IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

    не знам кой точно маркет-мейкър трябва да ти отговори, ама аз да те питам - изброй/посочи няколко акции на БФБ, при които ти харесва "...някак си естествен ход.. И самостоятелност на нещата..." ?
    Аз лично, ако се закучат нещата при Хима и банката, окончателно се изнасям от БФБ...да гледам обороти по 50-100хил на ден на цялата борса с капитализация 20млрд....мерси!
    Last edited by Scottie Pippen; 22.03.2018, 20:56. Причина: Здравей

    Коментар


    • съни(тя)...


      мила ми смеХурке !


      пп.- Хей ЗДрасти, нищо лично !
      дойде ми от вътре , - ИЗВИНЯВАЙ !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
        ако можех 10 лайка да ти сложа )) .... много залиняхме с тоз нет, а мъдростта на басните през вековете броди ))

        ....
        Вървяла Кума Лиса през гората и си приказвала:

        - Ах, че съм хубава лисичка! Какви очи имам! Ясно светят, всичко виждат. Ами крачката ми? То не са крачка, а вретенца. Като вихър ме носят през гората, сякаш не стъпват на земята. Ами ушенцата ми? Всичко чуват, нищо не пропускат. Но най ми е хубава опашката. Е такава една лекичка и мекичка, същинска копринена къделя. Тъкмо в тоя миг изскочило изневиделица едно ловно куче и - ав! - връхлетяло отгоре й.

        Хукнала Кума Лиса да бяга към дупката си, а кучето - подире й. Тя бяга, то бяга, тя бяга, то бяга - аха-ха - ще я настигне. Но не смогнало. Бързите лисини крачета надбягали кучето. Мушнала се лисицата в дупката си, скрила се вътре, а кучето клекнало пред дупката и там притихнало.

        - Ще почакам - си рекло, - може да излезе?

        Като си поела дъх, Кума Лиса попитала крачката си:

        - Крачка, мои краченца, вие що думахте, когато ни гонеше кучето?

        - Ние - отвърнали в един глас четирите лисини лапички - думахме: Беж, Лиске, да бягаме! Беж, Лиске, да бягаме!

        - Мили какини крачета! Кака ще ви изплете чорапки! - обещала им Кума Лиса и продължила:

        - Ами вие, какини очички, що думахте?

        - Право, Лиске, в дупката! Право, Лиске, в дупката! Тъй думахме - отвърнали очичките.

        - Мили какини очички, кака ще ви купи очила! - врекла им се лисицата и се обърнала към ушите си.

        - Ами вие, какини ушенца, що думахте?

        - Още малко, Кума Лиске! Още малко, Кума Лиске! - отвърнали те.

        - Мили какини ушенца, кака ще ви купи обички! - обещала лисицата и извила

        глава към опашката си.

        - А ти опашке, що думаше?

        - Дръж, куче, опашката, дръж, куче, опашката! Тъй думах - отговорила опашката.

        Че като кипнала оная ми ти лисица.

        - Какво? - изврещяла. - Гръм да те удари! Тъй ли се дума! Чакай да те дам на кучето за наказание!

        И без да мисли много, Кума Лиса си подала опашката навън.

        Кучето тъкмо туй чакало. Хвърлило се, захапало опашката й, започнало да я тегли навън.

        Лиса теглила навътре, кучето навън. Тя навътре, то навън, додето най-сетне я измъкнало и я сдавичкало.


        Коментар


        • До inta53 : http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...D=3675&Level=1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            Дата Отваряне Затваряне Δ Δ% Бр. Ср. цена ФФ % Акционери
            1.1.2018 1.800 2.440 0,651 36,39 3 786 845 2.246 20,95 3629
            1.2.2018 2.420 2.340 -0,1 -4,1 2 070 930 2.442 20,91 3591
            1.3.2018 2.330 2.300 -0,04 -1,71 599 598 2.319 20,74 3584


            В детските години си спомням някаква приказка за лисицата ..... "....бягайте да бягаме краченцааа..."

            Коментар


            • Тука акцията все по-вече ми харесва.
              Критичната маса за трите лева се трупа на по-сгодни нива, браво.
              П.П.
              Е, и аз намалил с 20% експозицията.
              То шубето голЕм страх.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Бутафория или не, всичко има връзка с тези зад океана ! Не случайно и тук тръгнаха надолу нещата точно около първите спадове на индексите там !
                определено си много наивен

                Коментар


                • От тези 600 хил. през последния месец 400 хил. са отишли при мажоритаря ?

                  Коментар


                  • Дата Отваряне Затваряне Δ Δ% Бр. Ср. цена ФФ % Акционери
                    1.1.2018 1.800 2.440 0,651 36,39 3 786 845 2.246 20,95 3629
                    1.2.2018 2.420 2.340 -0,1 -4,1 2 070 930 2.442 20,91 3591
                    1.3.2018 2.330 2.300 -0,04 -1,71 599 598 2.319 20,74 3584
                    Last edited by Innocent; 22.03.2018, 18:34.

                    Коментар


                    • Да ама не падат ,тези които ме интересуват /с фундамента/ )
                      Имам тука

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                        ти наистина ли вярваш, че тази бутафория има връзка с европа и особенно с евреите зад океана?
                        Бутафория или не, всичко има връзка с тези зад океана ! Не случайно и тук тръгнаха надолу нещата точно около първите спадове на индексите там !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Кое не Ви харесва на движението? Два месеца ръст сега ще върне, ако е рекъл Господ няма да докара до 1.7
                          Според мен купувача смени тактиката сега ще продава на пазарна за да увлече треперушките и ще им обира бройките. Видно е че има обем. Сигурно има и някой друг среден пакет, който ще се прибере. Ще видим.
                          Не е препоръка!
                          Всичко е супер, като продам еланата в края на месеца, ще се наместя тук - убедиха ме, а може и малко по-рано
                          Ти искаше нещо - драсни на лично какво точно те вълнуваше, за да мога да отговоря
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Кое не Ви харесва на движението? Два месеца ръст сега ще върне, ако е рекъл Господ няма да докара до 1.7
                            Според мен купувача смени тактиката сега ще продава на пазарна за да увлече треперушките и ще им обира бройките. Видно е че има обем. Сигурно има и някой друг среден пакет, който ще се прибере. Ще видим.
                            Не е препоръка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              ти наистина ли вярваш, че тази бутафория има връзка с европа и особенно с евреите зад океана?
                              Споко бе,скоро ще се отпуши......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                Аз пък моля да ми се обади “маркетмейкъра”,че ми омръзна едно и също поведение да гледам втора година..Да признавам има дързост,смелост,кураж...усет за манипулация и посока на психиката на позицията.Понаправи си кефа доста време(със или без завихряне на други партньори).
                                Но не му ли е вече по интересно и спокойно да видим какво ще се случи без него с тази акция....някак си естествен ход.. И самостоятелност на нещата...

                                Пиши ми на лично съобщение моля!

                                п.п....да и на мен ми е скучно доста често случващото се на БФБ!
                                И с него и без него каквото има да стане ще стане. Това не заблуждава никого.

                                Коментар

                                Working...
                                X