IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • BERKSHIRE HATHAWAY INC. винаги имат кеш за дялови инвестиции с хоризонт "за винаги", който е чудесен за нашата действителност!

    Само да не стане, като една банка на един кипърец, дето търсеше, търсеше и сега предлага фондовете на ERSTE Bank

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Колега, една запетайка каруца обръща.....

      Може би искаш да напишеш..
      " Мистър Керезов не говореше ли за стратегически инвеститор в ЗХБГ..? "

      Не, не говореше...Учеше ни за разликата между биодизел и биоетанол....

      пп Начи, в случая не можем да пишем " стратегически инвеститор ", а " стратегически наемодател "
      Съгласен съм

      Коментар


      • Между другото бях на събранието на ЦКБ и питах за дивидент. Отговора беше, че е имало такова обсъждане и такова предложение, но се е взело решение да не дават тази година. Банката се движела много добре до момента и всички били доволни. Не се очаква огромен ръст на печалбата, защото миналата година е имало много фактори накуп, които са повлияли и сега просто е нереалистично да се очаква подобно нещо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

          Керезов, не говореше ли за стратегически инвеститор при Зърнените във форума. Имам такъв спомен ...
          Колега, една запетайка каруца обръща.....

          Може би искаш да напишеш..
          " Мистър Керезов не говореше ли за стратегически инвеститор в ЗХБГ..? "

          Не, не говореше...Учеше ни за разликата между биодизел и биоетанол....

          пп Начи, в случая не можем да пишем " стратегически инвеститор ", а " стратегически наемодател "

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Явно истината,че на МАЖО не му пука за теб и за такива като теб те вдъхновява многоВсичко което си написал, звучи толкова отчаяно,глупаво и нелепо,че чак не искам да го коментирам.
            Керезов не говореше ли за стратегически инвеститор при Зърнените във форума. Имам такъв спомен ...
            Last edited by HiperioN; 02.07.2018, 20:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Това на събранието ли се каза или е твоя прогноза? Между другото съвсем отчая хората с чертирчките на БФБ-то с този пост.
              Кои са тия?

              Коментар


              • Всичко би трябвало да е на договорка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Този стратегическият,който ще вложи милиони евро ще гледа да влезе на възможно най-ниска цена а не над 3 лв или бъркам.
                  Цената няма да я определят на база на пазарната в момента и ще бъде значително по - висока.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                    С две думи:Толкова са големи,че не им пука за дребните и могат сами да си определят цената/в противовес с прогнозите на строл/ .И търсят стратегически партньор/но не на всяка цена/.Така,че очаквам ръст за пред бъдещият партньор да покажат мускули........очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/
                    Явно истината,че на МАЖО не му пука за теб и за такива като теб те вдъхновява многоВсичко което си написал, звучи толкова отчаяно,глупаво и нелепо,че чак не искам да го коментирам.

                    Коментар


                    • Излиза, че се търси голям международен партньор с добра репутаия. То в България няма кой да им бъде стратегически партньор, защото просто са прекалено големи. Тука може и да бъркам... и да излезе някоя голяма фирма... за инвеститор и партньор.
                      Ако това стане ще видим нова ракета на БФБ и цена много по - висока от сегашната.
                      Last edited by HiperioN; 02.07.2018, 19:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                        .....очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/
                        Това на събранието ли се каза или е твоя прогноза? Между другото съвсем отчая хората с чертирчките на БФБ-то с този пост.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Този стратегическият,който ще вложи милиони евро ще гледа да влезе на възможно най-ниска цена а не над 3 лв или бъркам.
                          цената я определя Батко както стана ясно и бройките са в него
                          Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                            С две думи:Толкова са големи,че не им пука за дребните и могат сами да си определят цената/в противовес с прогнозите на строл/ .И търсят стратегически партньор/но не на всяка цена/.Така,че очаквам ръст за пред бъдещият партньор да покажат мускули........очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/
                            Този стратегическият,който ще вложи милиони евро ще гледа да влезе на възможно най-ниска цена а не над 3 лв или бъркам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                              С две думи:Толкова са големи,че не им пука за дребните и могат сами да си определят цената/в противовес с прогнозите на строл/ .И търсят стратегически партньор/но не на всяка цена/.Така,че очаквам ръст за пред бъдещият партньор да покажат мускули........очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/
                              Много благодаря.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                загадъчен коментар...сега ще ме карраш да търся присъствал приятел - което ми напомня, излезе ли протокола?
                                С две думи:Толкова са големи,че не им пука за дребните и могат сами да си определят цената/в противовес с прогнозите на строл/ .И търсят стратегически партньор/но не на всяка цена/.Така,че очаквам ръст за пред бъдещият партньор да покажат мускули........очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/

                                Коментар

                                Working...
                                X