IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    редица дружества на БФБ успяха да постигнат резултатите си от преди 10 години, а тук печалбата е наполовина, а цената същата!!!
    А активите същите ли са? аааа?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      +1

      а гимнастиките дето правят в ЦКБ заради стрес-тестовете докога ще се допускат от регулаторите?
      След пълната програма последните 10 г разните там салтоморталета се възприемат като нещо нормално,пък и има ли кой да им търси
      сметка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Има инвеститори които помнят колко е била цената преди малко по-вече от 10 год и не само в тази позиция.След като искаш да си Флагман
        би трябвало да се държиш като такъв а не шменти- капели история.
        +1

        а гимнастиките дето правят в ЦКБ заради стрес-тестовете докога ще се допускат от регулаторите?
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          ПИБ, М+Ц, БРЕФ, Атера, сирма, елана, трейс
          Сирма,Треис и Елана?Първото се листна преди 3 год и оттогава все надоле по урвата,второто беше ехеее а сега....

          Коментар


          • Има инвеститори които помнят колко е била цената преди малко по-вече от 10 год и не само в тази позиция.След като искаш да си Флагман
            би трябвало да се държиш като такъв а не шменти- капели история,за някакви си 5-6 ст да събарят цената наполовина.
            Last edited by Grosss; 21.03.2019, 14:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Кои например?
              ПИБ, М+Ц, БРЕФ, Атера, сирма, елана, трейс
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                редица дружества на БФБ успяха да постигнат резултатите си от преди 10 години, а тук печалбата е наполовина, а цената същата!!!
                Кои например?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                  Зависи от гледната точка. Аз виждам растяща печалба и приходи спрямо миналата година и приспадането на едни отложени задължения. Разликата с преди 10 г. е икономическия цикъл.
                  редица дружества на БФБ успяха да постигнат резултатите си от преди 10 години, а тук печалбата е наполовина, а цената същата!!!
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    отчета не беше ли по-слаб от миналогодишния и с -50% по-лош от преди 10 години когато акцията пак беше на сегашните нива
                    Зависи от гледната точка. Аз виждам растяща печалба и приходи спрямо миналата година и приспадането на едни отложени задължения. Разликата с преди 10 г. е икономическия цикъл.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                      Надежда има в края на всеки месец, с тези отчети, които излизат... Стига да продължават да са хубави
                      отчета не беше ли по-слаб от миналогодишния и с -50% по-лош от преди 10 години когато акцията пак беше на сегашните нива
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
                        Надежда имам за по - рано.
                        Надежда има в края на всеки месец, с тези отчети, които излизат... Стига да продължават да са хубави
                        Last edited by TheSkorpion; 21.03.2019, 12:21.
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Надежда имам за по - рано.

                          Коментар


                          • Не знам ама опитайте се да купите под 1,9 сега... Може да има оферти, ама никой не пуска. Рано или късно на купувачите ще им писне да чакат.
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Ей сайта пак бутат... Зелето пак взеха да претакат. .. С основните позиции нещо няма ли да се случи?
                              Основните позиции не са основни завинаги, историята го показва. Тук правенето на нищо е очевадно.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Ей сайта пак бутат... Зелето пак взеха да претакат. .. С основните позиции нещо няма ли да се случи?
                                Last edited by tony1975; 20.03.2019, 15:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X