IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    верно, че от доста време чакаш 1,93 при цкб, но това е темата за ХИМ-а

    ----------

    при ХИМ-а преди 2 седмици се тества подкрепата на 1,73 но цената стигна само до 1,74 и се върна ........ сега отново ще се тества 1,73 постигната преди 3 месеца ...... ако не при втори опит то при третия ще има пробив ===>>> обикновенно така става

    интересен месец май ни очаква ...... успех на всички
    ЦКБ го разкарах цялото на средна малко под 1.70 с доволна печалба и влязох в ХИМ на 1.75

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Аз си чакам 1.93...... поне
      верно, че от доста време чакаш 1,93 при цкб, но това е темата за ХИМ-а

      ----------

      при ХИМ-а преди 2 седмици се тества подкрепата на 1,73 но цената стигна само до 1,74 и се върна ........ сега отново ще се тества 1,73 постигната преди 3 месеца ...... ако не при втори опит то при третия ще има пробив ===>>> обикновенно така става

      интересен месец май ни очаква ...... успех на всички
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        ще се задържи ли над 1,73 или ще станем свидетели на ново дъно следващият месец?
        Аз си чакам 1.93...... поне

        Коментар


        • ще се задържи ли над 1,73 или ще станем свидетели на ново дъно следващият месец?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Според мен рано или късно ще излезе и тази позиция. Въпросът е да имаме спокойствието, за да може да изчакаме този момент .
            Най късно догодина до. Амина. Мин 2.30 юни очаквам без алигатора да пипа ако пипа и той божа работа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Според мен рано или късно ще излезе и тази позиция. Въпросът е да имаме спокойствието, за да може да изчакаме този момент .
              мда .......... важно е спокойствието и силната храна

              рънътъ прай борбътъ
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                Не е сложно. За да се изпълнят двете условия трябва един относително голям акционер, но с дял под 2%, да продава, а от него да купуват много малки акционери и един наистина голям с дял над 2%.
                +1

                и аз така мисля, че се случва при ХИМ ....... а може и да е някакво разместване от единия джоб в другия

                жабчетата да се кефят
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Купувам и добавям на всякакви цени под 2 лева с всякакви свободни пари, средната ми е 1.85. Целта ми е да продам с добра печалба, не завися от срокове. Дано тази заспалост приключи по-скоро.
                  Според мен рано или късно ще излезе и тази позиция. Въпросът е да имаме спокойствието, за да може да изчакаме този момент .
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Аз не съм привърженик на подобен тип конспирации и "оценяване" на компании, но се замислих за мнението на Полки, защото наистина мисля, че има добър поглед по тази позиция. Иначе си имам стратегия, която гласи да добавям при спад с 10 ст. и тази стратегия мисля мисля да я прилагам докато не спрат дивидента или докато печалбите им паднат с над 30% от днешните нива. Да съм жив и здрав, да влизат дивиденти и чат-пат да мога да отделям свеж кеш за борсата. Засега с тази стратегия съм я докарал средната цена на точно 2 лв.
                    Купувам и добавям на всякакви цени под 2 лева с всякакви свободни пари, средната ми е 1.85. Целта ми е да продам с добра печалба, не завися от срокове. Дано тази заспалост приключи по-скоро.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Просто подобно разпределение се видя невъзможно на някои колеги тук.
                      Аз не съм привърженик на подобен тип конспирации и "оценяване" на компании, но се замислих за мнението на Полки, защото наистина мисля, че има добър поглед по тази позиция. Иначе си имам стратегия, която гласи да добавям при спад с 10 ст. и тази стратегия мисля мисля да я прилагам докато не спрат дивидента или докато печалбите им паднат с над 30% от днешните нива. Да съм жив и здрав, да влизат дивиденти и чат-пат да мога да отделям свеж кеш за борсата. Засега с тази стратегия съм я докарал средната цена на точно 2 лв.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                        Не е сложно. За да се изпълнят двете условия трябва един относително голям акционер, но с дял под 2%, да продава, а от него да купуват много малки акционери и един наистина голям с дял над 2%.
                        Просто подобно разпределение се видя невъзможно на някои колеги тук.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          И така ли намаля FF-то?
                          Не е сложно. За да се изпълнят двете условия трябва един относително голям акционер, но с дял под 2%, да продава, а от него да купуват много малки акционери и един наистина голям с дял над 2%.
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Най-вероятно намеква, че големите и умни пари продават на многобройни дребни и невежи ентусиасти, които мечтаят да станат милионери .
                            И така ли намаля FF-то?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              Не виждам как това би било невъзможно.
                              Най-вероятно намеква, че големите и умни пари продават на многобройни дребни и невежи ентусиасти, които мечтаят да станат милионери .
                              Last edited by 15%; 18.04.2019, 10:21.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                акционерите се увеличават, а фрии флоута намаля ........ много интересно...
                                Не виждам как това би било невъзможно.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X