IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

    Е,Преци,навярно нищо не означава.Времената се променят,условията на живот - също.Борсата е на никъде,само отделни проблясъци,скучно е.Липсват ми някои персонажи...
    Генарале,вие сте нашата путеводна светлина пък кво чувам,напускате корабът.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Генерале, в редиците лиспва Кашпировски, а това какво може да означава !?
      Е,Преци,навярно нищо не означава.Времената се променят,условията на живот - също.Борсата е на никъде,само отделни проблясъци,скучно е.Липсват ми някои персонажи...

      Коментар


      • Генерале, в редиците лиспва Кашпировски, а това какво може да означава !?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          да, объркал съм се и съм разменил думите, но няма да го оправям ............ каквото съм написал такова да си седи...

          имаш един лайк от мен
          Жалко.Мислех,че е проява на един по-особен вид хумор.Беше си много на място.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
            Яко
            да, объркал съм се и съм разменил думите, но няма да го оправям ............ каквото съм написал такова да си седи...

            имаш един лайк от мен
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              ...... но всеки от нас има рамене на главата си
              Яко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                Това много ли е или не толкова много?Освен това утре може и да го няма.По моему е опит за натиск върху цената,но въпреки многото внушения,не се намери нито един да купи на 2,35.Ослушват се като глухи козлета в рядка гора.


                ти ли продаваш този пакет на 2,35

                по мои сметки имаш останали 100-110 хил.акции ............... а може и под 100 да са вече..

                аз взех 70 броя на 19-и

                не ми отговаряй --- нещата са ясни...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                  Интересно какво стана с големия... Изглеждаше, че докато изкупуваше няма кой да го спре и всъщност си беше така. Беше го подкарал на пазарни поръчки. Сега спря. Стигнаха цената, изкупиха нужните бройки или е само временно според вас? И все пак при толкова милиони, не трябва ли да излезе информация някъде?
                  не обръщаш внимание на малките детайли и затова си в небрано лозе

                  първо искам да напиша, че имам акции и имам интерес акцията да расте ................ така, че всичко което напиша по-долу нека се възприема като мерак (мое лично желание) нещата да са така както ги описвам и никой не бива да търгува повлиян от това което тук си пиша

                  и така - какво се случи - малко фактология:

                  "големия изкупуваше и нямаше кой да го спре" както казваш, но пропускаш, че спря да купува някъде на около 2,30 и тогава се видя, че спря да намалява ФФ

                  след 2,30 от по-миналия петък дребните сами качиха цената до 2,43 и се видя, че нямахме сили сами да продължим нагоре и цената се върна 10 ст.

                  големия седи и си чака на 2,30 , и ни е оставил ние да се наиграем ................ дали ще изкара голямата лопата и ще тръгне към тройката не знам и нямам представа, но за сметка на това знам, че "реал" са звъняли на посредници чиито клиенти продават и са питали дали могат да купят по-големи пакети , но пак повтарям, че търсят пакети на сегашните цени без да знам дали цената ще ходи нагоре и без да знам какво всъщност се цели и ако се случи нещо такова (тласък към 3 лв.) нямам представа кога ще се случи

                  всеки може да се обади на посредника си и да го попита дали от "реал" са звъняли (тази седмица и в края на миналата) да питат за по-големи пакети на хим

                  всеки трябва да си даде сметка, че на борсите всеки иска да спечели, а за да спечели трябва да "прекара" (да излъже) останалите играчи на пазара

                  не бива да се забравя, че "големия" много лесно може да организира един мечи капан и да обере пакетите на треперищите ръчички .................. например "реал" започват леко да продават на сегашните --- слуха бързо се разнася, че мажо продава ---- всички тръгват да се надпреварват с ордери отдясно и в един момент може да се получи така, че бикове станали в паниката мечки да бъдат обезглавени и оставени без акции

                  в заключение да кажа, че варианти има много, а какво ще се случи само мажо знае, но всеки от нас има рамене на главата си и сам си решава какво да прави като накрая не бива да обвинява друг за едно или друго решение

                  пак искам да напиша, че имам акции и имам интерес акцията да расте ................ така, че всичко което написах по-горе нека се възприема като мерак (мое лично желание) нещата да са така както ги описвам и никой НЕ ТРЯБВА да търгува повлиян от това което си пиша
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                    Интересно какво стана с големия... Изглеждаше, че докато изкупуваше няма кой да го спре и всъщност си беше така. Беше го подкарал на пазарни поръчки. Сега спря. Стигнаха цената, изкупиха нужните бройки или е само временно според вас? И все пак при толкова милиони, не трябва ли да излезе информация някъде?
                    Според мен не са били само толкова бройки за купуване.Инък нямаше да ги пазарува на кушия.Щеше да е по-бавно и по-умно.Явно леко успокояват нещата...Естествено не е препоръка.

                    Коментар


                    • Интересно какво стана с големия... Изглеждаше, че докато изкупуваше няма кой да го спре и всъщност си беше така. Беше го подкарал на пазарни поръчки. Сега спря. Стигнаха цената, изкупиха нужните бройки или е само временно според вас? И все пак при толкова милиони, не трябва ли да излезе информация някъде?
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
                        Бях убеден ,че това на 2,33 купува е айсберг , средно голям ..... оказаха се 30000 бр.
                        Това много ли е или не толкова много?Освен това утре може и да го няма.По моему е опит за натиск върху цената,но въпреки многото внушения,не се намери нито един да купи на 2,35.Ослушват се като глухи козлета в рядка гора.

                        Коментар


                        • Бях убеден ,че това на 2,33 купува е айсберг , средно голям ..... оказаха се 30000 бр.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Цунгцванг или цайтнот?

                            Много маймунки по клона и всите в хор крещят,- айнц цу цвай цу дрън, че и пиленцето изхвърчало.

                            Коментар


                            • Цунгцванг или цайтнот?

                              Коментар


                              • Много ме кефи как решавате задача с повече от 2 неизвестни, като нямате никакво инфо Че някои даже и ТА правели на вълни по графиката на Хим-а - не е истина просто Тук нешата се движат само и единствено от кефа на мажо - засега явно е на кеф и има нещо наум - дали да ни изпързаля нас или някой друг - ще видим. Аз лично не се влияя от дневните флуктуации и ми е все тая кога ще се случи пробивът и акцията ще стигне 3-ка, където вероятно ще продам. Хубава акция, кофти мажо, огромни обеми като за БФБ - тези неща си ги знаем и гледаме мача отблизо. Успех
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X