IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
    С две думи:Толкова са големи,че не им пука за дребните и могат сами да си определят цената/в противовес с прогнозите на строл/ .И търсят стратегически партньор/но не на всяка цена/.Така,че очаквам ръст за пред бъдещият партньор да покажат мускули........очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/
    Този стратегическият,който ще вложи милиони евро ще гледа да влезе на възможно най-ниска цена а не над 3 лв или бъркам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
      С две думи:Толкова са големи,че не им пука за дребните и могат сами да си определят цената/в противовес с прогнозите на строл/ .И търсят стратегически партньор/но не на всяка цена/.Така,че очаквам ръст за пред бъдещият партньор да покажат мускули........очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/
      Много благодаря.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        загадъчен коментар...сега ще ме карраш да търся присъствал приятел - което ми напомня, излезе ли протокола?
        С две думи:Толкова са големи,че не им пука за дребните и могат сами да си определят цената/в противовес с прогнозите на строл/ .И търсят стратегически партньор/но не на всяка цена/.Така,че очаквам ръст за пред бъдещият партньор да покажат мускули........очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Глей ся, верно, че си възрастен човек, съответно забравяш и се вдетеняваш, но все пак трябва да си разбрал, че не съм чак толкова тъп и съм поне една идея над средното ниво, дори и тук Такива задачки, като разделянето на дивидента (даже чистия, че нали да е по-точно) на любовното послание и тимипорта, са толкова значими, че ми напомняш онзи виц:

          Млада учителка по математика влиза със закъснение в час, сяда тежко зад катедрата, поглежда учениците с премрежен поглед и пита:
          - Аааа, деца, ... какъв час имате?
          - По математика, госпожице.
          - Офф, да ... Добре тогава, пишете си условието на задачата: Две привлекателни, млади дами изпили по две чаши хубав френски коняк. Пита се в задачата: За чий хикс им е трябвало да си отворят и бутилка вино....

          та така - да не се подценяваме все пак, а и по възможност да даваме по малко принадена стойност на форума, ако може А за пиенето си имаме тема и там сме все високоинтелигентни
          Има едно неписано правило ,която и да е хартишка ако след рязък скок задържи по-вече от месец на едно ниво най-добре да я разкараш
          иначе се превръщаш в дългосрочен будала.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

            Ей аман от тролове и разбирачи.Ако беше отишъл на ОСА щеше да разбереш играта.Ама вярно ,ти нямаш тука щото кинти йок.
            загадъчен коментар...сега ще ме карраш да търся присъствал приятел - което ми напомня, излезе ли протокола?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Чисто и просто ,на батко игричката не се получи,на БФБ таксиметрови шофьори вече почти няма,ФФ намалявалголям смях,така,че цена 1.70 е логична.
              Ей аман от тролове и разбирачи.Ако беше отишъл на ОСА щеше да разбереш играта.Ама вярно ,ти нямаш тука щото кинти йок.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Глей ся, ...
                онзи виц:

                Млада учителка по математика влиза със закъснение в час,....
                Пита се в задачата: За чий хикс им е трябвало да си отворят и бутилка вино....

                та така - да не се подценяваме все пак,
                Глеам, ама нийде в условието не е казано бутилката каква е! Допустимо вероятно е ШАМПАНСКО (по женско е).
                -Ха вземи пробвай да я решиш ти тая задача без да отвориш бутилката!

                -Как пък ти дойде на ум ,- аз да подценя някой от този фронт? -смех породи у мен, но ти се радвам и то не само веч на задницата!
                Пич си и ти думам право!

                пп.- само ти турям апостроффф!
                Last edited by inta53; 02.07.2018, 17:21.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                  ти колко милиона ще вземеш на 1.7?
                  Честно казано 1,70 не ми звучи като много примамлива цена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Чисто и просто ,на батко игричката не се получи,на БФБ таксиметрови шофьори вече почти няма,ФФ намалявалголям смях,така,че цена 1.70 е логична.
                    ти колко милиона ще вземеш на 1.7?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      Нищо, освен че се будя сутрин в съседната спалня, а по някога и ме изритват пак от там!
                      Ако ми решиш задачката,- обещавам на 20,07, и друга да ти дам, ако пък и с нея се такоата...- ша затвърдим връзката!!!
                      ОБЕЩАНО!
                      Глей ся, верно, че си възрастен човек, съответно забравяш и се вдетеняваш, но все пак трябва да си разбрал, че не съм чак толкова тъп и съм поне една идея над средното ниво, дори и тук Такива задачки, като разделянето на дивидента (даже чистия, че нали да е по-точно) на любовното послание и тимипорта, са толкова значими, че ми напомняш онзи виц:

                      Млада учителка по математика влиза със закъснение в час, сяда тежко зад катедрата, поглежда учениците с премрежен поглед и пита:
                      - Аааа, деца, ... какъв час имате?
                      - По математика, госпожице.
                      - Офф, да ... Добре тогава, пишете си условието на задачата: Две привлекателни, млади дами изпили по две чаши хубав френски коняк. Пита се в задачата: За чий хикс им е трябвало да си отворят и бутилка вино....

                      та така - да не се подценяваме все пак, а и по възможност да даваме по малко принадена стойност на форума, ако може А за пиенето си имаме тема и там сме все високоинтелигентни
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Ти защо мислиш ,че 5 месеца стои на едно и също място и на кого бяха ония 800 000бр в една сделка?
                        Една щичка пролет не прави,трябва да са много за да стане по твойта.
                        Чисто и просто ,на батко игричката не се получи,на БФБ таксиметрови шофьори вече почти няма,ФФ намалявалголям смях,така,че цена 1.70 е логична.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Желязна логика, почти като моята за тройката - иска ни се нещо, значи да се случва и това е Реално тук никой нищо не знае, както сме казвали неведнъж, и всичко е пълна мистерия и догадки
                          Ти защо мислиш ,че 5 месеца стои на едно и също място и на кого бяха ония 800 000бр в една сделка?
                          Една щичка пролет не прави,трябва да са много за да стане по твойта.
                          Last edited by Grosss; 02.07.2018, 16:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Пробвай с ексела на компа - той побира всякакви числа Ти какво общо имаш със североизтока?

                            Нищо, освен че се будя сутрин в съседната спалня, а по някога и ме изритват пак от там!
                            Ако ми решиш задачката,- обещавам на 20,07, и друга да ти дам, ако пък и с нея се такоата...- ша затвърдим връзката!!!
                            ОБЕЩАНО!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              От това ниво започна да надига батко,братко или който и да се води купувачът.
                              Желязна логика, почти като моята за тройката - иска ни се нещо, значи да се случва и това е Реално тук никой нищо не знае, както сме казвали неведнъж, и всичко е пълна мистерия и догадки
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Груйче раздели ми 0,28025/0,05985 ..., че не ми го хваща елката
                                Пробвай с ексела на компа - той побира всякакви числа Ти какво общо имаш със североизтока?
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X