - до към 2.6 ... После при намаляване на обемите ще се търгува на нива около 2.5 като търговията ще се прехвърли при ЦКБ - докато щерката навакса ...

                                Мисля,че това не е рали на БФБ, а конкретно на ХИМ.За разлика от класическото рали,като нарасне нещо,да се прехвърлим на друго изоставащо,тук има интерес конкретно към Хим.Така,че за сега Хим и само Хим.

                                Коментар

                                Working...
                                X