IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

    Смех .
    Смех отвсякъде За Капман или добро или нищо, затова ще замълча.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение


      Може би трябва да посетите сайта на Капман


      ето ви жокер -


      Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia


      Home » MTFNews » Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia

      Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia

      06/13/2018

      На 13.06.2018г. в 12:21 часа се сключи първата сделка на регулиран пазар в България, с Търгуем сертификат базиран на фиксинга на БНБ за USD/BGN.
      Това е първият в България публично търгуваем дериват със сетълмент Т+30, като приключването по сделката ще бъде извършено чрез системата на Централен депозитар АД.
      Емисията се търгува в лева.
      За повече информация посетете следния линк: USDBGN30 или MTF Sofia



      Смех .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение

        DD, какъв дериват на Капман се е появил?
        предварително благодаря за информацията

        Може би трябва да посетите сайта на Капман


        ето ви жокер -


        Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia


        Home » MTFNews » Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia

        Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia

        06/13/2018

        На 13.06.2018г. в 12:21 часа се сключи първата сделка на регулиран пазар в България, с Търгуем сертификат базиран на фиксинга на БНБ за USD/BGN.
        Това е първият в България публично търгуваем дериват със сетълмент Т+30, като приключването по сделката ще бъде извършено чрез системата на Централен депозитар АД.
        Емисията се търгува в лева.
        За повече информация посетете следния линк: USDBGN30 или MTF Sofia




        Коментар


        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

          Купувача тук има "дълбоки джобове", и не веднъж последните месеци ни казва, че това е нивото на подкрепа, и който иска да продава е добре дошъл.
          Дано излязат още няколко компании като Градус на пазара да се появят още няколко деривата, като този на Капман и така бавно и полека нашия пазар започва да придобива други измерения.
          Както някой беше казал: "и кучия гъз по някое време го огрява слънцето" :-))))))))))))0

          Спокойна вечер колеги !
          DD, какъв дериват на Капман се е появил?
          предварително благодаря за информацията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

            Купувача тук има "дълбоки джобове", и не веднъж последните месеци ни казва, че това е нивото на подкрепа, и който иска да продава е добре дошъл.
            Дано излязат още няколко компании като Градус на пазара да се появят още няколко деривата, като този на Капман и така бавно и полека нашия пазар започва да придобива други измерения.
            Както някой беше казал: "и кучия гъз по някое време го огрява слънцето" :-))))))))))))0

            Спокойна вечер колеги !
            Хмм къде видя деривати !?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              На мен ми харесва как вече втори ден купувача се хвърля на закриващ да изкупи цялото предлагане което се показва от айсберга на бест аск.. Това ми говори че търсенето е реално а не просто за разкрасяване.
              Ще видим следващите дни, но си мисля че скоро ще минем над 2,30 а след това съпротивата може да намалее доста.
              При ЦКБ също се появи някакво упорито търсене, над офертите на ловците на дънна, сред които бях и аз, с покупки на 1,68 и 1,66 та малко ни разваля работата
              Купувача тук има "дълбоки джобове", и не веднъж последните месеци ни казва, че това е нивото на подкрепа, и който иска да продава е добре дошъл.
              Дано излязат още няколко компании като Градус на пазара да се появят още няколко деривата, като този на Капман и така бавно и полека нашия пазар започва да придобива други измерения.
              Както някой беше казал: "и кучия гъз по някое време го огрява слънцето" :-))))))))))))0

              Спокойна вечер колеги !

              Коментар


              • На мен ми харесва как вече втори ден купувача се хвърля на закриващ да изкупи цялото предлагане което се показва от айсберга на бест аск.. Това ми говори че търсенето е реално а не просто за разкрасяване.
                Ще видим следващите дни, но си мисля че скоро ще минем над 2,30 а след това съпротивата може да намалее доста.
                При ЦКБ също се появи някакво упорито търсене, над офертите на ловците на дънна, сред които бях и аз, с покупки на 1,68 и 1,66 та малко ни разваля работата

                Коментар


                • Анализ на позицията,вместо полки
                  Очаквах ИПО на Градос да се презапише и част от неусвоения кеш да се върне/за продалите/и вкара за новите акционери/ тук.Това не стана и следва ,
                  че малко кеш е останал за тук в този ред на размисъл.Но пък хората с опит и пари разбраха,че ИПО няма да се презапише,т.е след месец цената няма да скочи рязко. И не участваха в него,т.е ще вкарат част от кеша тук. Успехи! И естествено това не е препоръка за.........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Стискал си ги до 1,70 и оттогава до сега стискаш други работи.
                    Но това си е твой проблем, разбира се.
                    Да прав си,от години стискам предимно други работи,като например Shell и BP, и си получавам дивидента на всеки три месеца Пожелавам ти успех с хима,и по-малко хленчене за благоволението на МАЖО Ми така де, не сте просяци

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Не виждам друг вариант за намаление на ФФ от под 5%.
                      Дайте жокер колега, може и на ЛС
                      Нямам представа, дали просто става въпрос за грешка при ЦД, но те бързо се "отметнаха" от регистрираната промяна. А колегата е прав, че не е имало уведомление в законово постановения срок, така че явно други са обстоятелствата по тази сделка.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Не виждам друг вариант за намаление на ФФ от под 5%.
                        Дайте жокер колега, може и на ЛС
                        Не знам къде си видял ,че фри флота е намалял - явно не следиш файловете от ЦД.
                        Още преди два работни дена фри флота е върнат по старому.Засичал съм и при други дружества подобни метаморфози.
                        Ако има някакъв проблем вероятно е при ЦД.
                        Last edited by vale1; 19.06.2018, 10:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

                          Бъркате колеги за инвест-а! Къде забравихте уведомлението по чл.19, като член на надзорния съвет ??
                          Сделката не е на Инвест Кепитъл ( нито купува нито продава) "кучето е заровено другаде".

                          Браво на ПФБК за доброто IPO на Градус !!!!
                          Не виждам друг вариант за намаление на ФФ от под 5%.
                          Дайте жокер колега, може и на ЛС

                          Коментар


                          • Старата лисица Левон не случайно се показва на хоризонта ..........

                            https://www.bgonair.bg/denqt-on-air/...m_campaign=box


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Напротив,още ги стискам,за щастие не са многочакам си якия дивидент от 2-3%,какво да му мисля за някаква си бъдеща капиталова загуба от 25-30%
                              Стискал си ги до 1,70 и оттогава до сега стискаш други работи.
                              Но това си е твой проблем, разбира се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Мда, излиза че баш мажо го е купил тоя пакет от 852Т. И ако продавача е външен за групата, това би било много силен сигнал, че мажо силно вярва в акцията си и я счита за подценена.. И най-нормалното нещо е да се очаква че като пообере пакетите на лабилягите по тия нива, ще има пак рязко придвижване нагоре
                                Бъркате колеги за инвест-а! Къде забравихте уведомлението по чл.19, като член на надзорния съвет ??
                                Сделката не е на Инвест Кепитъл ( нито купува нито продава) "кучето е заровено другаде".

                                Браво на ПФБК за доброто IPO на Градус !!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X