IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уважаеми колеги, които търгувате сега единствено със страх, защото нищо друго не е останало в портфейлите ви, пазарът рано или късно ще обърне!... Едва ли обаче форумът ще забрави недостойното ви поведение в този момент! „Нужни са 20 години, за да си изградите добра репутация, и 5 минути, за да я съсипете" - казва Бъфет.

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=C4WnRvJdAiE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        какво правите, жабчета? ....... спите ли? ..... алигатора пак се погрижи в петък да спите спокойно през уикенда

        спете, спете , батериите трябва да за заредени за новата седмица .......... че не знае кога ще си загубите съня

        до кога мислите, че алигатора ще се грижи за вас да спите спокойно??? .......... смятам, че вече ви е време да се оправяте сами...

        мда
        Жабчетата са в ступор,забравиха да крякат,само въртят очите и се оглеждатПо-умните започнаха да се спасяват поединично, тайничко без да вдигат много шум
        https://www.youtube.com/watch?v=k85mRPqvMbE

        Коментар


        • какво правите, жабчета? ....... спите ли? ..... алигатора пак се погрижи в петък да спите спокойно през уикенда

          спете, спете , батериите трябва да за заредени за новата седмица .......... че не знае кога ще си загубите съня

          до кога мислите, че алигатора ще се грижи за вас да спите спокойно??? .......... смятам, че вече ви е време да се оправяте сами...

          мда
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Бруталното рали тепърва предстои.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              пей, сърце ....... кой е като тебе?

              =========
              ----------------

              ЦКБ-то знаем на колко го купи и на колко го разкара, но сега няма да казваме
              Ами купих го на левче.Доста скрийншотчета ти пратих тогава ама не вярвам да си спомняш .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Тоя шит още тогава писах че ще го разкарам понеже не ми харесва.И го направих за което и писах.Писах също че не ме интересува къде може да иде цената впоследствие.Така ли беше ? И не бяха 1000 акции а 4200 ако не се лъжа.Имах пакет на ЦКБ 33200 бр който разкарах на 1.72 .Разкарах и другите артии след месеци и останах с няколко девидентни.Сега спя спокойно и ходя по плажовете из света .
                пей, сърце ....... кой е като тебе?

                =========
                ----------------

                ЦКБ-то знаем на колко го купи и на колко го разкара, но сега няма да казваме
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение

                  Брато, ти нали миналата година продаде шита на 1,70 и май пак по същото време пускаше мантри за бъдещето и "казах ли ви"? Не ми се рови във форума ама на 99% съм сигурен.
                  Или тогава си излъгал и си продал крупните хиляда акции на върха 2,55?
                  Тоя шит още тогава писах че ще го разкарам понеже не ми харесва.И го направих за което и писах.Писах също че не ме интересува къде може да иде цената впоследствие.Така ли беше ? И не бяха 1000 акции а 4200 ако не се лъжа.Имах пакет на ЦКБ 33200 бр който разкарах на 1.72 .Разкарах и другите артии след месеци и останах с няколко девидентни.Сега спя спокойно и ходя по плажовете из света .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    много преди теб ме нямаше на борда, а и още нямам... , но незнам дали да не- докато ти си зверски сигурен, а това противоречи на цитатите които ползваш и се позоваваш! Повярвал си си и си маХ- от 40дни.
                    Дърво отнасям и то за второ влизане в BSO (макар и трески да са), но от тука не

                    пп. много вя байряка по върха на позицията, та останах с впечатление , че самият ти проспа да излизаш и го направи около 2,20 (дърпах ти ушите по погорни нива и ти го припомних преди дни), а това ти бе единствена позиция -по внушения от теб- все си е кяр лош няма
                    добре, де ...... аз не се състезавам нито с теб, нито с някой друг, нали?

                    по-добър си от мен и ти свалям шапка ........ ако трябва и снимката "респект с поклона" ще ти кача .......... какво искаш да направя за да ти мине?

                    не мога да разбера защо все още не можеш да преглътнеш онази случка с графиката ти и толкова ......... извиних ти се най-официално ......... сега пак ти се извинявам и си поръсвам главата с пепел и толкова ......... защо мине-немине време и като се сетиш за графиката излизаш извън нерви, че после ме караш да пиша из форума неща които не искам да пиша за минали неща и да показвам сделки които отдавна са в миналото и никой не го интересува?

                    ще цитирам радой ралин: "миналото не се връща ...... само се преглъща..."

                    ще добавя от мен: "преглътни ...... и не се мъчи" ...... за твое добро е...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                      Ще попитам пак.Като сте продали и смятяте,че сте постъпили правилно/което за сега е така,ама за сега/,защо по цял ден спамите по темата.?Ето аз продадох преди няколко месеца зръно и не съм отварял темата от тогава.
                      Писаха че им липсвам и от тогава съм тук отново.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        я ми припомни на този лист ти къде точно купи?

                        [ATTACH=CONFIG]n3408619[/ATTACH]


                        при първия ми ден на продажби алигатора купи 17 023 акции на 2,50 лв. ....... всичко останало пое форума

                        някой друг ще си признае ли, че е купил от мен на този ден?




                        много преди теб ме нямаше на борда, а и още нямам... , но незнам дали да не- докато ти си зверски сигурен, а това противоречи на цитатите които ползваш и се позоваваш! Повярвал си си и си маХ- от 40дни.
                        Дърво отнасям и то за второ влизане в BSO (макар и трески да са), но от тука не

                        пп. много вя байряка по върха на позицията, та останах с впечатление , че самият ти проспа да излизаш и го направи около 2,20 (дърпах ти ушите по погорни нива и ти го припомних преди дни), а това ти бе единствена позиция -по внушения от теб- все си е кяр лош няма
                        Last edited by inta53; 22.11.2018, 00:15.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                          Мислех че имаш доста повече бройки,но пък цената е супер аз съм 15 стинки по надолу.Защо си на 0,3%... Голям + от мен
                          това е първия ден на продажби и след това 2 месеца излизах ....... алигатора ми взе основния пакет след това, но не пожела да се разберем да е в една сделка ......... всичко с хиляда мъки мина на дребни раздробени сделки .......... като засилих цената (дръпнах се на 2,30) и от паниката падна на 2,16 .......... тук във форума пишехте "нямат ли телефони да се разберат, че толкова брутално излиза", а алигатора се криеше и не даваше цена ..... повтарям - не даде никаква цена, а го чаках с дни...

                          мисля, че положението вчера е било същото ...... чакали са алигатора с дни да даде цена и вчера са се пуснали на пързалката ............ в следващите дни алигатора само ще обира в края на сесията за да няма паника, а излизащите с големи пакети ще го чакат да сложи ордери за да му сипят...

                          лека полека от другата седмица ще си пада цената ............ за да се крепи цената трябват пари и тези пари трябват да се сложат на пода на борсата защото с обирания в последната минута "маймуните" ще се лъжат само няколко дни...

                          не е препоръка за покупки и продажби - нямам акции, но вие и това знаете
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            е тук по-добре да видите
                            ..
                            [ATTACH=CONFIG]n3408624[/ATTACH]
                            Мислех че имаш доста повече бройки,но пък цената е супер аз съм 15 стинки по надолу.Защо си на 0,3%... Голям + от мен

                            Коментар


                            • е тук по-добре да видите

                              Click image for larger version

Name:	1234.jpg
Views:	1
Size:	28.0 КБ
ID:	3408624

                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                                Не му припомняй, че късно е излязъл- тоя няма озъптане! За взичко друго си прав!
                                я ми припомни на този лист ти къде точно купи?

                                Click image for larger version

Name:	123.jpg
Views:	1
Size:	29.1 КБ
ID:	3408619



                                при първия ми ден на продажби алигатора купи 17 023 акции на 2,50 лв. ....... всичко останало пое форума

                                някой друг ще си признае ли, че е купил от мен на този ден?



                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X