IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето първият посрещащ аисберг с връх 1000бр. на 2.20лв, колко още има преди големите стени. Тук някъде трябва да са и продалите и те бързат за влака.Желаещи за покупка има. Да не се окаже,че мераклиите за покупки са повече от треперещите за продажба. Не забравяйте, че и Батко ви държи под око.
    Last edited by radon222a; 28.03.2018, 13:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

      Или ни даде малко почивка... т.е. до петък ще се види..
      Общувайте с брокерите си.Разпитвайте ги.Не пилейте енергия в гадаене и писане.Очевидно е дребен. Инвеститор за позицията,който метна към 60 000бр явно зор за пари.Но защо без да звънне само той си има аргумент.Играта продължава от там до кадето бяхме стигнали. 2.27!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        не съм аз

        всеки знае, че "присъствам" максимум на 2-3 сесии в месеца и така от много години, а понякога не отварям платформата на Карол с месеци
        Благодарско!
        Ако го намерим и поговорим с този пич не мислиш ли че Може да е от полза за позицията?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
          Е... Тук, като че ли, зорлията да излезе приключи... т.е. излезе... Или поне поведението на акцията днес го подсказва...
          Без препоръки, просто си мисля на глас... т.е. писмено...
          Или ни даде малко почивка... т.е. до петък ще се види..

          Коментар


          • Миченцата ги чака среща с Бруталния Брут.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

              Това е фри флоута по наредба 16, във връзка с изискванията за финансовите инструменти, които могат да служат за обезпечение при извършване на маржин покупки и къси продажби. БФБ го публикува ежедневно след края на търговската сесия.
              Е кой тогава от 2-та фри флоута показва дали мажоритарите са купили/продали?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                въпрос....ти ли си колегата от Карол с 300поръчки в секунда....”маркетмейкъра”...ама честно отговори?
                ако да....браво за психиката и завихрянето!
                не съм аз

                всеки знае, че "присъствам" максимум на 2-3 сесии в месеца и така от много години, а понякога не отварям платформата на Карол с месеци
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  Къде ги гледате тези неща? Там където трябва- Централния Депозират- няма такова нещо??!- http://www.csd-bg.bg/index.php?menu=statistika_emitent
                  Няма изменение от началото на годината
                  Това е фри флоута по наредба 16, във връзка с изискванията за финансовите инструменти, които могат да служат за обезпечение при извършване на маржин покупки и къси продажби. БФБ го публикува ежедневно след края на търговската сесия.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    6C4 Химимпорт АД-София 72810.30 20 40.00 20.69




                    Има намаление на фри флота с 0,05 ,което отговаря на около 120000 акции.
                    Тази договорена сделка от петък:
                    23.03.2018 16:31 6C4 / CHIM Химимпорт 2.260 20 000 45 200.00
                    23.03.2018 16:31 6C4 / CHIM Химимпорт 2.260 20 000 45 200.00
                    23.03.2018 16:31 6C4 / CHIM Химимпорт 2.260 20 000 45 200.00
                    23.03.2018 16:31 6C4 / CHIM Химимпорт 2.260 20 000 45 200.00
                    23.03.2018 16:31 6C4 / CHIM Химимпорт 2.260 20 000 45 200.00
                    23.03.2018 16:31 6C4 / CHIM Химимпорт 2.260 20 000 45 200.00
                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      Къде ги гледате тези неща? Там където трябва- Централния Депозират- няма такова нещо??!- http://www.csd-bg.bg/index.php?menu=statistika_emitent
                      Няма изменение от началото на годината
                      http://www.bse-sofia.bg/?page=News

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                        6C4 Химимпорт АД-София 72810.30 20 40.00 20.69




                        Има намаление на фри флота с 0,05 ,което отговаря на около 120000 акции.
                        Къде ги гледате тези неща? Там където трябва- Централния Депозират- няма такова нещо??!- http://www.csd-bg.bg/index.php?menu=statistika_emitent
                        Няма изменение от началото на годината

                        Коментар


                        • 6C4 Химимпорт АД-София 72810.30 20 40.00 20.69




                          Има намаление на фри флота с 0,05 ,което отговаря на около 120000 акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            Харесва ми темата в последните дни и седмици. Инвеститорите и спекулантите са някакси уплашени и въздържани в коментарите си. Няма го високомерието и увереноста от предните два месеца когато се споменаваха цени от 5-6 и 10 лв. или "как нищо не може да събори цената на акцията". Приятните неща предстоят в такъв случай - пак ще има изненадани...
                            въпрос....ти ли си колегата от Карол с 300поръчки в секунда....”маркетмейкъра”...ама честно отговори?
                            ако да....браво за психиката и завихрянето!

                            Коментар


                            • [QUOTE=дзаката;n3318235]

                              Заети са били колегите-милиони са хвърчали като гледам,може и за тука някой да е останал.А дано ама надали

                              Коментар


                              • Харесва ми темата в последните дни и седмици. Инвеститорите и спекулантите са някакси уплашени и въздържани в коментарите си. Няма го високомерието и увереноста от предните два месеца когато се споменаваха цени от 5-6 и 10 лв. или "как нищо не може да събори цената на акцията". Приятните неща предстоят в такъв случай - пак ще има изненадани...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X