IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

    Убеден съм, че ще бъдеш тук, но също така вярвам и че ще ни обясниш как междувремено си успял да натовариш до горе по позицията.

    Принципно почти винаги съм споделял вижданията ти за ХИМ, но това предоверяване на ТА за БГ пазар според мен ще ти изиграе лоша шега. Да не говорим, че дори на твоята графика се вижда какво се случи в края на миналата година след падането на 50СМА под 200СМА. Сега като добавим съвпадането на момента с дивидента / лично аз ще го реинвестирам целия /, както и няколко допълнителни детайла около компанията, то очаквам да пропуснем прогнозата ти за 2019 и директно да се озовем в 2021 още тази Коледа .
    Разбира се винаги може да изникне някакво форсмажорно обстоятелство, но се надявам съвсем скоро да се окаже трудно да събереш 6 цифрен пакет под твоята цена от 2.5лв.
    Това разбира се си е мое мнение, но няма да пропусна да ти го припомня по Коледа
    ок

    чакате подаръци за Коледа

    а аз чакам на Коледа да ми се присмивате за "това предоверяване на ТА за БГ пазар"

    всичко е ясно
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

      няма промяна ............ прогнозата си остава същата от преди 5 месеца:

      - песимистичен вариант ........ 1,15 лв.

      - оптимистичен вариант ...... 1,50 лв.

      п.п. прогнозата е до септември 2019 .......... или най-късно до коледа 2019
      Абсолютно съм съгласен с оптимистичния вариант 1,50-1,60 Песимистичния според мен е даже малко под лев.Да, определено върха беше 2.60 Знам,че Ви е гадно, но даже и да сте жени бъдете мъже и го приеметеВсе пак това са само пари,важното е да сме здрави
      пп. И пръча на Козлик да е жив и здрав,че да го храни още дълги години https://www.youtube.com/watch?v=eeoayn8P6RY
      Last edited by strol; 26.08.2018, 16:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Затова помолих учтиво да напишеш на г н Керезов да сподели лично за кои четири фирми се търси стратегически партньор.Беше доста твърд и уверен в това което сподели и не вярвам да. Го скрие от форума.
        1. Винаги пиша учтиво на мистър Керезов ............. ако смяташ, че не съм достатъчно учтив към него можеш сам да му пишеш...
        2. Не виждам защо трябва да се пита мистър Керезов на лични след като "не вярвам да. Го скрие от форума"
        3. Аз не съм акционер в нито едно дружество от Групата ............ така, че няма причина да ми се отговаря...
        4. Ти си бил на ОСА. Ти си присъствал на разговорите за стратегически инвеститори .......... най-нормалното нещо е ти да продължиш диалога по темата...
        аз какво да му кажа и да попитам?!?!? ........... нещо от рода на: "Мистър Керезов, един от форума каза едно, а след 2 месеца един друг каза друго .......... вие какво ще добавите или коментирате?". Така ли си ги представяш нещата?
        5. Слухове, надежди и очаквания има много, но аз предпочитам да прочета инфото по надлежния ред когато има някакво реално действие и резултат.



        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
          ти си втория с претенции да "пиеш инфо от извора" на ОСА



          виж първия какво сподели:


          вземете сега се разберете кой какво е чул и къде реално казаните думи преминават към фантазиите ви
          Затова помолих учтиво да напишеш на г н Керезов да сподели лично за кои четири фирми се търси стратегически партньор.Беше доста твърд и уверен в това което сподели и не вярвам да. Го скрие от форума.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

            и другата коледа ще бъде онлайн тук ............ спи спокойно...
            Убеден съм, че ще бъдеш тук, но също така вярвам и че ще ни обясниш как междувремено си успял да натовариш до горе по позицията. Принципно почти винаги съм споделял вижданията ти за ХИМ, но това предоверяване на ТА за БГ пазар според мен ще ти изиграе лоша шега. Да не говорим, че дори на твоята графика се вижда какво се случи в края на миналата година след падането на 50СМА под 200СМА. Сега като добавим съвпадането на момента с дивидента / лично аз ще го реинвестирам целия /, както и няколко допълнителни детайла около компанията, то очаквам да пропуснем прогнозата ти за 2019 и директно да се озовем в 2021 още тази Коледа .
            Разбира се винаги може да изникне някакво форсмажорно обстоятелство, но се надявам съвсем скоро да се окаже трудно да събереш 6 цифрен пакет под твоята цена от 2.5лв.
            Това разбира се си е мое мнение, но няма да пропусна да ти го припомня по Коледа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

              по коледа ще бъдеш ли онлайн тук?
              и другата коледа ще бъде онлайн тук ............ спи спокойно...
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • ти си втория с претенции да "пиеш инфо от извора" на ОСА

                Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Моля те напишете лично до г н Керезов защото изреченията бяха доста по различни и интересни....а който поостана след това. Доста мъдри неща може. Би чу между редовете.....цитирам:
                стратегически партньори за 4 конкретни бизнеса и. Предприятия...Мажо каза не.
                Мислим нищо да продаваме не.


                Е в наш стил...и много други неща бяха казани и то. Все положителни,твърди намерения—но да сте дошли дето се вика!
                виж първия какво сподели:
                Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                С две думи:Толкова са големи,че не им пука за дребните и могат сами да си определят цената.
                И търсят стратегически партньор/но не на всяка цена/.
                Така,че очаквам ръст за пред бъдещият партньор да покажат мускули........очаква се ръст на печалбата постоянен и плавен,оттам и дивидента на горе.Така,че разните тук разбирачи не пеем в хора /включително и аз разбира се/
                вземете сега се разберете кой какво е чул и къде реално казаните думи преминават към фантазиите ви

                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                  нали на ОСА мажо е обявил, че се очаква в ХИМ да влезне стратегически инвеститор .............. това изяснява всичко случило се в последните малко над 8 месеца
                  Моля те напишете лично до г н Керезов защото изреченията бяха доста по различни и интересни....а който поостана след това. Доста мъдри неща може. Би чу между редовете.....цитирам:
                  стратегически партньори за 4 конкретни бизнеса и. Предприятия...Мажо каза не. Мислим нищо да продаваме не. Е в наш стил...и много други неща бяха казани и то. Все положителни,твърди намерения—но да сте дошли дето се вика!
                  Last edited by Scottie Pippen; 25.08.2018, 23:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                    няма промяна ............ прогнозата си остава същата от преди 5 месеца:

                    - песимистичен вариант ........ 1,15 лв.

                    - оптимистичен вариант ...... 1,50 лв.

                    п.п. прогнозата е до септември 2019 .......... или най-късно до коледа 2019
                    по коледа ще бъдеш ли онлайн тук?
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                      2,80-3,00 лв. през 2020-2021 ........ така мисля към днешна дата...
                      Кого ли се опитваш да излъжеш!
                      Както беше споменал преди време, до края на 2019 няма да имаш стинки за покупки, ще бъдеш валат и естествено артията требва да пада дотогава, за да можеш да намажеш филията. И след това, разбираш ли 2020-2021 - ръст, за да можеш пак да я намажеш.
                      Ама моля ти се, тия бакалски сметки са изключително комични.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                        лел4ето по-долу искаше прогноза, а аз като пиша каквото мисля не се съобразявам дали теб те устройва, нали?



                        не оставам на никого длъжник за каквото и да е ............. трябва да си се убедил вече в това...
                        Ок. Щом ще се цакаме.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Освен големия и аз съм купувал...
                          на 2.40 продадох, но почнах рано да купувам заблуден от големия. Сега си имам и ще чакам и диведента ще взимам.
                          2,80-3,00 лв. през 2020-2021 ........ така мисля към днешна дата...
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Предположения кой е големия и колко е голям? Аз продължавам да мисля, че е около мажо и се мъти нещо...., но ще разберем
                            нали на ОСА мажо е обявил, че се очаква в ХИМ да влезне стратегически инвеститор .............. това изяснява всичко случило се в последните малко над 8 месеца
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              С тия приказки започваш да се държиш по същия начин, като твоя "голям приятел" индианеца и като мечето Монти.
                              лел4ето по-долу искаше прогноза, а аз като пиша каквото мисля не се съобразявам дали теб те устройва, нали?

                              Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Ще те взема на подбив.
                              не оставам на никого длъжник за каквото и да е ............. трябва да си се убедил вече в това...
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                                няма промяна ............ прогнозата си остава същата от преди 5 месеца:

                                - песимистичен вариант ........ 1,15 лв.

                                - оптимистичен вариант ...... 1,50 лв.

                                п.п. прогнозата е до септември 2019 .......... или най-късно до коледа 2019
                                С тия приказки започваш да се държиш по същия начин, като твоя "голям приятел" индианеца и като мечето Монти.
                                Ще те взема на подбив.

                                Коментар

                                Working...
                                X