IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=дзаката;n3318235]

    Заети са били колегите-милиони са хвърчали като гледам,може и за тука някой да е останал.А дано ама надали

    Коментар


    • Харесва ми темата в последните дни и седмици. Инвеститорите и спекулантите са някакси уплашени и въздържани в коментарите си. Няма го високомерието и увереноста от предните два месеца когато се споменаваха цени от 5-6 и 10 лв. или "как нищо не може да събори цената на акцията". Приятните неща предстоят в такъв случай - пак ще има изненадани...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Голямо чакалене,голяма работа.Не ми е ясно какво толкова има да му мислят?
        Заети са били колегите-милиони са хвърчали като гледам,може и за тука някой да е останал.А дано ама надали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Да не стане като оня виц за футболиста Вуцов"Лъже един,лъже втори,финтира трети......ай сиктир драги зрители тоя излъга себе си,
          гол няма".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Просто е - тактиката е на изнервяне и отказване докато не остане образно казано един акционер ....
            Ама тука останаха предимно корави копе...та
            Да не стане като оня виц за футболиста Вуцов"Лъже един,лъже втори,финтира трети......ай сиктир драги зрители тоя излъга себе си,
            гол няма".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Просто е - тактиката е на изнервяне и отказване докато не остане образно казано един акционер ....
              Ама тука останаха предимно корави копе...та
              Не, не може да е вярно ))
              От "Черна котка, бял котарак": Како са рекли бугари...
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Голямо чакалене,голяма работа.Не ми е ясно какво толкова има да му мислят?
                Просто е - тактиката е на изнервяне и отказване докато не остане образно казано един акционер ....
                Ама тука останаха предимно корави копе...та
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Голямо чакалене,голяма работа.Не ми е ясно какво толкова има да му мислят?

                  Коментар


                  • Е... Тук, като че ли, зорлията да излезе приключи... т.е. излезе... Или поне поведението на акцията днес го подсказва...
                    Без препоръки, просто си мисля на глас... т.е. писмено...

                    Коментар


                    • по-скоро израза е ..... купил...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        не знам за батко ти, но за теб съм сигурен, че ще купиш преди 2,10

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          Точно последните разпродажби ми докараха лошо предчувствие. Ще видим. Дано си прав.
                          Просто слаби нерви.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            най-вероятно си прав, затова не си купуваш индекс, а акция, нали Аз не вярвам на хим-а и имагинерните печалби, но вътрешното чувство ми казва, че тук ще има нещо по-сериозно в положителен аспект, затова и си вися тук. Подобно чувство ме подведе при елана, но си мисля, че тук ще компенсира доволно, пък да видим. А като добавиш, че това е единствената наистина ликвидна акция у нас, и някакси рискът става оправдан. Като продам еланата, ще добавя още тук и в чез - там е ясно защо. Друго на БФБ нямам и едва ли ще имам на подобни нива
                            Точно последните разпродажби ми докараха лошо предчувствие. Ще видим. Дано си прав.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              И аз имам пари и желание печалба, но нямам желание и пари за губене. Не съм убеден, че има настроение за оптимизъм и то дългосреочен. Ако има скок на някоя акция то ще е за кратко и после пак надолу. Поне така мисля. Нямам препоръка.
                              най-вероятно си прав, затова не си купуваш индекс, а акция, нали Аз не вярвам на хим-а и имагинерните печалби, но вътрешното чувство ми казва, че тук ще има нещо по-сериозно в положителен аспект, затова и си вися тук. Подобно чувство ме подведе при елана, но си мисля, че тук ще компенсира доволно, пък да видим. А като добавиш, че това е единствената наистина ликвидна акция у нас, и някакси рискът става оправдан. Като продам еланата, ще добавя още тук и в чез - там е ясно защо. Друго на БФБ нямам и едва ли ще имам на подобни нива
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                                Тези поръчки купува говорят, че пари и желание за печалба има, ама ако може да се купи по-евтини и да се направи по-голяма печалба е по-добре.До вчера се друсаше крушата, а кога ще тръгнем нагоре със същите големи стъпки, с които вървяхме надолу?
                                И аз имам пари и желание печалба, но нямам желание и пари за губене. Не съм убеден, че има настроение за оптимизъм и то дългосреочен. Ако има скок на някоя акция то ще е за кратко и после пак надолу. Поне така мисля. Нямам препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X