IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    Интересно съвпадение, аз за моите 12 години тук се убедих, че 90% от печалбите си съм ги правил чрез позициите на Хим и ЦКБ, останалите 10 са от изключително късметлийска спекула. Подобна статистика при мен никога няма да внася колебание в избора на позиции занапред. Или Хим или нищо.
    Интересното е , че не си изолиран случай !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Ами да си го лъска сам(имиджа),без моя помощ,на мен 12 години тук ми стигат " Времето е наше и ние сме във времето "Свят голям, борси и компании колкото щеш.Не съм злобар,пожелавам успех и късмет на всички тук.
      Интересно съвпадение, аз за моите 12 години тук се убедих, че 90% от печалбите си съм ги правил чрез позициите на Хим и ЦКБ, останалите 10 са от изключително късметлийска спекула. Подобна статистика при мен никога няма да внася колебание в избора на позиции занапред. Или Хим или нищо.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

        Еий злобно човече си.Кажи на кой мажо му пука за теб?Важното не аз да съм добре,а Вуте да е зле.
        Идеята ми бе,че никой от дребните не влияе на цената.И това не е лошо.А мажо иска да го излъска и сподели скъпо със стратегически партньор.При очакван ръст на печалбата и повишен пропорционално дивидент и предното ми писание за партньор,очаквам скоро 3лв.
        Ами да си го лъска сам(имиджа),без моя помощ,на мен 12 години тук ми стигат " Времето е наше и ние сме във времето "Свят голям, борси и компании колкото щеш.Не съм злобар,пожелавам успех и късмет на всички тук.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

          При очакван ръст на печалбата и повишен пропорционално дивидент и предното ми писание за партньор......
          Аз пак да си попитам - това на събранието ли се каза? Не се заяждам, наистина ми е интересно.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Явно истината,че на МАЖО не му пука за теб и за такива като теб те вдъхновява многоВсичко което си написал, звучи толкова отчаяно,глупаво и нелепо,че чак не искам да го коментирам.
            Еий злобно човече си.Кажи на кой мажо му пука за теб?Важното не аз да съм добре,а Вуте да е зле.
            Идеята ми бе,че никой от дребните не влияе на цената.И това не е лошо.А мажо иска да го излъска и сподели скъпо със стратегически партньор.При очакван ръст на печалбата и повишен пропорционално дивидент и предното ми писание за партньор,очаквам скоро 3лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Добре де, и като ви дадат една прогноза на вятъра, дето после я ревизират 50 пъти, по-хубаво ли ще се почувствате? Не го разбирам това желание за прогнози, от които няма никакъв смисъл, защото не носят нищо, освен пожелателна идея - както каза един прокурсит в едно лизингово дружество с претенции - очакваме да даваме 15-20 милки годишно, ама че от 15 до 20 милки разликата е 33% - кво ти пука, мила моя майно льо, нали имаш прогноза, пък ако не стане, ще се оправдааем с международното положение и толкова...
              За прогнозите ок, възможно е да се допуснат грешки. Но съм убеден на 100%, че е много по-добре за всеки инвеститор или спекулант да следи резултатите на компанията месец за месец отколкото да чака отчета на всеки три месеца.

              Ускоряването на растежа на българската икономика все още не е приключило. Въпреки лекото понижение на очаквания годишен ръст на БВП до 4%, през 2018 г. икономиката на България е на път да отчете най-високия темп на растеж от световната финансова криза насам.Това прогнозира икономическият екип на УниКредит Булбанк в последния си тримесечен анализ за икономиката на ЦИЕ.
              https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...ika-si-263998/

              п.п Както написах и в предния ми пост: Очаквам много по-добър отчет и ръст минимум до нивата от януари месец. Защо не и по-висок
              Last edited by Innocent; 03.07.2018, 14:38.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                Браво, много добра новина ... въпреки, че на сайта им в раздел новини последната информация е от 15 ноември 2017г. Има напредък: нов сайт, повече инфо, седмичен и месечен бюлетин, но все още са далеч от групата на Стара Планина и Софарма, липса на прогнози и резултати по месеци. Надявам се след по-малко от месец да компенсират с много по-добър отчет и ръст минимум до нивата от януари месец. Защо не и по-висок

                http://www.chimimport.bg/bg/novini
                Добре де, и като ви дадат една прогноза на вятъра, дето после я ревизират 50 пъти, по-хубаво ли ще се почувствате? Не го разбирам това желание за прогнози, от които няма никакъв смисъл, защото не носят нищо, освен пожелателна идея - както каза един прокурсит в едно лизингово дружество с претенции - очакваме да даваме 15-20 милки годишно, ама че от 15 до 20 милки разликата е 33% - кво ти пука, мила моя майно льо, нали имаш прогноза, пък ако не стане, ще се оправдааем с международното положение и толкова...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Групата "Химимпорт" купува пето лизингово дружество
                  Браво, много добра новина ... въпреки, че на сайта им в раздел новини последната информация е от 15 ноември 2017г. Има напредък: нов сайт, повече инфо, седмичен и месечен бюлетин, но все още са далеч от групата на Стара Планина и Софарма, липса на прогнози и резултати по месеци. Надявам се след по-малко от месец да компенсират с много по-добър отчет и ръст минимум до нивата от януари месец. Защо не и по-висок

                  http://www.chimimport.bg/bg/novini
                  Last edited by Innocent; 03.07.2018, 10:54.

                  Коментар


                  • Групата "Химимпорт" купува пето лизингово дружество

                    Новата сделка е за активите на 11-тата по пазарен дял компания, тази на Пощенска банка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      ок, благодаря ти


                      Гледай мача;- това ми е другият фаворит- жялко че отива срещу първият ми ФАВООООООррр!-пор фавор да го ева са тия битни патеки!????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Не, - Щипахме се с Груйча по мегдана, а му бях обещал да му отвърна преди месеци, ама туй си е наша закачка. Пък тука тръгна едно овкусяване, едни гарнитури и тъй разчесахти ми пъпката и аз се посолих- да ми мине!!!
                        ок, благодаря ти

                        П.П. И аз съм забелязъл, че "Груйча" обича да се щипе
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Добре де, задавам затворен въпрос с молба да отговориш с "да" или "не" - притежаваш ли акции към днешна дата от Химимпорт? Би ли отговорил?

                          Не, - Щипахме се с Груйча по мегдана, а му бях обещал да му отвърна преди месеци, ама туй си е наша закачка. Пък тука тръгна едно овкусяване, едни гарнитури и тъй разчесахти ми пъпката и аз се посолих- да ми мине!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Казвал съм го- И показвал, но нямам нужда от последователи. Винаги "съм казвал,- за да сеща снахата" !
                            Или "плевнята- вратата - сам си намери!!!
                            Добре де, задавам конкретен въпрос с молба да отговориш с "да" или "не" - притежаваш ли акции към днешна дата от Химимпорт? Би ли отговорил?
                            Last edited by 15%; 02.07.2018, 20:52.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Казвал съм го- И показвал, но нямам нужда от последователи. Винаги "съм казвал,- за да сеща снахата" !
                              Или "плевнята"- вратата - сам си намери!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Не, решения не предлагам! Нося си дърветата (на кръс на хикс, на "ж"ътва) сам!
                                а пречи ли ти да кажеш дали притежаваш акции поне?
                                Last edited by 15%; 02.07.2018, 20:47.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X