IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен разковничето е скрито вътре в групата .... т.е на ОСА нали бе казано че се договаря допускане на стратегически инвеститор. Явното бързане за спада е че наближава цената Х, на която той да влезе. На продалите на 2.50 честит профит. Аз не съм от тях ........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

      Технически погледнато винаги след спад идва ръст, така че наистина предстои.
      нека се извърви целия път до долу, а едва след това ще се мисли за ръст ......... не бива да се слага каруцата пред магарето


      Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

      Харесва ми, че някой се обръща и гледа назад, за да се аргументира за напред - аз също го правя. Обаче предния спад е бил заради КТБ. Сега няма такова сътресение, което да го е предизвикало.
      причини винаги се намират, ако търсиш такава, де ......... миналия път ако е било КТБ, то тогава по-миналия път беше Гърция ........... следващата седмица англ.парламент ще гласува сделката с ЕС ........... защо този път причината да не е "Брекзит без сделка"

      Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

      Да се обърнем към Софикс със същия метод - спадът е започнал преди година и половина вече (от Август 2017), съответно логически погледнато, скоро има вероятност и да започнем да растем. Софикс тръгне ли, Химимпорт няма къде да иде, все пак е флагман.
      гледаш само от едната страна на монетата .......... защо не предположиш, че Софикс няма да тръгне заради ХИМ, например

      защо не погледнем, че на Софка беше необходимо 31 месеца преди да тръгне ........... а до сега са минали само 17 месеца (от Август 2017)

      Last edited by polki; 10.01.2019, 13:53.
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        пуснали са ви ............. браво

        имам един въпрос ........ с повишена трудност

        при положение, че миналия спад продължи над 2 години (26 месеца - от април 2014 до юни 2016), а до сега от настоящият спад са минали само 11 месеца ......... колко месеца още ще пада акцията?
        [ATTACH=CONFIG]n3428769[/ATTACH]
        Технически погледнато винаги след спад идва ръст, така че наистина предстои. Харесва ми, че някой се обръща и гледа назад, за да се аргументира за напред - аз също го правя. Обаче предния спад е бил заради КТБ. Сега няма такова сътресение, което да го е предизвикало. Да се обърнем към Софикс със същия метод - спадът е започнал преди година и половина вече (от Август 2017), съответно логически погледнато, скоро има вероятност и да започнем да растем. Софикс тръгне ли, Химимпорт няма къде да иде, все пак е флагман.
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          пуснали са ви ............. браво

          имам един въпрос ........ с повишена трудност

          при положение, че миналия спад продължи над 2 години (26 месеца - от април 2014 до юни 2016), а до сега от настоящият спад са минали само 11 месеца ......... колко месеца още ще пада акцията?
          [ATTACH=CONFIG]n3428769[/ATTACH]
          Още 5-6 месеца до 1,60. Не е препоръка мнението ми!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Бруталното рали тепърва предстои.
            пуснали са ви ............. браво

            имам един въпрос ........ с повишена трудност

            при положение, че миналия спад продължи над 2 години (26 месеца - от април 2014 до юни 2016), а до сега от настоящият спад са минали само 11 месеца ......... колко месеца още ще пада акцията?
            Click image for larger version

Name:	2019-01-10_chim.jpg
Views:	1
Size:	92.2 КБ
ID:	3428769

            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Бруталното рали тепърва предстои.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                пазете 1,84 за да не ревете ......... препоръка е...

                пратете делегация при алигатора ..... ако трябва
                Хахаха...кауза пердута,подкрепа ще има на 1,72лв.пробие ли я става страшно
                Last edited by strol; 10.01.2019, 11:57.

                Коментар


                • пазете 1,84 за да не ревете ......... препоръка е...

                  пратете делегация при алигатора ..... ако трябва
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                    Aбе голям си трол.Нямаш акции,смяташ,че дългосрочно ще пада,а пишеш постоянно,че и гледаш бидовете.
                    Някакъв елементарник, иска да сваля и да купи тънко.
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Aбе голям си трол.Нямаш акции,смяташ,че дългосрочно ще пада,а пишеш постоянно,че и гледаш бидовете.
                      Личи му, че е ял дървото, нали!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                        Лоша работа тук и като гледам все по безнадеждна ставаМного тъжно, много....Все пак може да шитнете на 1,80 и след няколко месеца да си ги купите пак на левче.То пък вярно,като гледам бида и на тази цена няма кой да ги купи
                        Aбе голям си трол.Нямаш акции,смяташ,че дългосрочно ще пада,а пишеш постоянно,че и гледаш бидовете.

                        Коментар


                        • Прави ми впечатление настоятелното подливане и заледяване на водата точно тук, явно има очаквано развитие

                          Коментар


                          • strol, ако продължите със заяжданията ще получите бан.
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • След като купим, какво да правим. Аз разбирам, че очакваш покачване. Но не казваш над днешната цена или по скромно ще бъде.

                              Коментар


                              • Лоша работа тук и като гледам все по безнадеждна ставаМного тъжно, много....Все пак може да шитнете на 1,80 и след няколко месеца да си ги купите пак на левче.То пък вярно,като гледам бида и на тази цена няма кой да ги купи
                                Last edited by strol; 03.01.2019, 14:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X