IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol

    За хора като теб казват:Толкова е тъп,че не може да проумее,че има и умни хора
    И за теб може да е валидно .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

      Продължавш да се излагаш и и положението вече е трагично. Не знам да се смея ли или да плача..
      -Признаваш, че имаш ХИМ, но ме упрекваш за същата акция, че имам грешно инвестиционно решение Железен си !!!Направо гениален!!! Сам се определяш като некъдърник с ограничени и елементарни познания познания!!!!!

      -Имам покупки на ХИМ обикновени на 0,70лв , ХИМ прив. на 1,46 и мога да го докажа с официален документ от посредника!!!. Това е било на редовна сесия на БФБ. Хващам и бас, за каквато поискаш сума, че имам такива покупки.
      Наистина цената не е мръднала до момента и стои като закована.

      Явно ще си първият нобелов лауреат по математика, защото тук във форума никой не може да разбере твоите изключителни математически познания..Изобщо кой ли може?

      - Написаното от мен АКО в предишен отговор до теб , не е доказателствено твърдение за това, че цената не е мръднала за да го използваш. Това е ирония , която не можа да разбереш!!! Внимавай в детайлите, защото на капиталовия пазар това се гледа

      -Много ми е чудно, как при ръст от около 1,70 до около 2,30 цената няма никакво измененние. Това е в последните няколко месеца!

      Явно ще си имаш две нобелови награди за метематика, защото и това твърдение е феноменално!
      В заключение, ще ти предложа да смениш специализираното заведение на 4-ти километър с такова в КарлуковоМоже и там да имат интересно обучение и така да станеш всестранно развита личност
      Смятам всички коментари за излишни
      Attached Files

      Коментар


      • Очаквам парите от фармата .... марш в хима

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Всички ще видим колко е подценена 14 дни след ОСЛека полека до към 1,70 и после две години все на това ниво

          Първоначално изпратено от strol

          Напротив,още ги стискам,за щастие не са многочакам си якия дивидент от 2-3%,какво да му мисля за някаква си бъдеща капиталова загуба от 25-30%




          Уж не искаш да пада цената на акцията, и уж не говориш за нея като грешно инвестиционно решение .
          Изваждам ти какво си написал, защото вече си като необятна енциклопедия на познанието , капиталовите пазари, математиката и мисленето.
          Last edited by HiperioN; 25.06.2018, 14:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Сорри брато,знам,че от истината боли,истерията ти го доказваАз изложих само фактите,това е реалността пич,колкото и да не ти харесваТова,че си заложил на елементарните си ограничени познания за пазара и си взел поредното грешно инвестиционно решение си е лично твой проблем.И кога съм казвал,че искам акцията да падапроблема е , че както казваш от кризата до сега за съжаление не е мръднала,а вероятността да не мръдне още 10 години е реална.И не коментирай кой какви познания има,това времето ще го покаже,и то много скоро
            Продължавш да се излагаш и и положението вече е трагично. Не знам да се смея ли или да плача..
            -Признаваш, че имаш ХИМ, но ме упрекваш за същата акция, че имам грешно инвестиционно решение Железен си !!!Направо гениален!!! Сам се определяш като некъдърник с ограничени и елементарни познания познания!!!!!

            -Имам покупки на ХИМ обикновени на 0,70лв , ХИМ прив. на 1,46 и мога да го докажа с официален документ от посредника!!!. Това е било на редовна сесия на БФБ. Хващам и бас, за каквато поискаш сума, че имам такива покупки.
            Наистина цената не е мръднала до момента и стои като закована.

            Явно ще си първият нобелов лауреат по математика, защото тук във форума никой не може да разбере твоите изключителни математически познания..Изобщо кой ли може?

            - Написаното от мен АКО в предишен отговор до теб , не е доказателствено твърдение за това, че цената не е мръднала за да го използваш. Това е ирония , която не можа да разбереш!!! Внимавай в детайлите, защото на капиталовия пазар това се гледа

            -Много ми е чудно, как при ръст от около 1,70 до около 2,30 цената няма никакво измененние. Това е в последните няколко месеца!

            Явно ще си имаш две нобелови награди за метематика, защото и това твърдение е феноменално!
            В заключение, ще ти предложа да смениш специализираното заведение на 4-ти километър с такова в КарлуковоМоже и там да имат интересно обучение и така да станеш всестранно развита личност
            Last edited by HiperioN; 25.06.2018, 13:50.

            Коментар


            • Козлик,привет.Покажи се.Кажи нещо за акцията.Да купуваме ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Ти да видиш...тук вече периодичен бюлетин издават!!!
                http://www.chimimport.bg/bg/buletin
                Браво! Има напредък, макар и минимален в правилната посока. Виждам, че освен месечен има публикуван и седмичен бюлетин, които не дава много информация, но все пак е опит за подобрение на публичната информация за компанията. Ще се радвам, ако започнат да публикуват прогнози и резултати по месеци както са компаниите от групата на Стара Планина Холд АД.

                Коментар


                • 28,36% за последната година е ръстът. Факт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                    .. от кризата до сега за съжаление не е мръднала,а вероятността да не мръдне още 10 години е реална...
                    Не е мръднала ли!? Абе вие кой пазар гледате?! Колко пъти се разходи нагоре - надолу с по 100-200% в последните години? Ето моя сегашен пакет е с цена на придобиване 1,31 а пазарната цена е с близо лев нагоре и втори дивидент ще лапна. Доволен съм аз от такива "немърдания". Да, за кибиците които само гледат и хейтят отстрани няма особено значение, но за активните на пазара играчи, възможности за екстра доходност се отварят постоянно!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Сорри брато,знам,че от истината боли,истерията ти го доказваАз изложих само фактите,това е реалността пич,колкото и да не ти харесваТова,че си заложил на елементарните си ограничени познания за пазара и си взел поредното грешно инвестиционно решение си е лично твой проблем.И кога съм казвал,че искам акцията да падапроблема е , че както казваш от кризата до сега за съжаление не е мръднала,а вероятността да не мръдне още 10 години е реална.И не коментирай кой какви познания има,това времето ще го покаже,и то много скоро
                      Отговорили са ти много точно .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                        Излагаш се с това , което пишеш ,а евтините ти манипулативни номерца за да купиш малко бройки са жалки. Или просто си мазохист излязъл от 4-ти километър, който иска да губи пари от инвестиции, щом сам признаваш, че имаш ХИМ, но искаш да падне .
                        - Ако акцията не е мръднала от кризата защо да се притеснява някой , че ще падне? То няма на къде ... и само може да расте
                        - Ако разбираше поне малко от инфлация щеше да знаеш за какво пиша. И най - важното как влияе тя на капиталовите пазари. Ама очевАдно си и без никакви икономически познания. То на 4-ти километър не правят лекции за такива неща.
                        - Вероятност за финансова криза има по всяко време и е по - важно какво ще направиш по време на самата криза. То ако всички бяха като тебе нямаше да има фондове и инвестирането щеше да е само за мазохисти
                        - Мислиш ли ( вижда се, че не ), че намалението на ФФ е случайно и някой купува щото Хима е тотален шит.
                        - Подобрението на печалбата и тя е предпоставка за спад на цената. Как досега никой не се беше сетил? Направо си велик!!!
                        - Тука вече удари бингото. Експат са отговорни за ръста и спада на акциите в целия свят. Само дето ръста на Хима е от по - скоро и Експат нямат нищо общо. Можеш поне да помислиш преди да пишеш неверни неща или ако мисленето не ти се отдава поне да видиш кога започна ръста на ХИМА.
                        Сорри брато,знам,че от истината боли,истерията ти го доказваАз изложих само фактите,това е реалността пич,колкото и да не ти харесваТова,че си заложил на елементарните си ограничени познания за пазара и си взел поредното грешно инвестиционно решение си е лично твой проблем.И кога съм казвал,че искам акцията да падапроблема е , че както казваш от кризата до сега за съжаление не е мръднала,а вероятността да не мръдне още 10 години е реална.И не коментирай кой какви познания има,това времето ще го покаже,и то много скоро

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от namira Разгледай мнение

                          Точно казано!
                          През последните месеци опитах през немалко хора (близко до мажо) да потърся инфо, но мълчанието е пълно.
                          Това също е интересно, нещо ще се случва... дано да е в + за всички акционери и дружеството разбира се.
                          Морето е пълно с приказливци....

                          пп Шегичка !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                            Ако е мажо, то тогава е наясно, че цената е ниска. Ако е друг, едва ли не си е написал домашното да направи анализ на Хима и е видял сериозен потенциал за нещо ( печалба ). Толкова много пари не се хвърлят на вятъра.
                            Точно казано!
                            През последните месеци опитах през немалко хора (близко до мажо) да потърся инфо, но мълчанието е пълно.
                            Това също е интересно, нещо ще се случва... дано да е в + за всички акционери и дружеството разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от namira Разгледай мнение
                              За една година акционерите са намалели от 3 871 на 3 526, т.е. с 345, доста сериозен сигнал наистина. Интересното е кой купува и повдигна цената - мажо или друг играч?
                              Ако е мажо, то тогава е наясно, че цената е ниска. Ако е друг, едва ли не си е написал домашното да направи анализ на Хима и е видял сериозен потенциал за нещо ( печалба ). Толкова много пари не се хвърлят на вятъра.

                              Коментар


                              • За една година акционерите са намалели от 3 871 на 3 526, т.е. с 345, доста сериозен сигнал наистина. Интересното е кой купува и повдигна цената - мажо или друг играч?

                                Коментар

                                Working...
                                X