IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Да да,подценена е много и е с огромен потенциал,преди 11 години се срина с близо 90% и от тогава до сега почти не е мръдналаТочно сега,защото много Ви се иска, акцията ще скочи в пътиТърговска война,вероятност за нова финансова криза и нов срив на световните борси ,но хима това не го бърка,той е железенМислете малко,еуфорията около експат свърши,много шум за нищо,стига писахте простотии.
    Напълно си прав с първото си изречение!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Да да,подценена е много и е с огромен потенциал,преди 11 години се срина с близо 90% и от тогава до сега почти не е мръдналаТочно сега,защото много Ви се иска, акцията ще скочи в пътиТърговска война,вероятност за нова финансова криза и нов срив на световните борси ,но хима това не го бърка,той е железенМислете малко,еуфорията около експат свърши,много шум за нищо,стига писахте простотии.
      Тук не се говорят такива думи. Ще развалиш рахатлъка сега на групичката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

        Спред мен увеличената брутално печлба на Хима означава само едно - свръх подценена акция с огромен потенциал. Не че и преди това не беше подценена, но сега вече си е направо извращение.
        Сравнете показателите на компанията с тези от IPO-то . Ще останете изненадани. Очаквам доброто представяне да продължи. Все по осезаемо се усеща и инфлацията, а това не е без значение.
        Бях направил таблица с печалбата на Хима, в която ясно се вижда рекорд за печалба и ръст на печалбата през първото тримесечие.
        Хима върви уверено към имиджа на една надеждна и отговорна компания.
        Да да,подценена е много и е с огромен потенциал,преди 11 години се срина с близо 90% и от тогава до сега почти не е мръдналаТочно сега,защото много Ви се иска, акцията ще скочи в пътиТърговска война,вероятност за нова финансова криза и нов срив на световните борси ,но хима това не го бърка,той е железенМислете малко,еуфорията около експат свърши,много шум за нищо,стига писахте простотии.
        Last edited by strol; 22.06.2018, 17:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          Увеличената печалба за мен лично означава нова цена на акцията с подкрепа на 2,30 да се увеличи със 51,6%
          и колело от нафтова печка
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Увеличение на цената с 50% е малко... Реалната картинка е в пъти от текущото ниво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              Увеличената печалба за мен лично означава нова цена на акцията с подкрепа на 2,30 да се увеличи със 51,6%
              Спред мен увеличената брутално печлба на Хима означава само едно - свръх подценена акция с огромен потенциал. Не че и преди това не беше подценена, но сега вече си е направо извращение.
              Сравнете показателите на компанията с тези от IPO-то . Ще останете изненадани. Очаквам доброто представяне да продължи. Все по осезаемо се усеща и инфлацията, а това не е без значение.
              Бях направил таблица с печалбата на Хима, в която ясно се вижда рекорд за печалба и ръст на печалбата през първото тримесечие.
              Хима върви уверено към имиджа на една надеждна и отговорна компания.

              Коментар


              • Увеличената печалба за мен лично означава нова цена на акцията с подкрепа на 2,30 да се увеличи със 51,6%

                Коментар


                • За дивидента Керезов каза във форума, че през последните години е еднакво пропорционален на печалбата, така че ако ръста на печалбата се запази следващата година следва да е към 10 ст

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Да и според мен нивото на подкрепа е 2.30 а джобовете са найстина дълбоки!По интересен ми е темпа на промяна на тази подкрепа
                    2018. 2,30
                    2017. 1.70
                    2016. 1.30
                    въпрос. Колега:
                    Колко според теб ще е нивото на подкрепа през. 2019 с това загатване за увеличение на печалбата със. 72%. ?
                    и респективно колко дивидент очакваш?
                    За дериватите супер аз лично чувам поне за още едно ipo. на есен. “с песен”. !
                    Дано сте прав...кой сектор?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

                      Купувача тук има "дълбоки джобове", и не веднъж последните месеци ни казва, че това е нивото на подкрепа, и който иска да продава е добре дошъл.
                      Дано излязат още няколко компании като Градус на пазара да се появят още няколко деривата, като този на Капман и така бавно и полека нашия пазар започва да придобива други измерения.
                      Както някой беше казал: "и кучия гъз по някое време го огрява слънцето" :-))))))))))))0

                      Спокойна вечер колеги !
                      Да и според мен нивото на подкрепа е 2.30 а джобовете са найстина дълбоки!По интересен ми е темпа на промяна на тази подкрепа
                      2018. 2,30
                      2017. 1.70
                      2016. 1.30
                      въпрос. Колега:
                      Колко според теб ще е нивото на подкрепа през. 2019 с това загатване за увеличение на печалбата със. 72%. ?
                      и респективно колко дивидент очакваш?
                      За дериватите супер аз лично чувам поне за още едно ipo. на есен. “с песен”. !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                        Смех отвсякъде За Капман или добро или нищо, затова ще замълча.

                        И аз .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                          Смех .
                          Смех отвсякъде За Капман или добро или нищо, затова ще замълча.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение


                            Може би трябва да посетите сайта на Капман


                            ето ви жокер -


                            Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia


                            Home » MTFNews » Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia

                            Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia

                            06/13/2018

                            На 13.06.2018г. в 12:21 часа се сключи първата сделка на регулиран пазар в България, с Търгуем сертификат базиран на фиксинга на БНБ за USD/BGN.
                            Това е първият в България публично търгуваем дериват със сетълмент Т+30, като приключването по сделката ще бъде извършено чрез системата на Централен депозитар АД.
                            Емисията се търгува в лева.
                            За повече информация посетете следния линк: USDBGN30 или MTF Sofia



                            Смех .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение

                              DD, какъв дериват на Капман се е появил?
                              предварително благодаря за информацията

                              Може би трябва да посетите сайта на Капман


                              ето ви жокер -


                              Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia


                              Home » MTFNews » Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia

                              Регистрира се първата сделка на сегмент „Други деривативни финансови инструменти“ на MTF Sofia

                              06/13/2018

                              На 13.06.2018г. в 12:21 часа се сключи първата сделка на регулиран пазар в България, с Търгуем сертификат базиран на фиксинга на БНБ за USD/BGN.
                              Това е първият в България публично търгуваем дериват със сетълмент Т+30, като приключването по сделката ще бъде извършено чрез системата на Централен депозитар АД.
                              Емисията се търгува в лева.
                              За повече информация посетете следния линк: USDBGN30 или MTF Sofia




                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

                                Купувача тук има "дълбоки джобове", и не веднъж последните месеци ни казва, че това е нивото на подкрепа, и който иска да продава е добре дошъл.
                                Дано излязат още няколко компании като Градус на пазара да се появят още няколко деривата, като този на Капман и така бавно и полека нашия пазар започва да придобива други измерения.
                                Както някой беше казал: "и кучия гъз по някое време го огрява слънцето" :-))))))))))))0

                                Спокойна вечер колеги !
                                DD, какъв дериват на Капман се е появил?
                                предварително благодаря за информацията

                                Коментар

                                Working...
                                X