IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само аз ли не виждам отчетите на сайта? Може да не мога да се ориентирам нещо...
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      А дано, ама надали
      Варианти за радост сред акционерите много, да видим какво точно ще бъде...
      Аз залагам на 30% увеличение на дивидента до а-6.7ст като мисля че батко няма да повдига повече за тази година.Чакк догодина 3.6 -4лв

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        Бате, какво мислиш ако натрупаната печалба се раздаде в книги ??
        А дано, ама надали
        Варианти за радост сред акционерите много, да видим какво точно ще бъде...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
          Това намерих на сайта:

          челната тройка на най-големите холдинги в България. Toва сочи класацията К100 на „Капитал“ за 2017 година. „Химимпорт“ заема водещото второ място с общи приходи за 2016 г. от близо 1.6 млн. лв. и нетна печалба от 65 884 лв., изпреварвайки третия в класацията - „Еврохолд България“.

          Това някаква шега ли е?
          Не ми се рови из отчети, но допускам, че въвелия данните, сиреч ИТ спеца е пропуснал, че в отчетността нещата са в хиляди.

          Коментар


          • Това намерих на сайта:

            челната тройка на най-големите холдинги в България. Toва сочи класацията К100 на „Капитал“ за 2017 година. „Химимпорт“ заема водещото второ място с общи приходи за 2016 г. от близо 1.6 млн. лв. и нетна печалба от 65 884 лв., изпреварвайки третия в класацията - „Еврохолд България“.

            Това някаква шега ли е?

            Коментар


            • Бате, какво мислиш ако натрупаната печалба се раздаде в книги ??

              Коментар


              • Не знам още колко ще се задържим на тия нива, но Батко да лапка големи пакети на 2,30 а по малките батенца да обират по пазара до 2,40 за да стоим после на тия нива... нещо не ми се вярва.. По вероятно ми се вижда след известна почивка пак да има жега и рязък подскок като следновогодишния

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                  Хима опитва да гради имидж на сериозна компания. Защо да не ни зарадва с последователна и стабилна политика и добри резултати. Тогава цената ще бъде в пъти по - висока от сегашната.
                  Вярвам, че и ръководството вижда положителните страни на това.
                  Направо се гради ,а не само да се опитва....готините промени според мен тепърва ще предстоят и ще ни радват...браво за сайта..цената е ясно(дано хората намерят сили и сърце да се радват,а не само да мразят)

                  п.с на всички хейтъри от форума предлагам да им финансирам билет за кино
                  ” Три билборда извън града “

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                    ........Поздравления за новия сайт, на мен ми харесва. Знам колко е трудно да се прави нещо градивно и знам колко лесно може да бъде оплюто. Гледайте позитивно на нещата..........

                    Нов сайт, ново ОСА, нов дивидент...........
                    Хима опитва да гради имидж на сериозна компания. Защо да не ни зарадва с последователна и стабилна политика и добри резултати. Тогава цената ще бъде в пъти по - висока от сегашната.
                    Вярвам, че и ръководството вижда положителните страни на това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                      Тези ме кефят Чичо Уорън му дреме на шапката
                      Мммм..., че той да не е тръгнал като Kerezov да се перчи по форуми за новия сайт... ))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cycle Разгледай мнение

                        If you have any comments about our WEB page, you can write us at the address shown above. However, due to the limited number of personnel in our corporate office, we are unable to provide a direct response.


                        Тези ме кефят Чичо Уорън му дреме на шапката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                          И кво толкова интересно за бг пазара има там ?
                          За сайта сигурно има предвид колегата....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                            If you have any comments about our WEB page, you can write us at the address shown above. However, due to the limited number of personnel in our corporate office, we are unable to provide a direct response.



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                              И кво толкова интересно за бг пазара има там ?

                              Коментар


                              • http://www.berkshirehathaway.com/
                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X