IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    За какво спорите не мога да ви разбера.То е ясно като бял ден че тая артия ще падне.Дали ще спре на 1.30 или по-надолу ще видим.Какво толкова се впрягате като че ли не играете на бфб.Ако сте с повече опит трябва само да знаете какво ще последва.Празнато надъхване да се случи чудо няма да помогне.Икономиката в БГ ще се свие.Ще намалеят парите от еврофондовете.Мрат хора а младите бягат.Българите ще им намалеят парите и ще се стискат заради несигурноста.Имаме и увеличение на цените на какво ли не.За капак нови милиарди заеми.Ясно е че идва дърво.Какъв ръст на борсата ? Няма да има разбира се.Посоката е само надолу.
    Скоро Америка ще се раздруса от криза и Европа ще се оцапа отново а България ще колабира.
    Някои твърдят, че тази година ще й се размине.
    Ти какво мислиш?

    Коментар


    • За какво спорите не мога да ви разбера.То е ясно като бял ден че тая артия ще падне.Дали ще спре на 1.30 или по-надолу ще видим.Какво толкова се впрягате като че ли не играете на бфб.Ако сте с повече опит трябва само да знаете какво ще последва.Празнато надъхване да се случи чудо няма да помогне.Икономиката в БГ ще се свие.Ще намалеят парите от еврофондовете.Мрат хора а младите бягат.Българите ще им намалеят парите и ще се стискат заради несигурноста.Имаме и увеличение на цените на какво ли не.За капак нови милиарди заеми.Ясно е че идва дърво.Какъв ръст на борсата ? Няма да има разбира се.Посоката е само надолу.Скоро Анерика ще се раздруса от криза и Европа ще се оцапа отново а България ще колабира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

        Не му се обеснявай
        Правилата на сайта не ми позволяват да му "се обясня"..
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          Не знам за "него". 40% са ми от този на 1.75. Други въпроси?
          Не му се обеснявай

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Не е престъпление,след време като му ги купя на цена под левче, пак няма да е престъпление
            Мафка, ти нищо не можеш да купиш и затова не можеш да млъкнеш.
            А и не ги разбираш нещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Ахаа...ясно, явно от него си направил 40% печлба тукНали така беше писал?
              Не знам за "него". 40% са ми от този на 1.75. Други въпроси?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                И да е купил това престъпление ли се води?
                Само чака някой да се обади и веднага му вменява кога и на колко е купил.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Нищо няма да ми купиш, понеже нямам за продан. Пакет от 2.40 също нямам.
                  Ахаа...ясно, явно вече си го разпродал и от него си направил 40% печлба тукНали така беше писал?
                  Last edited by strol; 11.01.2019, 17:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Не е престъпление,след време като му ги купя на цена под левче, пак няма да е престъпление
                    Нищо няма да ми купиш, понеже нямам за продан. Пакет от 2.40 също нямам.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      И да е купил това престъпление ли се води?
                      Не е престъпление,след време като му ги купя на цена под левче, пак няма да е престъпление

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Точно за теб говоря и тази ми мисъл много добре ти се връзваЗа този пакет дето си писал,че си го купил на 2.40, но не съжалявашПосле ми се сърдите ,че Ви наричам лакониГоллям ли беше пакета брат?или беше малък спортен
                        И да е купил това престъпление ли се води?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Кои са тия Вас/Нас, че не ми се връзва да ми говорят в множествено число? 1.75 какъв връх се пада точно, че и тази ти мисъл не ми се връзва?
                          Точно за теб говоря и тази ми мисъл много добре ти се връзваЗа този пакет дето си писал,че си го купил на 2.40, но не съжалявашПосле ми се сърдите ,че Ви наричам лакониГоллям ли беше пакета братили беше малко спортно пакетче
                          Last edited by strol; 11.01.2019, 17:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                            Явно вече ни е жал за Вас,най-вече за такива като теб,дето купуваха по върховете
                            Кои са тия Вас/Нас, че не ми се връзва да ми говорят в множествено число? 1.75 какъв връх се пада точно, че и тази ти мисъл не ми се връзва?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Днес никой не повтаря по пет пъти колко ще пада цената, всичко наред ли е? Да няма някакво природно бедствие, къде сте?
                              Явно вече ни е жал за Вас,най-вече за такива като теб,дето купуваха по върховете

                              Коментар


                              • Днес никой не повтаря по пет пъти колко ще пада цената, всичко наред ли е? Да няма някакво природно бедствие, къде сте?
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X