IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нов сайт ли има?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      И аз да дам еван пример:
      Работата май от евана бг трейдър отива на евана глобъл трейдър, ми се струва.
      За съжаление
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ми БФБ, брат, какво да ти кажа - фонд мениджърите скачат според (айде да не казвам какво, че ще ми изтрият писанието), затова предпочитат да запишат 20 милиона в невеорятния бизнес на евана агро, а да не сложат 5 милки (примерно) тук, с които да стигнем 3-ката с гарнитура. да не говорим и как се излиза с 20 милки от евана агро, и как се излиза с 5 милки тук. Но какво ти пука, когато парите не са твоя, а и загубата ти я водят като "отрицателна доходност"
        И аз да дам еван пример:
        Работата май от евана бг трейдър отива на евана глобъл трейдър, ми се струва.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          Е това не е добре, че всички чакат батко си.
          Няма ли поне един инвестиционен фонд, който да е решил, да яхне движението и да направи печалба?
          Всички ли са пас, жалко е..
          Ми БФБ, брат, какво да ти кажа - фонд мениджърите скачат според (айде да не казвам какво, че ще ми изтрият писанието), затова предпочитат да запишат 20 милиона в невеорятния бизнес на евана агро, а да не сложат 5 милки (примерно) тук, с които да стигнем 3-ката с гарнитура. да не говорим и как се излиза с 20 милки от евана агро, и как се излиза с 5 милки тук. Но какво ти пука, когато парите не са твоя, а и загубата ти я водят като "отрицателна доходност"
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Ни една сделка с Флагмана вчера - не си спомням скоро да е имало нещо подобно, но е твърде възможно и да греша Абе всички чакаме Батко, а той може и да е на почивка някъде, знае ли човек
            Е това не е добре, че всички чакат батко си.
            Няма ли поне един инвестиционен фонд, който да е решил, да яхне движението и да направи печалба?
            Всички ли са пас, жалко е..
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Ни една сделка с Флагмана вчера - не си спомням скоро да е имало нещо подобно, но е твърде възможно и да греша Абе всички чакаме Батко, а той може и да е на почивка някъде, знае ли човек
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Привет "Polki"

                Моля те, кажи нещо, че тук заспахме ;-)

                Не се заяждам !

                Коментар


                • А дано сме се задържали на тия нива заради този пакет

                  Коментар


                  • Привет на всички,

                    Днес май сте го ударили на философски размишления ;-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                      А някой явно вярва във светлото бъдеще, кой прав ще видим скоро
                      Всичко е пари и залози като във футбола,накрая е ясно кой удря джакпота.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                        Чашата е наполовина празна според някои, а според други е наполовина пълна.
                        Явно някой много силно вярва в светлото бъдеще.
                        Да ли чашата е наполовина празна или пълна, зависи в какво състояние била преди това. За някои ще е наполовина пълна, но за други ще наполовина празна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Някой май не вярва в светлото бъдеще.
                          А някой явно вярва във светлото бъдеще, кой прав ще видим скоро

                          Коментар


                          • Чашата е наполовина празна според някои, а според други е наполовина пълна.
                            Явно някой много силно вярва в светлото бъдеще.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Мина си едно кюфте и никой не го коментира поне със + - явно всички са се ояли тук
                              Някой май не вярва в светлото бъдеще.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Мина си едно кюфте и никой не го коментира поне със + - явно всички са се ояли тук
                                Това по-скоро клонеше към малко прасенце, не към кюфтенце. А предполагам, че няма коментари, защото нещо се беше сбъгнал сайта.

                                Коментар

                                Working...
                                X